Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért böki az emberek csőrét,...

Miért böki az emberek csőrét, hogy kaptam a szüleimtől egy kocsit?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és ahogy meglett a jogsim kaptam a szüleimtől egy új kocsit és ez egy csomó embernek nem tetszik.

Volt, hogy a suliba egy tanár is beszólt miatta.

Miért kell ilyen irigynek lenni?


2013. márc. 28. 18:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
Z4-es BMW
2013. márc. 28. 18:52
 12/71 anonim ***** válasza:
100%
Talán a tanár azért szólt be, mert nem normális és nem vagyok irigy, hogy átlag iskolában, egy diák több, mint 10 milliós kocsival járjon. Apukádnak is lehetne egy kicsit több esze.
2013. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor ne csodálkozz erre én is irigy vagyok
2013. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
100%
Én az első kocsimért is keményen megdolgoztam. Az utolsó forintig. Neked ez nem adatott meg. Úgy becsüld meg azt az autót, hogy sokan egy életen keresztül sem rakják össze az árát...
2013. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
100%

:) Azért én is irigykedek *-* :DDD

De nem a szó rossz értelmében :)

Biztos nem szólnék be ezért senkinek.

2013. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:

"Talán a tanár azért szólt be, mert nem normális és nem vagyok irigy, hogy átlag iskolában, egy diák több, mint 10 milliós kocsival járjon. Apukádnak is lehetne egy kicsit több esze"


Miért nem normális? Nem átlagos az egy dolog, de miért ne lenne normális?

Meg milyen kocsit kellet volna venniük? Azért ne vettek volna nekem ilyen kocsit mert ha másoknak nem futja ilyenre akkor már nekem se legyen? Miért kellene nekünk másokkal foglalkozni?


Apukámnak meg van épp elég esze. Éppen azért tud ilyen autókat megvenni.

2013. márc. 28. 19:56
 17/71 anonim ***** válasza:
100%

A magad érdekében mondom, hogy járj vezetéstechnikai tréningre. Nem ciki, mert rengeteget fogsz tanulni az autókról is és azt is látni fogod, mit kéne javítanod a vezetési stílusodon.

Mert 18 éves lánykaként van még mit tanulnod, pláne friss jogsival.


Balesetmentes vezetést!

2013. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
77%

Az embereknek nehéz megemészteni, hogy egy 18 éves lány kap egy olyan kocsit ami nagyon sok ember házánál drágább (Tényleg mennyi volt pontosan?). Aminek közel annyi lehet a havi fenntartása mint a tanárod fizetése. Ezt mind nem szükségből, hanem csak úgy "mert megtehetjük" alapon.

Aztán ez vált ki sok emberből ösztönös negatív reakciót.

2013. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 A kérdező kommentje:

Nem járok vezetéstechnikai tréningre, de sokat gyakorolok apával.

Elszoktunk menni kocsikázni, én vezetek ő ül mellettem és egy csomó dolgot elmond, elmagyaráz forgalmi szituációkat. Meg ilyesmi. Tudom, hogy van még mit tanulnom:)


A kocsinak az ára ebben a konfigurációban ha jól emlékszem 22.560.000 lett volna, de apu lealkudta így kerek 20 milliót kellet érte fizetni.

2013. márc. 28. 20:41
 20/71 anonim ***** válasza:
34%

Apukád lehet, hogy régóta vezet és tapasztalt, de nem szakember, aki célorientáltan foglalkozik a vezetéssel. Nem bántásból mondom, a te hasznodat nézem.

Gyakorolj sokat, azzal nem veszítesz! Ajánlom mellé az Ötödik sebesség (Fifth gear), c. műsort, az is rengeteg használható tanácsot tartalmaz.


Én a helyében egy fele ekkora értékű autót vettem volna, a másik 10-est eltettem volna neked pl. kötvényben vagy nemesfémben. Jól fog még az jönni később.

2013. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!