Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 80-90% és Magyarországon...

80-90% és Magyarországon NINCS rasszizmus?!

Figyelt kérdés

A "Mit tennél a cigányokkal?" kérdésre érkezett egy olyan válasz,hogy :

"hamar megoldanám a kérdést,...csak kicsit sok gödröt kellene ásni hozzá!"

értékelés:85%

"Hoznék egy olyan törvényt, hogy szabad fegyverviselés kivéve cigány származásúak, és ha lelősz egy cigányt az csak szabálysértés lehet.. "

értékelés:81%

"Bevezetném hogy a cigányoknak a gyerekek után adózniuk kelljen.(Értitek,bakker,csak nekik,faji alapon.)[...]Továbbá a normális büntetés dupláját adnám nekik, legyen az gyorshajtás vagy lopás.(Értitek,csak azért,mert cigány.) [...]"

értékelés:90%


Magyarországon NINCS sem rasszizmus,sem náciveszély.


2010. máj. 7. 11:59
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
75%

Magyarországon incs szélsőségvezsély. zt a politikusok, meg az ellenségeink (a tőlünk oktalanul félők) sulykolják Európának és a magyaroknak is a médián keresztül. Van akinek kapóra jönne, ha lenne ilyen veszély. De"sajnos" nincs. A magyarok Trianon óta rettegnek minden szélsőségnek, és erőszaknak a látszatától is. A magyarok békét akarnak, nyugalmat és igazságot. Nincsenek a cigányok románok szlovákok zsidók vagy székelyek ellen. Az igazság mellett szeretnének lenni és a béke mellett. Ha lehet.Csak nem akarják táplálni az igazságtalanságot, a bűnözést, a nyomort, a tudatlanságot, az élősködést, lopást, hazugságot. Ez szerintem becsülendő dolog. Lehet hogy vannak a magyarok közt csalódottak, akik meggondolatlanul fogalmaznak, és minden népben él néháby rasszista, néhány errorista, jópár buta, meg mindenféle. De a magyarok - mint nép - becsületes, és ezt várja a vele együtt élő más népektől is. Elvárja, és igaza van.

Nem kell néhány ntes kérdéstől sokkot kapni. Mondd meg milyen válasz vársz, és én teszek fel olyan kérdeést, amire az megkapod. Bármilyen témában.

2010. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
72%

Miért kell lepontozni azt, aki megírja az igazságot?

Fáj?

2010. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem a nagypolitika direkt azért táplálta amúltban a cigán ybűnözést cigány munkanélküliséget, cigán yindokoltalan segélyezést, cigán yproblámákat, hogy kiverje a jóérzésű embereknél a biztosítékot. Ami elég magasra van állítva, ezért csak nagysokára sikerül. És így( nagy nehezen) a cigányok (nyugdíjasok, külmagyarok, jobbikosok) ellen fordítsa közvéleményt. Hogy legyen bűnbak, nehogy már felfedjék, észrevegyék az igazi problémákat. Nefélj, ezeknek egész stábuk van, aki profi módon képes irányítan a közhangulatot.

Meg vagyok győződve, hogy gátlástalan politikusok, önös indokból hozták ilyen helyzetbe a cigányságot- ahol persze könnyen találtak táptalajt. A nyugdíjasok, kismamák, betegek a következőek a sorban.

Nem vagyok egy összeesküvés-elméletes típus. De ebbn az estben szerintem ez történt. Olyan indokolatlan arányú sajtót kaptak a cigányos hírek, és olyannyira letek elhallgatva mások, hogy szerintem durván kilóg a lóláb. Figyeld meg csak egy kicsit! Direkt irritálnak a cigányok piedesztára emelésével, mások némasággal való megölése mellett.Persze, hogy ez irritálja a jóérzésű embert. Épp erre építenek. A mocsekok mindig a jóérzésre építenek, mert nem értik, irígylik. És sajnos bejön nekik.Egy ideig.

2010. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
57%

"Többek között azt, aki egy embercsoport(jelen esetben a cigányok)EGY RÉSZE miatt a másik részét is hátrányosan megkülönbözteti,megkülönböztetné,"


Ez az állításod akkor állná meg a helyét, hogy bizonyíthatóan a cigányság 51%-a tisztességes normális lenne. De amikor legfeljebb minden 100. vagy többszázadik cigányról mondható el ez, akkor kicsit más a szitu.


Nem fogom megadni az előzékenységet minden cigánynak csak azért, mert talán beleesik abba a pici százalékba aki tisztességes. Nem tehetem meg. Ha egy cigány jelentkezne munkára és én lennék a munkaadó, és már látásból is tipikus cigány, a szeme sem áll jól, akkor előítéletes lennék és valszeg elküldeném valami indokkal. De lehet, hogy elsőre felvenném és miután beigazolódott, hogy kár volt előzékenynek lennem, a többi cigánynál nem próbálnék szerencsét.



"ne adj isten kiirtaná."

Igazából annyira bírom amikor leírja valaki az emberek zömét pár nyamvadt fórumhozzászólásból.

Ha te még sohasem gondoltál dühödben olyat, hogy "dögöljön meg az összes ***(ide képzelj el akármit)***, akkor te egy nagyon nyugodt higadt ember vagy.

Én is gondoltam olyanokat, hogy bárcsak nem is léteznének cigányok, bárcsak megpusztulna az összes. de ettől nem érzem magam szarnak, szélsőségesnek. 24éves vagyok. Kisiskolás korom óta folyamatosan találkozok olyan gondokkal amiket a cigányok gerjesztenek, és egyre rosszabb. Engem fenyegetett már meg kisgyerek koromban 10 éves cigány késsel(mögötte állt a többi). utazok tömegközlekedéssel, járok vidékre is, vannak ismerőseim nem a legjobb környékekről. Nem vakon belebeszélek a semmibe és sírok, hogy jujujj micsoda rasszizmus.



"Mint mondtam,a cigány BŰNÖZŐKET(ahogy a többi bűnözőt is,bőrszíntől függetlenül) én is utálom,és keményebb fellépést akarok,és a fél szavazatomat a Jobbiknak is adtam."


tudod ez a leggyakoribb hiba amibe bele esetek ti rasszistázók. senki sem mondta, hogy nem ítél el minden bűnözőt, a fehéret, sárgát feketét, stb. A probléma az, hogy az állam nem ítéli el rendesen.

Miért szólaljak fel a fehérbűnözők ellen, ha egyszer őket többnyire kergetik rendesen, le is csukják és egy részük talán még tanul is belőle?

2010. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
38%
Én birom a cigányokat. de utálom, ha bárki nem dolgozik, ellopja abiciklimet, rózsasín zokniban és szakadt nadrágban küldi isibe a fiúgyerekét.És utálom, hogy az egyébként jó fej cigánynak nem lehet szólni a munkahelyen, mert egyből "cigányoz"ni kezd. Pedig ő otthon maradhat siratni az anyját két hétig, mert cigány. Én meg elmehetek egy napra, max., ha nekem hal meg valakim. Vagy se.
2010. máj. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
55%

"ma 12:56":


nagyon jól látod a dolgot. nagyon szépen meg lehet osztania társadalmat így, ez a lényeg.


amúgy ugyanezt művelik az antiszemitizmussal is. Szerinted mire kellett a holokauszttörvény itthon? nem gondolod, hogy a zsidók védelmében találták ki ugye?

2010. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

"Igazából annyira bírom amikor leírja valaki az emberek zömét pár nyamvadt fórumhozzászólásból. "


Az igazság az,hogy engem nem a hozzászólások döbbentettek meg,hanem a rájuk adott százalékok.De eszem ágában sincs azt állítani,hogy ezekkel a módszerekkel tényleg a magyar társadalom 85,81,és 90 százaléka ért egyet,biztos,hogy jóval kevesebb.De ha itt ennyi,akkor félő,hogy az egész társadalomban is két számjegyű lenne.Jóval,sokkal kevesebb,mint ezen az oldalon,de két számjegyű.És akkor már nagy baj van.

2010. máj. 7. 13:04
 18/45 anonim válasza:
90%

Rasszizmus az, hogy nem akarjuk hogy ellepjék az országot?!

Akkor tudod nézz szét egy kicsit az interneten, aztán gondolkodj el azon, hogy ki a rasszistább: a magyar v a cigány?

Mert nem csak az a rasszizmus, hogy a magyar utálja a cigányt, hanem az is ha a cigány a magyart, vagy a zsidó a cigányt. RASSZ.

2010. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

a baj nem az emberekkel van. én megértem ha valaki holtan akarja az összes cigányt látni.


leragadsz a tüneteknél, a valódi okokat kellene nézned. ha rasszistázol, azzal csak rontasz a helyzeten, azzal gyűlöletet keltesz, erősítesz. úgy ahogy a kormányok teszik 20 éve.

2010. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
az rasszizmus ha nem vagyok hajlandó átmenni egy cigánygettó negyeden???
2010. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!