Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy a rasszizmus...

Miért olyan nagy a rasszizmus a romák ellen ma Magyarországon? Lent a többi

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy a 21. században élünk, nincs itt helye a rasszizmusnak, vannak roma ismerőseim van aki most megy egyetemre, és tisztességes! kérdem én miért kell lenézni ennyire a romákat?Normális válaszokat kérek!!
2010. júl. 30. 22:12
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
2010. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Kérdem én! Miért kell általánosítani az összes romát az ilyen "Ki ha nem én, csak akkor vagyok menő ha 20an mellettem vannak" romákkal?
2010. júl. 30. 22:16
 3/54 anonim ***** válasza:
87%

Azért általánosítanak, mert félnek az emberek. Meg mert, mint már leírtam, 99%-uk olyan. Ez elég nagy arány.


Az az 1% pedig a saját fajtársainak köszönheti, hogy nem kap elismerést, és bizalmat.


Nem várhatod el, hogy ilyen arányok mellett, a jót feltételezzük, ha szembetalálkozunk egy cigánnyal.

2010. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Olvastam abba a kérdésbe amit belinkeltél kedves első hogy a romák sikkasztanak stb...azt hiszed a politikusok nem?:O Igazad van csak 8millió ft-os havi keresetük van az nem illegális nem számít csalásnak mert ő "nagy" ember?
2010. júl. 30. 22:19
 5/54 anonim ***** válasza:
85%
Azért kell lenézni őket mert okot adnak rá.Most komolyan ne mond,hogy te egy olyannal sem találkoztál akitől kinyílt a bicska a zsebedben.Nekem személy szerint ellopták az autóm,talán szeretnem kellene őket?
2010. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy szeretni kéne őket!!! DE vannak tiszteséges romák akik dolgoznak/dolgoznának csak éppen nincs munkahely! Szerintetek miért kezdenek el lopni a romák? na mi a válasz? a végső kétségbe esés hogy nem tudnak még kaját se venni maguknak mert NINCS MUNKAHELY AHOVA ELMEHETNÉNEK DOLGOZNI!! gondolkozzatok már egy kicsit
2010. júl. 30. 22:22
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem hogy nem itt tartana az ország ha nem kellene ennyi lusta romát eltartani.Míg én melóba mentem minden reggel addig őket a kocsma előtt láttam.Ennek örüljek?Meg annak,hogy a legkisebb gyerekük is kur*a anyázik.Nézd én nem utáltam őket,de történt egy-két dolog ami miatt már nem bírom őket látni sem.Tiszt a kiv.
2010. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

Engem a roma barátom lopott meg. Úgy voltam vele, mint te, hogy nem vagyok rasszista.

Meglopott engem + szüleimet..és kihasznált minket.


Én akárhány romát látok, mindegyik köpköd, szemetel, kiabál, hangoskodik, káromkodik.

Beszólogatnak az időseknek, a fiatal csinos lányoknak.

2010. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:19


A negyedik választ írtam én, a többit nem. Tudom hogy a politikusok is sikkasztanak, ők is hibásak. De most nem róluk van szó.


Azzal nem mented fel a cigányokat a bűnük alól, hogy más bűnösökre mutogatsz.


Egyébként, a politikusok, legalább nem ölnek és nem vernek meg embereket az utcán, főleg nem olyanokat akik egyedül vannak, és ráadásul öregek is.


Azt hiszed magyar munkanélküli nincs? Ők miért verődnek hordákba, és mennek fosztogatni?

2010. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
* Ők miért NEM verődnek hordákba
2010. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!