Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy a rasszizmus...

Miért olyan nagy a rasszizmus a romák ellen ma Magyarországon? Lent a többi

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy a 21. században élünk, nincs itt helye a rasszizmusnak, vannak roma ismerőseim van aki most megy egyetemre, és tisztességes! kérdem én miért kell lenézni ennyire a romákat?Normális válaszokat kérek!!
2010. júl. 30. 22:12
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
akarta a fene megváltani, csak a véleményetekre voltam kíváncsi ennyi
2010. júl. 30. 22:38
 32/54 anonim ***** válasza:
És meg vagy elégedve a véleményekkel?
2010. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
megsúgom, máshol is utálják őket, olaszok, franciák, románok norbégok svédek és még sorolhatnám.
2010. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
hát, arra jutottam hogy a többség elítéli még a normális romákat is, akik dolgoznak/dolgozni akarnak!
2010. júl. 30. 22:39
 35/54 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,neked más a véleményed a romákról,mint a nagy átlagnak,és ezen nem tudsz változtatni.Annyi bajt okoztak már az országnak,az embereknek,hogy képtelenség szeretni őket.Mikor szülni voltam bent a kórházban akkor a kórtermet nem lehetett csak ugy ott hagyni mert rögtön elloptak valamit,és ne is kérdőjelezd meg,tényleg ők voltak.Na akkor már a családi sem elég?
2010. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
nem is kérdőjelezem, mer gondolom hogy ők voltak,de biztos hogy a normális fajta nem lopta volna el!!
2010. júl. 30. 22:42
 37/54 A kérdező kommentje:
U.I. 22:40 én nem is akarom senkinek a véleményét megváltoztatni
2010. júl. 30. 22:43
 38/54 anonim ***** válasza:
100%

Besz@rok rajtad! Te nem a romákat akarod védeni,hanem a barátodat! Nem bátjuk a barátodat!

Hát te most ugyan úgy mondod,hogy a többi cigány....hát igen az a 99%!!

Ez megint egyveszett ügy! Kísérje szerencse a barátod utját és tényleg ne az legyen,amit itt sokan leírtak! De ezért kár fárasztani az ujjainkat! Egy cigány soha nem fog dolgozni,mert eléldegél a 8 gyerekes segélyből,meg a többiből.... meg amit összelop a dolgozó magyaroktól.:(

2010. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Szerintem fejezzük be a vitát mielőtt még itt az lesz hogy én vagyok a hibás mindenért!
2010. júl. 30. 22:44
 40/54 anonim ***** válasza:
Tölem lopott olyan aki NORMÁLIS a te értékrended szerint,lakása van és CSAK 2 gyereke,dolgozik,na akkor miről beszélünk?Szóval a normális nem tette volna?hm...
2010. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!