Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 80-90% és Magyarországon...

80-90% és Magyarországon NINCS rasszizmus?!

Figyelt kérdés

A "Mit tennél a cigányokkal?" kérdésre érkezett egy olyan válasz,hogy :

"hamar megoldanám a kérdést,...csak kicsit sok gödröt kellene ásni hozzá!"

értékelés:85%

"Hoznék egy olyan törvényt, hogy szabad fegyverviselés kivéve cigány származásúak, és ha lelősz egy cigányt az csak szabálysértés lehet.. "

értékelés:81%

"Bevezetném hogy a cigányoknak a gyerekek után adózniuk kelljen.(Értitek,bakker,csak nekik,faji alapon.)[...]Továbbá a normális büntetés dupláját adnám nekik, legyen az gyorshajtás vagy lopás.(Értitek,csak azért,mert cigány.) [...]"

értékelés:90%


Magyarországon NINCS sem rasszizmus,sem náciveszély.


2010. máj. 7. 11:59
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Jó,persze tudom,hogy ez az oldal messze nem reprezentatív,a szélsőségesek nagyon felülreprezentáltak,ahogy például a Jobbikosok is(A kettő nem ugyanaz,a Jobbik programjában ilyenek sehol nincsenek,amiket másoltam,ők csak a bűnözők ellen lépnének fel.),de akkor is,ha itt 80-90%,akkor azért nyugtalanító,hogy az egész társadalomban mennyi lehet...És ha már a Jobbik szóba került,fent tartva,hogy tényleg nem rasszisták,nem kéne letagadniuk,hogy igenis van Magyarországon szélsőségveszély.
2010. máj. 7. 12:04
 2/45 anonim ***** válasza:
65%
kéretik a jobbikot nem belekeverni :))
2010. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

"" például a Jobbikosok is"


na na anyukád nem ezt tanította :)"


Igen,melléknév,kis betű,bocsi.:)Egyébként,tisztázzuk:Olyannyira nem tartom a Jobbikot szélsőségesnek,hogy ha félig is(egyéniben),de szavaztam is rájuk.De ettől még Magyarországon komoly veszély a szélsőségesség,csak nem a Jobbik képviseli.

2010. máj. 7. 12:08
 4/45 anonim ***** válasza:
86%

Magyarországon cigányvédelem van:

-ha betör hozzád, nincs jogod megverni, lecsapni...stb.

-ha szegény magyar családok az utcára kerülnek acigányok meg lakást kapnak.

-ha áll egy sor, és a cigány eléd áll, nem mondhatod neki azt, hogy -Hé, ott a sor vége!, mert beszól, hogy azért, mert cigány vagyok?!

-csinálják a 10-20 gyereket a családi pótlékért, segélyért, de az, hogy munkába állni, vagy esetleg a gyerekeket kitanítattni? Áhhh, dehogy minek az, amikor a 12 éves gyereklány már tojja ki a kib*szott fattyakat.



Én bevezettetném, hogy ha az egyik szülő sem dolgozik, nem jár családi pótlék.


Vagy: Köteles a cigány férfi elmenni dolgozni a segélyéért, amit megkap! Pl. szemétszedés, seprés...stb, legalább tiszta lenne az ország!


Cigányok nagy része csak kolonc az országnak, semmi haszon nincs belőlük, csak az a sok fattyú, amit megszülnek/megcsinálnak azért, hogy még több segély, családipótlék legyen !


És az egy hülyeség, hogy diszkrimináció van, mert nincs. Van egy pár cigány ismerősöm, akik munkahelyen dolgoznak, és megvannak becsülve. De hogy ne legyenek előítéletesek az emberek, ha még mindig nem tudnak beilleszkedni és tovább frusztrálják a viselkedésükkel az embereket?!


Ebben a politika is hibás! Jó szigorítás kellene!

26.L

2010. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
49%

"Akiről beszéltem,az ezeket nem fogja csinálni,és utálja is az ilyeneket,ahogy én is."


nagyon helyes

2010. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
52%
kérdező mit tekintesz szélsőségesnek? erre válaszolj kérlek, ne wikipédiával meg ilyenek, hanem a saját szavaiddal, lesni nem ér.
2010. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
66%

A cigányok harcolták ki maguk ellen a gyűlöletet

ha rendesen viselkednének és nem élősködnének

nem lenne rasszizmus

2010. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
60%
26.L el egyetértek. Több munkahelyen dolgoztam cigányok közt semminemű diszkriminációt nem tapasztaltam. Olyat sem hogy valakit azért nem vettek fel mert cigány. Olyat viszont igen felvették, lopott, kölcsönkért kollégától nem adta meg stb...
2010. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
66%

Nincs rasszizmus Magyarországon.

Csak hülye kérdésre hülye válasz.

Kis ellenérzés van, nem alaptalan, sajnos nagyon is indokolt. Ez a kis tartózkodás ölt formát verbális agresszióban, igen kezelhető méretben. Egyébként ilyen kérdésre mit vársz? a kérdőív állítás komoly tudomány.

Nézd, tedd fel akérdést: "Anyád?" erre mindenki az írja: Tied!

Kérdezd meg, ki az oka a világválságnak: Mind ráírja: A zsidók! A bankok!

Kérdezd meg: "Jól nézek ki?" ERRe: Nagyon jól/hányok.

"Mondj egy színt!"- piros!

"Leszbi vagy busi?"- leszbi!

Értelmes kérdéseket kell feltenni. Ha ugyanezeket az embereket megkérdezed, beszámolnak róla, hogy vannak kedves cigány ismerőseik, és nem érdekli őket senkinek a nyelve, bűre, de a kultúrák közt vannak súrlódások, és vannak kellemetlen emlékeik bűnöző vag ykellemelen cigányokkal. Akik speciel cigányok voltak. De e miatt nem ítélik el a cigányság egészét. A bűnt, rosszakaratot ítélik el, és nem tudják esetleg kezelni a kulturális különbségeket. De személyes szinten nincs gondjuk.


Nem faji alapon kéne adózni: azt akarják, hogy aki pénzért szül, az adózzon. Csak leegyszerűsíti a kérdés a választ.

A lelövős csak egy hülye volt, ez minden homokost, párttagot, öreget és kutyát ugyanígy mondan alelőni. De az interneten, nem élőben.

A gödörásós csak adottt egy rutinválaszt, ebből nem tudtunk meg semmit a valós gondolatairól. ennyi erővel mondhatja hogy az arabok terroristák, az amcsik hülyék, az ukránok maffiózók..ez csak szöveg. Nem takar semmit, nála mélyebb kérdést kell feltenni.

Ne akard ráfogni a magyarokra, hogy rasszisták.Sosem voltak azok, genetikailag alkalmatlanok rá, talán a rengeteg(kun, besenyő, székely, sváb, török, cigány, rác vér miatt)

Nem azok. Egy előítéletet próbálsz bizonyítani.Te talán nem magyar vagy? Te sem vagy rasszista. Én sem. Egyetlen ismerősöm sem.

2010. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

"kérdező mit tekintesz szélsőségesnek? erre válaszolj kérlek, ne wikipédiával meg ilyenek, hanem a saját szavaiddal, lesni nem ér."


Többek között azt, aki egy embercsoport(jelen esetben a cigányok)EGY RÉSZE miatt a másik részét is hátrányosan megkülönbözteti,megkülönböztetné,ne adj isten kiirtaná.Mint mondtam,a cigány BŰNÖZŐKET(ahogy a többi bűnözőt is,bőrszíntől függetlenül) én is utálom,és keményebb fellépést akarok,és a fél szavazatomat a Jobbiknak is adtam.

2010. máj. 7. 12:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!