Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy a rasszizmus...

Miért olyan nagy a rasszizmus a romák ellen ma Magyarországon? Lent a többi

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy a 21. században élünk, nincs itt helye a rasszizmusnak, vannak roma ismerőseim van aki most megy egyetemre, és tisztességes! kérdem én miért kell lenézni ennyire a romákat?Normális válaszokat kérek!!
2010. júl. 30. 22:12
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
a romák is lenézik azokat akik nem dolgoznak, azért szülnek 20gyereket hogy a családi pótlékból éljenek!!! de a rendes romát is lenézik !!! ez itt a baj
2010. júl. 30. 22:30
 22/54 anonim ***** válasza:
100%

kérdem én! az jogos hogyha egy magyar beszól egy cigánynak?? a normális fajtának aki nem szólogat be mindenkinek(roma) de ha ez fordítva történik meg akkor már mindjárt "milyen mocskosak ezek a romák meg stb" ???



Nem, nem jogos. Ezt akartad hallani?

Nem tudsz ez ellen SEMMIT sem tenni. Amíg a többi roma nem változtat a hozzáállásán, addig meg lesz ez az ellentét roma és magyar közt.

Ennyi. Szükségtelen tovább ragozni.

2010. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:

1.AZÉRT mert nagy embereknek tartják magukat itt és állandóan átkozzák a magyarokat hol ott ez A MI ORSZÁGUNK!!!!!

2.az én cigány osztály társaimnak akkora nagy pofájuk van ,h az nem igaz!!!

3. lopnak,csalnak,hazudnak (rám már támadtak cigányok.)

4. büdösek,Nem fürdenek (tisztelet a kivételnek.)

5. a mi pénzünkből élnek... -.-

soroljam??


van "tisztességes" cigány de a 97% nem az..

ja meg ahogy beszélnek.. "pulya,raj,Dikkmán. (lásd győzike meg a többi.)

2010. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
az a baj hogy még nem vertek át téged,még nem láttad milyen a többség,ne legyen igazam de ha egyszer te is azt tapasztalod mint a mi akkor nem fogod ennyire védeni őket
2010. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim válasza:

Olvastam abba a kérdésbe amit belinkeltél kedves első hogy a romák sikkasztanak stb...azt hiszed a politikusok nem?:O Igazad van csak 8millió ft-os havi keresetük van az nem illegális nem számít csalásnak mert ő "nagy" ember?


hogy sikkasztanának ha munkájuk sincs?

az az 1% meg akinek van az meg rendes, szoval ö sem sikkaszt, ki találta ki ezt a baromságot?

2010. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
Vertek már engem is át romák de azokkal nem is foglalkozok hanem inkább foglalkozok azokkal a romákkal akik nem azon vannak hogy megverjenek mert ki ha nem ők, meg nem azon vannak hogy hogy lopjanak meg,
2010. júl. 30. 22:34
 27/54 anonim ***** válasza:
A családi pótlékból élnek,hát ez szép,és a gyereket ki neveli fel??????????????????Az utca.
2010. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
hát kb! azért tart ott a nép hogy félnek a cigányoktól mer az utca nevelte fel őket, nézz meg egy helyi nagybuszmegállót a váróban egész télen nyüzsögnek a romák senki se mer bemenni! és ha megnézed a 15-18éves korosztály roma van ott!
2010. júl. 30. 22:36
 29/54 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, minek tetted fel ezt a kérdést? Meg akartad váltani a világot, vagy mi?
2010. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
Magyarok nem szülnek annyi gyereket, hogy nem tudják őket eltartani...
2010. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!