Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kirepült a szélvédőn, mégis...

Kirepült a szélvédőn, mégis túlélte...?

Figyelt kérdés

Korábban feltettem egy kérdést, amelyben azt kérdeztem hogyan győzhetném meg apámat a biztonsági öv fontosságáról. Újabb kérdéssel jöttem.


Elmondtam neki mindent, amit írtatok, a világban történő balesetekről is összegyűjtöttem statisztikákat, de azt mondta, hogy a statisztikák hülyeségek, az ember hamarabb meghal biztonsági övvel, mintha kirepül a szélvédőn, mert már látott egy balesetet, és túlélte az ember.



2023. jún. 26. 11:25
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
#50 Akkor esetleg elgondolkodok rajta, hogy nem csak a saját életemet veszélyeztetem. De nem fogsz ilyet belinkelni, mert nincs ilyen, csak a prolikirályozás megy, amivel mutatod, hogy neked sem kell szomszédba menni az intelligenciahiányért.
2023. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
60%

De a motoron amúgy úgy csinálod, hogy felveszed a bukósisakot (ami drágább volt, mint az autóm), de nem csatolod be, ugye?

Valahogy sejtem a választ a kérdésre.

2023. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 veterán vas ***** válasza:

Természetesen joga van bárkinek nagyíven lesz...ni a kötelező övhasználatot.

Az is "természetes", hogy baleset esetében, neki is joga van igénybe venni a mentőautót/mentőhelikoptert/egészségügyi ellátást/kórházat/ ....stb.

Na de mi van akkor, ha az ilyen felelőtlen embert kell menteni és ezalatt nem jut szabad kapacitás egy szívrohamot kapott emberre, vagy egy szülő kismamára? Értsd, olyanra aki nem kereste direkt a bajt?


Mi lenne ha a betegellátásban priorotást élveznének a vétlenek, a felelőtlenekkel szemben?

Menne a hőbörgés....

2023. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
60%
Megmondom őszintén én az ilyen proli gyökereknek nem segítséget nyújtanék csak lehugyoznám a hulláját.
2023. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
#52 Miért ne csatolnám be? Te totál hülye vagy. Olyan nehéz felfogni, hogy egyszerűen kényelmetlen az autóban a biztonsági öv?
2023. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
#54 Na, akkor viszont te ne proli gyökerezz senkit, meg ne okoskodjál bele senkinek az életébe, mert ezzel a kijelentéssel bizonyítod, hogy egy utolsó aljadék gyökér vagy.
2023. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
#55: A biztonsági öv nem kényelmetlen. Megint hazudsz, mint a vízfolyás. Tudod mi kényelmetlen? A bukósisak. Le kéne venned végre.
2023. jún. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
#57 Hadd tudjam már, nekem mi a kényelmetlen. Írtam már fentebb, hogy van, aki úgy megszokja, hogy anélkül érzi meztelennek magát. Nekem meg baromi kényelmetlen, főleg hátsó ülésen, amikor három hatalmas ember nyomorog és vágja a nyakam.
2023. jún. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!