Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm szerint 17...

Egy ismerősöm szerint 17 évesen nem kellett volna ennyi rossz dolgot megtapasztalnom. Picit furcsálltam. Mit gondolsz? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Annyiról lenne szó, hogy egy nagyon közeli ismerősöm drogproblémában halt meg. Aztán majdnem kiraktak engem, és a családomat az albérletből. Apám alig dolgozik itthon fekszik, gép előtt ül folyton. Anyám pánikbeteg, és még valamilyen betegsége van, nem tudom milyen, és ő dolgozik. Nagyapám alkoholista volt, még mai napig van így, hogy berúg, de nem gyakori szerencsére. Egy időben verte elég keményen nagyanyámat. Pár éve apám részegen megverte nagyapámat.

Nagyanyámon érzem, hogy anyám tesóját és gyerekét jobban szereti, mint engem és anyámat.

Apám több millió forintot bukott, és a házunkba került, ezért vagyok most anyámékkal 11 éve 1,5 szobás albérletbe...

És még tudnék pár dolgot mesélni, de nem akarom sajnáltatni magam, épp elég volt ennyi...


2011. jún. 11. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit furcsálltál ezen a kijelentésen?
2011. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom mindenkinek vannak/voltak nehezebb időszakai, nem?
2011. jún. 11. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De persze.

Csak nálad ez nem egy rossz időszaknak tűnik, hanem kompletten egy rossz családnak, amibe sikerült beleszületni.

2011. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretem leirkálni, mennyire gáz a családom, főleg nem részletekbe menően. Nem szeretem végiggondolni ugyanis, ha nem muszáj, épp elég benne élni... :S Vannak hasonló meg más jellegű gondjaink is, de hasonló szinten terheltek vagyunk. Van olyan ismerősöm, akinek még ennél is gázabb. Mindenki különböző mértékben terhelt, de gondolj arra: van, akinek ideális az élete, de már kis bajokban is kikészül. Hogy bírná ki a Te életedet? Nem véletlen lettek úgy "osztva" a dolgok, ahogy...

23L

2011. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért írtad ki ezt a kérdést hogy sajnáltasd magad. Meg hogy furcsállod ezt mert mindenkinek vannak gondjai. Nagyon jól tudod hogy amiket te írtál sokkal keményebbek az átlag emberek bajainál.
2011. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!