Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha megtudnád hogy...

Mit tennél ha megtudnád hogy a lányod aki most 18 éves lesz,15éves kóra óta nemi életet él? Vagyis volt már kb 8fiú akivel lefeküdt. Ezek közül 3al csak kaland volt, a másik 5el járt.

Figyelt kérdés
Kurv@ a lányom?!?!?!?:(elvagyok keseredve mert én csak 1 ről tudtam
2010. aug. 13. 12:24
 121/149 anonim ***** válasza:
88%
És mit szeretnél neki elmondani?
2010. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/149 anonim ***** válasza:
94%
Köszönöm a magyarázatot(a 3év alattit nem értettem).Sehogy nem kell vele beszélni erről,ha akarná elmondaná.És elég undorító dolog más naplóját olvasni,és bizalmatlankodni.Velem is megcsinálta apu egyszer (elváltak a szüleim) de megmondtam neki amíg én sem olvasom az emailjeit,smseit,leveleit stb stb addig ő se tegye.Ennyi magánélet mindenkinek kell.Nem te irtál régebben hogy a lányod lejelszavazta a gépét és nem tudod megnézni miket tárol rajta?:D :S
2010. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/149 anonim ***** válasza:
95%
kaptál pár olyan választ, de ezt csak tőlem csak neked: ha a lányod egyszerre 5pasival grupizik az is az ő dolga ha elmúlt 18, max ha a nappalid közepén csinálja akkor ejnye-bejnyézhetsz. vagy rakd ki ha ő nem menekül magától és így nem fogadod el. bármi jobb mint hogy anyu megmondja szabad-e megsimizni a pasija kukiját.
2010. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/149 anonim ***** válasza:
93%

OMG!! Még te vagy felháborodva h lehet hazudni fog? Mikor te akkor egy genny vagy h 5 éve olvasod a tudta nélkül a naplóját???


Kérj csak számon tőle dolgokat,és mond meg neki h egy k.urva a szemedbe és ne csodálkozz ha fogja magát és elköltözik és többet feléd sem néz

2010. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/149 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem sehogy ne beszélj vele. Nincs jogod számonkérni tőle azt, amit a naplójában olvastál. Ha mégis, akkor meg ne csodálkozz, ha megutál azért, amit tettél.


Ha az én anyám lennél, soha többet nem szólnék hozzád. "Mert megérdemled"

2010. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/149 anonim ***** válasza:
2010. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/149 anonim ***** válasza:
92%

de undoritó anya vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! neked semmi közöd hozzád ,h mit csinál ő..ő se kért számon téged,h kivel ,hogyan csináltad pasival..pff.de még ez a legrosszabb ,h beleolvastad a naplojában..nagyon buta vagy!!

ne csodálkoz,majd ha hátat fordit téged!

ha lenne lányom vagy fiam ,akkor sem fakadnék neki ,meg megszabni..

én anyukám sose kérdezi,h voltam e valakivel,magánügy,én se kérdezem tőle,h pasijával vagy akárkivel valamit csinált e..nekem különösen semmi közöm,neki is magánélete van ,mint nekem...

és szégyeld magad ,h így gondolsz róla saját lányádról.

2010. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/149 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:28


de ő a lánya.

szegény lány,neki is irtam.

2010. aug. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/149 anonim ***** válasza:
88%
Megmondom őszintén, ettől az egész helyzettől most a hideg futkos a hátamon. Az valami borzalom lehet, ha ezt az egészet itt most a lányod is olvassa...
2010. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/149 anonim ***** válasza:
54%
miért olcsó ribanC megindokolnád:?
2010. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!