Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem igazságtalan ez egy picit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazságtalan ez egy picit lányok?

Figyelt kérdés
Tudok nagyon uncsi is lenni és nagyon szórakoztató is megfelelő körülmények között. Ti elvárjátok, hogy mindig legyenek friss ötletek, vicces beszólások és ha ez nincs akkor ráuntok a másik félre. A férfiak viszont nem, hiszen még ha uncsi is a csaj akkor sem hagyják ott. Nem igazságtalan ez így egy picit?
2010. okt. 15. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Méghogy a pasik nem haggyák el a nőt ha uncsik stb??? dehogynem.sőt.nem elhaggyák,hanem megcsalják,hogy azért mégis csak maradjon egy biztos is!!!!!!
2010. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amit leirtal az nem teljesen igaz...a lanyok is lehetnek kegyetlenek, de a fiuk is! sot talan az a legrosszabb ha egy fiu nem ert meg es nem foglalkozik veled...ez inkabb szemelytol fugg :) (bocs a helyesirasi hibakert :D )
2010. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha neked igazságtalan az a te bajod, te most kollektíve nőkről beszélsz és férfiakról és mint tudjuk nem minden kapcsolat ilyen és ha ilyen is lenne egy fejreállás sem változtatná meg.
2010. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
embere válogatja.nem minden nő ilyen,de férfiak is gyakran ráunnak partnerükre
2010. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legalább a nők nyíltan hagynak ott, ha nem akarnak téged, míg a férfiak sunyiban kúrnak félre, és megtartják az otthoni robotgépet...


Másrészt a férfiak azért nem hagynak ott buta, unalmas nőket, mert igénytelenek a belső értékekre, és főleg a dugásért vannak egy nővel egy kapcsolatban. Egy nőnek legalább vannak a személyiségre nézve elvárásai, míg egy férfinek elég, ha jól néz ki a nője, nem is érdekli a belső tulajdonságai.

2010. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom. Azért írtam ki általánosításként, mert az általában jobban felkelti a figyelmet és több válasz érkezik. Nem feltételezem, hogy mindenki ilyen, de van 1 csaj akivel nem feltétlenül lefeküdni szeretnék, hanem kedvelem a társaságát, csak néha úgy érzem, hogy ha én unalmas lennék (ami eddig nem nagyon volt mert mindig felkészülök) akkor már uncsi lennék neki (jó nyilván tagadná, pedig szerintem de) és ha mondjuk ő lenne unalmas akkor én valóban nem hagynám ott, mert számomra olyan érdekes ő, hogy nem tenném meg és kész. Nem vagyok biztos benne, hogy ez fordított esetben is igaz...
2010. okt. 15. 23:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért nem hagynád ott mert neked érdekes lenne. Vagyis neked érdekes lenne, akkor már lehet unalmas!

Ha innentől egy zombi lenne, aki neked unalmas lenne, akkor ugyanúgy otthagynád.

2010. okt. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!