Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Honnan ered ez a "Nem veszem...

Honnan ered ez a "Nem veszem fel a privát hívószámos hívást telefonon!" című elmebaj sok embernél?

Figyelt kérdés
Most komolyan, mi a legrosszabb ami történhet valakivel, ha felvesz egy privát számos hívást?
2021. szept. 28. 21:51
1 2 3 4 5 6
 41/55 Miss Endzsi ***** válasza:
46%
Ha tudta volna ezt jóakaród, inkább ő a szerencsétlen, foroghat a sirjában.
2021. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
47%

#39 De most komolyan ennyire nincsen életed hogy egy anonim oldalon kell felvágnod hogy érezd magad valakinek???


Másnak is van vagyona, de normális ember nem megy fel xy oldalakra másoknak leírkálni hogy "Neked nincs bi bi biii!"

2021. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
55%

"ne reménykedj, remek életem van"


Az hát! Még jobb lesz a zárt osztályon.

2021. szept. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

"Még jobb lesz a zárt osztályon."


Tényleg? Na és ki fog oda berakni, te? Kevés vagy te ahhoz, mint Dobos-tortában a ritmusérzék. Pontosabban ahhoz IS kevés vagy, mint ahogy nagyjából mindenhez. :D

2021. szept. 29. 16:12
 45/55 anonim ***** válasza:
55%

Értékelem szavaid érzelmi töltetét csak tudod itt már te vagy édes kevés mindenki számára :)

Kezd uncsis lenni a dramatizálás öregem! Én is csak azért társalgok veled mert mindig is szerettem volna egy orángutánt, de mivel az nem lehetett, így hát..... hát....

Hát igen. Érted. Te olyasmi képződmény vagy. Elnézést kérek! Egy milliárdos orángután.

2021. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
61%

Örülsz te annak, hogy itt "irigykednek" rád. Már bőr alig lehet a tenyereden úgy dörzsölheted, hogy ez az még mindig ír valaki :)


Légy résen, figyeld a telefonodat hátha hív egy gibbon rejtett számon :) Úgy is imádod, ha rejtett számon hívnak :)


Szép napot Milcsikém :)

2021. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
81%

Te vagy 100as az tuti

Ha jól értem most arra vágsz fel hogy valaki halálán te nyerészkedtél?

Nagy teljesítmény, gratulálok hozzá.

2021. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
Igen-igen, százas, ez látszik!
2021. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy kimaradt a "nem" szó, értem! De aki helyesen sem tud írni, magyarul, az miért ír ilyet másokra, nem értem!?!
2021. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
0%

Neked hány felhasználói neved van itt kérdező? Vagy a fizetett embereid írkálnak a védelmedben? :D


Gyanítom még nem tobzódnak a dromedárok privát számon, mert akkor azzal lennél elfoglalva, hogy fogadd a hívásaid :D

2021. szept. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!