Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt a gyakorin tényleg csak...

Polarbeer kérdése:

Itt a gyakorin tényleg csak defektes nők vannak, vagy van kivétel?

Figyelt kérdés

Ezt komolyan nem hiszem el, h mi van itt a napokban...


Szeretek itt ismerkedni, sokkal jobb, mint egy akármilyen társkereső! Itt értelmesen lehet beszélgetni, lehet fotókat is küldeni, szóval bármilyen őskori felület, adja magát a dolog és tökre működik :D


De az elmúlt napokban a 3 lány az sajnos... nem szép ilyet mondani, de mind defektes volt.

Az egyik konkrétan kérte, akarta a durva erőszakot... a másik mindenről hazudott (még a saját nevéről is)... a harmadik pedig a legdurvább feminista volt, akivel életemben dolgom volt, képes volt leírni azt a mondatot, hogy "Engem csak az érdekel, amit a feminista tudósok írnak".


Pedig tényleg nincsenek nagy igényeim :D


Egy full normális pasi vagyok, jófej, humoros. Világosbarna hajam, ápolt külsőm, fiatalos mosolygós arcom van. Imádom az állatokat, biológiával foglalkozom, most csinálom a doktorimat. Izgi a témám, a PhD kutatásomat állatok színlátásából írom. Rendszeresen járok madarászni és túrázni a haverjaimmal. Bármiről el lehet velem beszélgetni, legyen az zene, könyvek, kirándulás, töri, emberi kapcsolatok, vagy csak vicces macskás képek :D


Szóval akadna itt esetleg egy jófej 25 - 35 év közti szingli nő, aki szívesen ismerkedne?


31/F

(Budapest, de szívesen utazom, ha neked is belefér)



#ismerkedés #lány #retardált többség #normális kisebbség
2023. nov. 29. 00:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim válasza:

Itt csak az a defektes aki itt szeretne ismerkedni ;)

Ha tényleg nem lennél egy életképtelen és amit leirtál az igaz akkor rég lenne csajod.

Dehát sok sikert,itt aki ismerkedés vagy hasonló dolgok miatt gyakorozik annál valami krvàra bzlik.

Dehát mindenki saját eléte kovácsa,hajráá 🫣

2023. nov. 29. 00:18
 2/80 A kérdező kommentje:

Pedig tényleg igaz minden amit leírtam, és tényleg nem vagyok életképtelen :D :D


Volt is nemrég egy kérdés, h vannak-e innét hosszú kapcsolatok, házasságok, stb., és jött 20 különböző válasz.

Szóval elvileg nem reménytelen, csak az esély nem nagy. :)


Higgyétek el lányok, érdemes tenni velem egy próbát!

Nem tennétek rossz lóra! ;)

2023. nov. 29. 00:45
 3/80 anonim válasza:
Itt még normális barátokat se lehet találni, nemhogy normális kapcsolatot. Sajnos ez nem csak itt van így, régen jobb volt az oldal az biztos, de mostanában itt élik ki magukat sokan, de tény hogy vannak fura figurák.
2023. nov. 29. 01:28
 4/80 A kérdező kommentje:

Pedig annó tényleg jó volt :)))


Több, mint 10 éve regiztem, aztán jó 7-8 évet kihagytam.

2023. nov. 29. 01:42
 5/80 anonim válasza:

Szerintem mindenhol vannak "defektes" lányok. Bár ezt a kifejezést én nm használnám mert elég degradáló :)


Sok normális ember is van itt, magamat is ilyennek gondolom. Szerintem nm kell nagyon erőltetni ezt a kapcsolat dolgot, majd jön magától.



!!! Nekem ne írj, én nm 25-35 között vagyok !!!

2023. nov. 29. 05:18
 6/80 anonim válasza:
Vannak problémák, az tuti, de a társadalom szellemi-lelki állapotát is letükrözi ez az egész...
2023. nov. 29. 06:32
 7/80 anonim válasza:
Igen én is tapasztalom, amit a kérdező. Sok kövér és komolyabb betegséggel kuszkodokkel hoz össze a sors.
2023. nov. 29. 06:43
 8/80 anonim válasza:

De hisz nem is csoda, hogy ez a tapasztalat. Persze vannak itt értelmes emberek is, de nem csoda, ha több a lelki, így mentálisan is vagy más értelemben sérült. Elvégre kik használják nagyrészt az oldalt. Mármint intenzívebben. Vagy akiknek munkájukból adódóan sok felesleges idejük van, de ők nem társkeresés, ismerkedési céllal. Vagy a magányosak. Ők használják ismerkedésre általában, de ők pont a bármi okból származó magányukból kifolyólag meg legtöbbször valamiképpen sérültek.

Időnként van néhány rövidebb levélváltásom, de én sem ismerkedni vagyok itt. Hisz férjnél vagyok, épp csak időm engedi. És találkoztam már én is nem egy értelmesebb személlyel, kifejezetten intelligenssel. És én is általában meg szoktam kapni, hogy "üdítő színfolt vagyok" Elnézést, idéztem, nem magamat dicsérgetem. :)

De privátot nem kérek, szinte egyik kritériumodba sem esek bele!

2023. nov. 29. 07:24
 9/80 anonim válasza:

"a másik mindenről hazudott (még a saját nevéről is)"


Ezen jót röhögtem. Miért kellene elmondania a saját nevét minden szadista Jóskának a gyakoriról? Majd ha bizonyítod hogy normális emberi lény vagy, gondolom elárulja, te agytröszt, te.

2023. nov. 29. 08:39
 10/80 anonim válasza:
Kortól, nemtől független kevés itt a normális ember. Ami nem azt jelenti, hogy egyáltalán nincs, de igen limitált.
2023. nov. 29. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!