Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csináljak a reggeli...

Mit csináljak a reggeli súlyosan befagyott szélvédővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Erdélyben élek, és reggel sajnos egy hete -12,-13 van de most mondanak még rosszabbat... :(


Mit csináljak, hogy ne várjak 20 percet míg a motor felmelegszik és a fűtés beindul ergo meleg levegőből kifolyólag az ablak kiolvad?


Olvastam, hogy forró vizet ha ráöntök akkor megreped.


De mi van, ha langyos mondjuk 25 fokos vizet öntenék rá egy kis szesszel?

Próbált már valaki valamilyen módszert ami bevállna a fagyos reggelek ellen?



#szélvédő #fagyos #hajnalok #fagyos reggelek #brassóénígyszeretlek
2023. febr. 9. 17:16
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Holnap(péntek) hajnalban pl -18 lesz.
2023. febr. 9. 17:16
 2/27 A kérdező kommentje:
Brassóban
2023. febr. 9. 17:16
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Takard le pl. ilyen fényvisszaverős fóliával, tudod, amit meleg ellen is fel szoktak rakni. Na, az erre is jó, én is azzal takarom le.
2023. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Vannak jégkaparók, 500 ft a boltban, azzal 2 perc alatt le lehet kaparni amíg jár a motor és már indulhatsz is. Ne trükközz ilyenekkel, mert megbánod. -13 és 25 fokos víz között 38 fok különbség van, ez elég lehet a repedéshez. Esetleg ha nem akarsz kapirgálni van ilyen jégoldó spré, én nem használtam még, de az is jó lehet.
2023. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%

Leönteni nem szabad. Ha túl meleggel öntöd le, megreped (a 25 fok bőven túl meleg). Ha túl hideggel öntöd le, akkor visszafagy, talán még rosszabb lesz mint előtte. Mindkettő szar megoldás.


Vegyél jégoldót, biztosan lehet kapni nálatok is. Ez egy sima spray, ráfújod a jégre, feloldja, aztán ablaktörlővel letörlöd. Van pumpás és aeroszol-os kivitelben is, előbbit kényelmesebb használni, de az utóbbi nekem jobban bevált.

2023. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Fújd le jégoldosprayvel🤷🏻‍♂️ Egyet törölsz az ablaktörlővel és úgy szedi le mintha víz lenne(merthogy azzá is teszi a jégoldó)
2023. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Jégoldó spray. Igaz nem vastag jégpáncélhoz, de azt használom, simán leoldja. Esetleg amikor elkezd felengedni akkor rásegítek kaparással.
2023. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket keress!

[link]


[link]

2023. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%
2023. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Letakarni vagy jégoldó.
2023. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!