Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kirepült a szélvédőn, mégis...

Kirepült a szélvédőn, mégis túlélte...?

Figyelt kérdés

Korábban feltettem egy kérdést, amelyben azt kérdeztem hogyan győzhetném meg apámat a biztonsági öv fontosságáról. Újabb kérdéssel jöttem.


Elmondtam neki mindent, amit írtatok, a világban történő balesetekről is összegyűjtöttem statisztikákat, de azt mondta, hogy a statisztikák hülyeségek, az ember hamarabb meghal biztonsági övvel, mintha kirepül a szélvédőn, mert már látott egy balesetet, és túlélte az ember.



2023. jún. 26. 11:25
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:

#10: "...az ülésen utazó személynek a biztonsági öv becsatolásával kell magát rögzíteni."

Tehát az utas felelőssége.


A többiben igazad van.

2023. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
53%
Fejeld meg.
2023. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
30%
#10 Rosszul tudod, 201x óta az utas felelőssége. Nálam kiskorú beköti magát, többire rá van hagyva. Nem vagyok náci katonatiszt. Én sem kötöm be magam lakott területen belül, fizetem is a saját bírságom, ha megállítanak. Nincs rá racionális indokom, nem is kell legyen. Szabad ember vagyok, vállalom a következményeit. Pofán is vágnám, aki nem indítja be az autót, amíg nem kötöm be magam, semmi köze hozzá. Mert mondjátok, hogy a be nem kötött utas az autón belül pusztítást végez, de erre a hülyeségre még nem mutatott senki semmilyen statisztikát. Csak magamat veszélyeztetem, ahhoz meg az én felfogásom szerint jogom van.
2023. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%
#13: Íme egy igazi proli. Jól nézzetek meg gyerekek, ha nem tanultok, ilyenek lesztek.
2023. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
0%
#14 Ne zavarjon, hogy hány diplomám van, doktoráltam is. Szimplán csak kényelmetlen az öv, és élek a lehetőségek adta szabadságommal. Amit az amerikai Harley-lobbi a kötelező sisakok ellen művel, az nekem is sok, de nekem senki ne mondja meg, hogy kössem be magam, ahogy azt sem mondhatja meg senki, hogy mennyi tejet iszom naponta. Nem proli vagyok, csak öntudatos. Te vagy a birka.
2023. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
100%
#15: Álmodik a prolinyomor.
2023. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
0%
#16 Prolizáson kívül amúgy van épkézláb érved, amit hozzá tudsz tenni a témához? Esetleg hajlandó lennél egy racionális eszmecserére? Vagy elhatároztad magad félinfók alapján egy álláspont mellett, és csak azt harsogod, mint egy igazán műveletlen papagáj, aki megtanult három szót, de kommunikálni már nem tud?
2023. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%
Milyen eszmecserére Te agyalágyult? A biztonsági öv ellen érvelsz, mert az kényelmetlen... Nincs miről beszélgetni.
2023. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%
15: szerinted mi a különbség a kötelező sisak és a kötelező biztonsági öv között?
2023. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
0%

#19 Elég nagy baj, ha magyarázni kell.


#18 Hát, nem is eszmecsere, aki csak prolizni meg agyalágyultazni tud. Majd ha megtanulsz gondolkodni, esetleg megéri szóbaállni veled.

2023. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!