Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ugye nemcsak engem zavar az...

Ugye nemcsak engem zavar az ha, magyarokat láttok romákkal "rajoskodni"?

Figyelt kérdés

Számomra visszataszító ha meglátok pár korombelit cigányokkal együtt.Együtt bandázni,együtt rettegésbe tartani a környéket,merthát azért elég ijesztő látvány is.És vajon a szülők mit szólnak fehér gyermeke barátaihoz???Szomorú számomra hogy egy-két régi osztálytársamból ilyen lett...roma pasival jár,idióta szavakat használ és felrakja Iwiw-re a barátai képét és leirja hogy mennyire szereti őket.

Aztán a másik meg "LúízÁrmándónak" képzeli magát színesbőrű haverjaival együtt.

Hihetetlen hogy egyesek milyen szintre képesek süllyedni...

16/L


2010. jan. 2. 13:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Meglepődtél? Ez a divat. Lassan "szinesbőrű" ország leszünk.

Amúgy mindegyik olasznak, hozénak, brazilnak, és négernek képzeli magát.

Remélem a link tetszeni fog. Nézd meg milyen RAJok.

[link]


Ja, és nem vagyok rasszista.

2010. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Engem alapból idegesít, ha valaki nagymenőnek hiszi magát attól, hogy bandázik és rettegésben tart másokat, nem kell ahhoz cigányokkal együtt bandázni. Nekem vannak cigány barátaim, de nem szoktunk "rajoskodni". Nem is állnék szóba olyan emberekkel (se cigánnyal, se magyarral), amilyennek egy általánosító ember a cigányokat elképzeli. Az én cigány barátaim rendesek, műveltek, intelligensek, nem szoktak bandázni meg ilyesmit csinálni, mert normálisan nevelték őket.
2010. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
nyugi, nem sok van már hátra.
2010. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Rajság van tesó, meg píz, meg bulák
2010. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Engem az háborít fel amikor szép Magyar lányt cigánnyal

látok

2010. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Nem értek egyet azzal, ha egy ember egy másik ember tulajdonát büntetlenül ellophatja, de attól még van roma származású barátom, aki tisztességesen él.
2010. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Persze, mindenkinek van tisztességes roma ismerőse, csak az a baj, hogy mégiscsak segélyből élő köcsög az összes. Amúgy engem is idegesít, és a magyar lány-cigány pasi felállás is.
2010. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Fejbelőném az összes fajárulót....bár én egy kicsit alapból rasszista vagyok és az a baj, hogy a mai fiatalok fgejében valami nayon nincs rendben. Jobban utálnak engem mint a cigókat, csak azért mert bakancs, és mert megmondom a véleményem ezekről a rajokról. Bár az is lehet, hogy csak én élek sz.r helyen...
2010. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Jobban utálnak engem mint a cigókat, csak azért mert bakancs, és mert megmondom a véleményem ezekről a rajokról.


Nem lehet, hogy azért utálnak téged jobban, mert általánosítasz? Abból, ahogy beszlsz más emberekről, látják, hogy mennyire beszűkölt a gondolkodásod, az ilyeneket meg nem sokan szeretik.

2010. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Aha, magyarul az ún. beszűkült gondolkodásért közmegveteés jár (ami amúgyis regy mondvacsinált b.aormság mert akkor mondják hogy beszűkült, amikor nincsenek józan érveik), rajoskodni meg elfogadottabb? Beszólni ronda dolog, de "gyerekcsínyeket" elkövetni meg mocskos cigánymódra viselkedni menő? Na látod, pont elárultad a lekiségedet, hozzád a rajoskodás közelebb áll mint a fehér embrhez méltó viselkedés. Mindenesetre most mégjobban kezdek kiábrándulni a társadalomból.....sokkal több a féreg mint hittem.
2010. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!