Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ugye nemcsak engem zavar az...

Ugye nemcsak engem zavar az ha, magyarokat láttok romákkal "rajoskodni"?

Figyelt kérdés

Számomra visszataszító ha meglátok pár korombelit cigányokkal együtt.Együtt bandázni,együtt rettegésbe tartani a környéket,merthát azért elég ijesztő látvány is.És vajon a szülők mit szólnak fehér gyermeke barátaihoz???Szomorú számomra hogy egy-két régi osztálytársamból ilyen lett...roma pasival jár,idióta szavakat használ és felrakja Iwiw-re a barátai képét és leirja hogy mennyire szereti őket.

Aztán a másik meg "LúízÁrmándónak" képzeli magát színesbőrű haverjaival együtt.

Hihetetlen hogy egyesek milyen szintre képesek süllyedni...

16/L


2010. jan. 2. 13:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
van love,magyar gadzsi meg ezerotos zsiga.mi vajunk a rajolazsnigermafijagengszterek.
2010. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%

En egy 25 eves lany vagyok.Ja,roma lany.

Edesanyam egyedulallo szulokent tisztessegesen nevelt fel minket.Nem jart segelyekert,az egesz eletet vegigdolgozta ill.most is dolgozik,pedig iden lesz 60 eves.15 eves korom ota en is dolgozom.Tobb eve elunk kulfoldon a "magyar"parommal egyutt.Soha nem volt panasz a munkamra.

En magam sem szeretem a "rajoskodo"romakat,sot!egyenesen taszitanak,de ugyanigy taszitanak azok a "magyar" emberek,akiket teljesen elvakitott mar a rasszizmus.Megis mit vartok az ilyen beszolaskora? mint


pl.: "Persze, mindenkinek van tisztességes roma ismerőse, csak az a baj, hogy mégiscsak segélyből élő köcsög az összes."


Persze nem minden roma el igy ahogyan pl az en csaladom,de az osszes "magyar"tisztesseges?

(Egyebkent azert tettem mindenhol idezojelbe a "magyar"szot,mert ha tetszik ha nem a romak is magyarok.Ez all az utlevelunkben,az igazolvanyunkban...Magyar allampolgarok vagyunk!)

2010. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Utolsó, le a kalappal előtted és a hozzád hasonlóak előtt! Bárcsak többen lennétek ilyenek.


Sajnos az én környezetemben nem pont hozzád hasonló romákkal találkozom, hanem azzal a fajtával, aki fenyeget, elveszi a mobiltelefonomat az utcán, verekszik, rongál, rettegésben tart másokat.


Az a baj, hogy a hozzád hasonló az külföldön él, az ilyen meg itt marad, hogy bennünket terrorizáljon. És mivel ezek a mocskok vannak szem előtt, ezek alapján alakul a közvélemény.


Bizony, az ilyenek miatt nekem is kicsúszik a számon egy-egy rasszista megjegyzés, az ember hajlamos általánosítani az alapján, amit nap mint nap lát.


Ha a romák el akarják magukat fogadtatni, ha esetleg valóban magyarnak éreznék magukat, és szeretnének közénk tartozni, nem pedig elfoglalni az országunkat, akkor illene, hogy úgy is viselkedjenek.


Jelenleg ami Magyarországon megy, az engem rettentően zavar, és az utolsó válaszolóhoz hasonlóak kivételével egyáltalán nem bánnám, ha eltűnnének innen a romák (ismétlem, azokra gondolok, akik alapján az általánosítások születnek).


Nekem elegem van belőle, hogy sötétedés után már félnem kell a Nyugati téri aluljáróban, pláne a Blahán. :P


Azt hiszem, kissé túlléptem a kérdés kereteit. Szóval, igen, zavar az, ha egy nem roma is leáll a rajoskodó primitív taplókkal, és menőnek hiszi magát.


Békés ember vagyok alapvetően, de ezeknek vagy egy kis intelligenciát intravénásan, vagy kitoloncolást, könyörgök. Ha egyik se jön be, akkor meg kénytelen vagyok kimondani, hogy tarkólövést nekik, ennyi. Én el vagyok keseredve.


L/22

2010. jan. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
hát, én egy rendes romát ismerek, aki elismerte h a 95%uk lop, és nem azért mert nincs munka, hanem egyszerűbb így pénzt szerezni. ;) ja meg ismerek olyat is aki megerőszakolt 5 nőt, meg olyat aki a saját apját késelte meg. sorolhatnám még, de fölösleges. 5 év...
2010. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

En nem a romak aljasabbik reteget probalom "vedeni",hanem a magam fajtakat.Ismerek en is a "magyarok" kozt olyat,aki egy szinten van a legaljasabb legvisszataszitobb romaval.

Es higyjetek el,sokan vannak.Engem eddig szerencsere semmilyen attrocitas nem ert,(ill. alt.isk.ban,de azt tudjuk hogy a gyerekek nagyon gonoszok tudnak lenni egymassal :) )szerintem ez annak koszonheto hogy milyen ember vagyok,hogyan allok a dolgokhoz.Lehet hogy csak szerencsem van/volt?Az engem szemely szerint nem sert amikor az olyan romakat mint pl.a "rajoskodokat" obszcen szavakkal,vagy barmilyen mas negativ jelzovel illetitek,mert mint modtam mar,az en velemenyem is ugyan az.(kiveve a tarkoloves+miegymas,azzal nem kulomb az ember..).Nekem csak az esik rosszul mikor olyat olvasok,latok,hallok hogy az "OSSZES budos cigany,az OSSZES segelyekert jar,az OSSZES semmirekello"....stb

Gondolom ertitek miert.Remelem nem erti felre senki az uzeneteim szandekat,szeretnek "vitatkozni"..nem ez a celom.


Elnezest kerek a kerdes irojatol,hogy nem a kerdesere valaszoltam.

A valaszom:

Engem ez az egesz "rajoskodas"zavar,szarmazastol fuggetlenul.Az kulonosebben nem zavar,nem idegesit ha egy "magyart"latok egy romaval rajoskodni,mert ugyanugy a "magyar"szegenysegi bizonyitvanya is mint a romae.

2010. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
na engem nem érdekel ki mit mond szentem nincsen azzal semmi baj ha nem állunk neki pattogni hogy ez mennyi elszomorítom és egyebek...szentem az az elszomorító h még van olyan ember aki igy gondolkodik:Snekem nagyon sok cigány ismerősöm barátom van és érdekes mi jó megvagyunk.én segítek nekik beilleszkedni de az ilyen emberek miatt sajna nem tudnak...és mivel én segítek nekik és ezt észre is veszik ezért cserébe engem most tanítgatnak cigányul és jó buli megismerni más nyelvet kultúrát ami az országon belül van
2010. júl. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!