Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem igazságtalan ez egy "picit"?

Nem igazságtalan ez egy "picit"?

Figyelt kérdés
Rengetegen vannak akik leérettségiznek úgy, hogy mindeközben nem tudják merre menjenek tovább, de sikerül nekik az érettségi, méghozzá nagyon is jól, és akkor kitalálják, hogy mik lesznek, bejelölnek valami magas pontszámú szakot az egyetemen és úgy lesznek orvosok, ügyvédek stb, hogy egészen 18-19 éves korukig nem is akartak azok lenni, hanem csak "dobta a gép". Másoknak viszont határozott, konkrét céljaik vannak, és ha nincs ekkora mázlijuk, akkor mit sem érnek az egésszel, leshetik a többieket ahogy csupán a pénzért betöltik azokat az állásokat, amikre gyerek kora óta vágyott valaki.
2011. máj. 17. 00:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Szerintem jo, hogy van kvota rendszer. Kell is.
2011. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:
Igen írtam is, de attól még nem az igazi, mint ahogy semmi sem. :\ :)
2011. máj. 23. 21:37
 63/63 A kérdező kommentje:

Egyébként még mindig idegen nekem ez a "később teszem le azt ami kell ahhoz, hogy az legyek aki akarok lenni" dolog, bár számos példa volt rá, de érdekes kérdés, hogy vajon mi változott bennük ami miatt előtte nem sikerült, utána pedig igen, az állóképesség talán?


Egyébként egy átlagember annyit tesz, hogy megpróbálja saját magát menekíteni és kergeti a saját boldogságát, holott az egész egy merő ábránd ami el fog tűnni.


08:08


Igen és ez még számos sportágra igaz, szinte az összesre, kivéve azokra amik legalább 5-10 fordulóból állnak, abban még van valamelyest ráció, de nem mondanám teljesen nyugodt szívvel rájuk sem, hogy igazságosak.

2011. máj. 24. 06:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!