Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Honnan ered ez a "Nem veszem...

Honnan ered ez a "Nem veszem fel a privát hívószámos hívást telefonon!" című elmebaj sok embernél?

Figyelt kérdés
Most komolyan, mi a legrosszabb ami történhet valakivel, ha felvesz egy privát számos hívást?
2021. szept. 28. 21:51
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

Nem küldöm senkinek a dokumentumokat privátban, inkább beteszem ide.


[link]


He-he-he-he-he-he-he, na mi van, szerencsétlen lúzerek?!? :D Kinek lóg a keze a bilibe? Eladom a lakást, még adózás után is marad annyi, hogy beteszem MÁP Pluszba, aminek a havi kamatja öt éves lekötéssel 230 ezer forint. Na, ezért vagytok ti lúzerek, és ezért is maradtok azok. Azért ne vegyétek fel továbbra se a privát számokat! :D Kíváncsi vagyok, majd ha suli után újra megjelenik itt a sok lúzer hülyegyerek, kiveszik-e a kezüket a biliből. :)

2021. szept. 29. 08:12
 22/55 A kérdező kommentje:

Jaj, tudom, most jönnek majd mindjárt a tipikus lúzer dumák, úgy mint:


"- Ezt a képet internetről szedted!"

"- Minden ki van takarva, ez így nem ér semmit!" (Tényleg?) :)

"- Lehet, hogy van pénzed, de boldog sosem leszel!" (Tényleg?) :)

2021. szept. 29. 08:16
 23/55 anonim ***** válasza:
78%

Az igen.

Mindig rácsodálkozom, hogy milyen emberi hulladékot tud idesöpörni a szél.


Ha ez igaz lenne babám, akkor nem itt vergődnél, mert boldog ember lennél és nem lenne szükséged erre a műsorra, hanem koktélt szürcsögve Netflixeznél


Ha pedig mégis igaz a sztorid, amit kétlek, akkor mentálisan nem vagy ép.

2021. szept. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
23, tök mindegy, hogy mit magyarázol. Mert nekem akkor is százmilliós vagyonom van. Neked meg nem. És ez jó. Nagyon jó! :D He-he-he-he-he!
2021. szept. 29. 08:28
 25/55 A kérdező kommentje:

"Ha ez igaz lenne babám, akkor nem itt vergődnél, mert boldog ember lennél és nem lenne szükséged erre a műsorra, hanem koktélt szürcsögve Netflixeznél"


Ezt meg azért csatoljuk a Tipikus Lúzer Dumák közé.


Honnan tudod, hogy nem szürcsölgetem a koktélokat? Egyébként a Netflix az is ilyen komolytalan kis proli hülyegyerekeknek való, én egészen mást fogok tenni a befektetésemből jövő haszonnal. A Netflixet pedig meghagyom neked. Gubózz be, és nézzél egész nap Netflixet. Én meg addig élvezem a valódi életet, he-he-he!

2021. szept. 29. 08:37
 26/55 anonim ***** válasza:
73%
Jaja, kultúrát fogyasztani tényleg lúzer dolog :)
2021. szept. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
A Netflix csak neked kultúra. Nekem az opera, a színház, a múzeumok, hangverseny, stb a kultúra. De hát ezért vagy te egy lúzer proli, és ezért nem vagyok én az. ;)
2021. szept. 29. 08:49
 28/55 anonim ***** válasza:
43%

Mert a film nem kultúra :)

Remélem azt azért érzed, hogy kb. fél órája én vagyok az, aki nagyon jól szórakozik a szánalmas vergődéseden.

2021. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
66%

A privát számokat én se veszem fel. Vagy kinyomom, vagy lenémítom..


Egyszer-kétszer felvettem, vagy médiashop, vagy valami lakásbiztosítást akartak rám sózni, vagy éppen Bio gyógykenőcsöt vagy mi az istent...

Úgyhogy most már úgy vagyok vele hogy egyáltalán nem veszem fel a privát számokat, na meg a 06 1 és a 06 96-os előhívós számokat sem!

2021. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:

A Netflix az főleg sorozat, nem magas kultúra.


Akartam pont írni, csak éppen találkoztam veled (értsd, mosdóban voltam), hogy nagyon vicces ez a vergődés, amit ti szerencsétlen, proli lúzerek előadtok az interneten. Ráadásul magatoknak keresitek a szart, és tátott szájjal rohantok be a péniszerdőbe. Mert egy k*rva szóval nem hoztam volna fel azt a szerencsét, ami engem ért, ha nem kezdetek el fölényeskedni. De a kérdés az, hogy mi a retkes frászra fölényeskedtek ti? A szakmunkás végzettségre? Vagy a Netflix előfizetésre? Vagy valamelyik tetoválásotokra? Vagy arra, hogy otthon laktok még anyucival és apucival? Komolyan érdekel, mire fel ez a nagy arc a ti fajtátoknál?

2021. szept. 29. 09:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!