Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért böki az emberek csőrét,...

Miért böki az emberek csőrét, hogy kaptam a szüleimtől egy kocsit?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és ahogy meglett a jogsim kaptam a szüleimtől egy új kocsit és ez egy csomó embernek nem tetszik.

Volt, hogy a suliba egy tanár is beszólt miatta.

Miért kell ilyen irigynek lenni?


2013. márc. 28. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:

" Namármost sírhatnánk, hogy akkora bért akarunk, mint amennyit ott keresnek hasonló tudású emberek, és magyarázhatnánk, hogy itthon "termel", ott ad el, tehát tetemes az árrése, ebből nekünk is csúsztathatna többet, meg különben is télen kétszer volt síelni, nyáron meg 3 hetet nyaralt több ország tengerpartján, neki úgyis van lóvéja"


Annak még talán a fele is elég lenne, amit külföldön (nyugati országokban) keresnek emberek. Persze az esetenkénti magasabb fizetés gazdasági és nem lelkiismereti kérdés.

"Semmi közünk az ő pénztárcájához stb." Nem hát, ehhez csak gerinc kellene, hogy egy korrekt összeget ajánlok fel. Mert nem igaz, hogy nincs olyan, hogy a dolgozók és a nagyvállalkozó is jól jár.

2013. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!