Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt a gyakorin tényleg csak...

Polarbeer kérdése:

Itt a gyakorin tényleg csak defektes nők vannak, vagy van kivétel?

Figyelt kérdés

Ezt komolyan nem hiszem el, h mi van itt a napokban...


Szeretek itt ismerkedni, sokkal jobb, mint egy akármilyen társkereső! Itt értelmesen lehet beszélgetni, lehet fotókat is küldeni, szóval bármilyen őskori felület, adja magát a dolog és tökre működik :D


De az elmúlt napokban a 3 lány az sajnos... nem szép ilyet mondani, de mind defektes volt.

Az egyik konkrétan kérte, akarta a durva erőszakot... a másik mindenről hazudott (még a saját nevéről is)... a harmadik pedig a legdurvább feminista volt, akivel életemben dolgom volt, képes volt leírni azt a mondatot, hogy "Engem csak az érdekel, amit a feminista tudósok írnak".


Pedig tényleg nincsenek nagy igényeim :D


Egy full normális pasi vagyok, jófej, humoros. Világosbarna hajam, ápolt külsőm, fiatalos mosolygós arcom van. Imádom az állatokat, biológiával foglalkozom, most csinálom a doktorimat. Izgi a témám, a PhD kutatásomat állatok színlátásából írom. Rendszeresen járok madarászni és túrázni a haverjaimmal. Bármiről el lehet velem beszélgetni, legyen az zene, könyvek, kirándulás, töri, emberi kapcsolatok, vagy csak vicces macskás képek :D


Szóval akadna itt esetleg egy jófej 25 - 35 év közti szingli nő, aki szívesen ismerkedne?


31/F

(Budapest, de szívesen utazom, ha neked is belefér)



#ismerkedés #lány #retardált többség #normális kisebbség
2023. nov. 29. 00:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim válasza:
Jajajaja itt csak a nők defektesek, férfiak közül senki sem 😆
2023. nov. 29. 09:05
 12/80 anonim válasza:
Én még itt normális emberrel nem találkoztam.
2023. nov. 29. 09:07
 13/80 anonim válasza:

Le fognak szavazni, de itt nagyreszt a defektes, maradek nok vannak.

A kovetkezo csoportokra lehet felosztani az elmult kb. 200 eset alapjan, akiknek irtam:


-ronda/dagadt, neki mar mindegy ki csak jojjon

-komoly szellemi/testi problemaval kuzd

-valamennyire jol nez ki, o jellemzoen csak irogatni akar. vagy veled felepitetni magat az elozo kapcsolatabol, aztan megy vissza az ex pasijahoz

-szuz/fiatal/tini csajok, akik vegul nem mernek talalkozni, mikor komolyabbra fordulna a dolog

2023. nov. 29. 09:12
 14/80 anonim válasza:
Itt a leszavazástól ne félj.
2023. nov. 29. 09:16
 15/80 anonim válasza:
Én azt vettem észre hogy idióták az emberek
2023. nov. 29. 09:21
 16/80 anonim válasza:

igen, csak azok vannak


persze erre azt írnák, ha zavar lehet menni, nem muszáj itt ismerkedni - más kérdés, hogy élőben meg vagy eltűnnek a nők (hiába adja meg a fb-ját és írok, nem jelöl vissza), vagy pont foglaltak

2023. nov. 29. 11:12
 17/80 anonim válasza:

#17 akkor rossz helyen ismerkedés

Most ne várd hogy ha odamész simán egy idegenhez és egyből megad egy elérhetősŵget.

Járj el programokra,barátkoz és akk már lesz lehetőséged.

Nyilván itt kényelmesebb meg komfortosabb ismerkedni de itt nem fogsz egy normális embert találni.

2023. nov. 29. 11:29
 18/80 anonim válasza:

Adj meg egy linket másik kategória kérdés válaszodhoz, mert le akarunk szavazni valahol!


"A kovetkezo csoportokra lehet felosztani az elmult kb. 200 eset alapjan, akiknek irtam:"


Amúgy ez gáz, tudtam én mindig hogy vannak akik kb adatbázist vezetnek a szerintük defektes nőkről az anonim fórumokon, nem bírják, egyszerűen nem bírják ki hogy anonim. Amúgy ez törvényellenes, ilyen adatbázist csinálni.

2023. nov. 29. 11:38
 19/80 anonim válasza:
19 valamit felreertettel. Miert csinalnek errol statisztikat, azokrol a nokrol, akikkel nem jottem ossze a gyakorirol? Semmi ertelme nem lenne. A 200 egy kb. szam es ezekbe a csoportokba lehet besorolni oket. Ja van meg egy, a vissza sem ir kategoria. Erdekes lenne excel tablat vezetni a gyakoris nokrol, akikre valaha rairtam. :D
2023. nov. 29. 13:36
 20/80 anonim válasza:
Nem rád gondoltam hogy csinálod is, mert akkor nem árultad volna el, de az a kíváncsi kisördög azért ott van. Sok embernek ez az anonim dolog nagyon bántja a kontroll mániáját. Amúgy szerintem vannak olyan elborultak akik ilyen napiszar jelleggel próbálnak a beteg elméleteiknek igazolást adni. Ők nem kíváncsiak, hanem előre megvan a fejükben hogy a nők ilyenek meg olyanok, és ahhoz keresnek bizonyítékokat, persze így téves lesz mert csak azt veszik észre. Szerintem 1-2 ember már eljutott ezekhez hogy listáz embereket.
2023. nov. 29. 13:41
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!