Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Nem akarom szítani a tüzet,...

Nem akarom szítani a tüzet, de kinek mi a baja a romákkal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 19:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
55%

19:46 És ha reggelente kimosnád a szemeidet is, nem lehet, hogy jobban látnál?

Élvezem mindig az ilyen leereszkedő hangsúlyú kioktatásokat, főleg olyanoktól, akik csak azért hiszik, hogy kioktathatnak, mert ők már végleges szándékkal "elhúztak" és azt hiszik, ezzel már bölcsebbek is lettek. Irak? Jó példa... Komoly példa... Gratulálok... A többes szám második személy meg külön árnyalja a véleményed...

Vannak, akik csak az itthon gyakorolt kozmopolitizmusokat cserélték fel egy újabb hazátlanságra.

2011. jún. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim válasza:
100%
Én sajnálatos módon egy olyan községben lakok, ahol rengetegen vannak. Itt folyamatosan lopnak, beszólogatnak. Este az ember nem mert miattuk kilépni az utcára egyedül, mert bármikor megtámadhatják. Ha normális munkád, középkategóriás autód van akkor már csúnyán néznek, és ha vásárolsz kinézik a bevásárlókocsidból a dolgokat, holott te alig pakolsz bele valamit, ők pedig két telerakott kocsival állnak be a sorba a MI pénzünkből. Úgyhogy szerintem ne kérdezz ilyeneket, mert csak a kiosztást kapod meg.
2011. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
65%
A cigányozásban az a vicces, hogy azok cigányoznak a legjobban, akik a leginkább úgy viselkednek, mint szerintük a cigányok. Nemrég leugattam egy ukrán p*csát, amikor kifejtette, hogy ő azért utálja a cigányokat, mert lopnak. Finoman utaltam rá, hogy ha ő végigcsalta az egyetemet, szinte minden beadandóját másolta vagy mással csináltatta, és erreföl az én adómból havi több tízezer forint ösztöndíjat vett föl plusz szinte ingyen lakhatott itt, akkor ki is lop? Hát izé... őőő... izé, azt neki szabad, mert az csak ügyeskedés, nem amolyan igazi lopás. Szánalmas.
2011. jún. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim válasza:
96%
Egészen addig bizony zavar, míg az én adómból kapják a segélyeket, és szülik a rengeteg purdét, én meg nem tudok gyereket szülni, mert attól félek nem tudom felnevelni! Szemét csürhe banda az egész!
2011. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
67%
Oké hogy vannak rosszabbak a romáknál, de Angliába jól keresnek az emberek és van pénz dögivel. Itt te adódból adják a romáknak a segély, csak ennyi a különbség.
2011. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
100%
Engem határozottan zavar a pozitív diszkriminációjuk. Évtizedek óta előjogaik vannak, ők ingyen jutnak lakáshoz, amit leleknak, nem fizetnek lakbért, gázt, villanyt. Nem igaz, hogy nekik nincs lehetőségük tanulni. Amikor én egyetemre jártam, voltak olyan roma csoporttársaim, akiknek még érettségijük sem volt, mégis felvették, nem tanultak, velük mindig külön kellett foglalkozzanak a tanárok, nem buktathatták meg őket. A Kossuth rádióban ma is beszélt valaki arról, hogy fel kell karolni őket, biztosítani kell, hogy orvosi egyetemet végezzenek.
2011. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
98%

A sok jogvédőt beköltöztetném a romák közé pár hónapra, mert azok nem a romákért, hanem a romákból élnek....

Ha ennyire aggódnak értük, miért nem fogadják be őket rózsadombi (vagy hasonló) lakásaikba ?

2011. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim válasza:
6%
Nekem semmi.
2011. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
0%

"Egészen addig bizony zavar, míg az én adómból kapják a segélyeket"


Jaj de nagy arca van itt valakinek. :) Ha elvennék a munkahelyedet, az jobb volna? Na látod. Örülj, hogy segélyt kapnak.

2011. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
96%
Előző te nagyon h*lye vagy!
2011. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!