Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Nem akarom szítani a tüzet,...

Nem akarom szítani a tüzet, de kinek mi a baja a romákkal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 19:32
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
94%

Ebben a mai világban ezt kérdezni kell ?


Büdösek, mocskosak, lopnak, támadnak, élősködnek, félelemben tartják a magyarságot.

2011. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
98%

Ingyenélő, bűnöző népség, akik nem akarnak beilleszkedni a társadalomba.

Tisztelet annak az 1% kivételnek, akik többre vitték.

2011. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
98%

1. Magyarul "cigányok"-nak hívják őket.

2. Azokkal, amelyek normálisan viselkednek, semmi, azokkal pedig, akik a róluk elterjedt magatartást tanúsítják, pont az, ami a hasonlóan viselkedő magyar vagy más emberekkel.

2011. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
0%
Tudod engem viszont elgondlkodtad a kerdesed.milenne a magyarokkal ha ugy elnenek mint az Angolok.sorolom oke!irak pakisztan feka lengyelek indianok es sorolhatnam estig hogy mennyi nep van itt kint Angliaban es meg is milyen szepen megtudnak lenni egymas kozt .es hogy meg nyugtassalak az irakiak meg 100 szor rosszabbak mint a ciganyok.oket miert nem foglalkoztatja ezek a temak?miert vannak mindig a magyarok elfoglalva a ciganyokkal .ha ennyire zavar titeket egyezzetek meg egy haboruba es ezzel le van tudva.en sem szeretem oket .de nem is foglalkoztat a veluk kapcsolatos dolog.
2011. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
59%

Akik láttak már olyat, mert a romák egy része:


1) Hiszi, hogy neki mindent szabad** illetve minden jár.

2) Ha rajtakapják valamin fajgyűlölettel takarózik.

+1) pofátlanul visszaél a pozitív diszkriminációval*.



Akik nem láttak:


1) Jól lehet vele cukkolni a közvéleményt (főleg azokat akik az első kategóriába tartoznak, illetve más szempontból a vérző szívű liberálisokat).

2) Kell valami bűnbak amire az ország minden baját rá lehet kenni (A politikusok is gyakoriak erre).



* Minden magyar ezt tenné ha tehetné (A fajtámról sincs jó véleményem).


** lásd. 2. pont ha nem működik (22-es csapdája) :/



/Na e miatt is le leszek pontozva/

2011. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
92%

Tulajdonképpen semmi..

Egy barátságos, jóhiszemű népség, amely nagyszerűen beilleszkedett a mai társadalomba..

Csak ezek a csúnya Magyarok, diszkriminatívak és "rászisták", sajnos nem képes elfogadni a romák értékeit..

(irónia!!)

2011. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 tetris ***** válasza:
93%

Nem kedvelem őket, mert bűzlenek már messziről. Mert tudatlanok, és ez nem is zavarja őket. Mert igénytelenek a személyes higiéniával, és a környezetükkel szemben is. Mert mindent tönkretesznek. Mert nem becsülnek semmit. Mert azt hiszik, nekik mindent szabad. Mert hatalmas a pofájuk, amikor hordában vannak, de egyeségel gyávák mint a nyulak. Mert nem szeretnek és nem is akarnak dolgozni. Mert csak inni, bagózni és szaporodni képesek. Mert ellopnak mindent, ami nincs lebetonozva. Mert szinte állatok módjára élnek. Mert nem érdekli őket a jövő, csak a mának élnek. Mert tele van velük a börtön. Mert nem lehet mellettük nyugodtan élni. Mert nincsenek tekintettel senkire. Mert náluk nem bűn elvenni azt, ami a másé.Mert már gyerekfejjel gyereket csinálnak. Mert élősködnek, kihasználnak, tönkretesznek mindent. Mert szemetelnek. Mert ahol megjelennek, ott megindul a rohadás, a bomlás. Mert nincs semmilyen olyan tulajdonságuk, ami pozitívumként értékelhető lenne. Mert olyanok, mint a paraziták. Mert nincs mit szeretni, tisztelni bennük.

De a legnagyobb bajom velük az, hogy nem is akarnak megváltozni.

2011. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, mit kell ezen kérdezni, annyira nyilvánvaló. Élhetetlenek, kötekedőek, bandában rabolnak és fosztogatnak, agresszívek, buták, mocskosak. Ellenszenvesek, gyakorlatilag törvényen kívüli rendszerben élnek, a saját környezetüket disznóóllá változtatják, nem tartják be más népek magánjogait, rombolnak. Nincs lelkiismeretük, idős néniket támadnak meg, vagy számukra felfoghatatlanul művelt tisztességes polgárokat. Ilyenkor mindig leírom, hogy tisztelet a kivételnek, de ilyen tényleg rettentő kevés van. Egyszerűen ha látok egyet az utcán, már rögtön tudom, hogy miféle, csak azért, mert cigány. Ugyanolyanok, veszik az elektromos kütyüket, márkás cuccokat meg fuxos szarokat, hogy a jobb anyagi helyzet látszatával magasabb hierarchiai rangot érjenek el. Mint valami afrikai törzs: minél több gyűrű va a füledben, annál gazdagabb vagy. Kártékony férgek. A magyarság rákfenéje. Egy erőpróba a sorstól, hogy mennyire tudunk összefogni, ha kell. Mert most már kelleni fog. Én nem tudom, hogy miért nem teszik. Én nem teszek semmit, mert ahol én élek, ott ez nincs jelen, de ha olyan faluban élnék, ahol sokan vannak, de magyar többség van, lakossági kezdeményezést indítanék az ellenük való összefogásra. Miért kell annyira félni tőlük? Egy központosított, erős fellépésnél ők is beszarnának. Ugyanazt kéne csinálni, mint ők, álarcokkal, fáklyásmenettel, fegyverekkel. Nem kell elmenni a tettlegességig, de ha látnák, hogy egy fél falunyi magyar így lép fel ellenük, mindjárt nem lenne olyan nagy a pofájuk. Az meg végképp rejtély számomra, hogy a törvény miért védi őket. Már régóta van egy olyan érzésem, hogy a politika legfelsőbb köreiben valami nagyon bűzlik. Szerintem a vezetőink szándékosan őket akarják elterjeszteni, aminek érdekében alighanem méég nagyobb hatalmak állnak.
2011. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
99%
Lopnak, nem tudnak normálisan viselkedni, koszosak, nem hajlandóak semmilyen munkát végezni, de a pénzt, azt elvárják.
2011. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
68%

1) Hogy ilyeneket kérdeznek: "Nem akarom szítani a tüzet, de kinek mi a baja a romákkal?"

2) Hogy nem "roma" - az én anyanyelvemen - hanem cigány.

3) Nem nézel bűnügyi krónikákat?

2011. jún. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!