Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt a gyakorin tényleg csak...

Polarbeer kérdése:

Itt a gyakorin tényleg csak defektes nők vannak, vagy van kivétel?

Figyelt kérdés

Ezt komolyan nem hiszem el, h mi van itt a napokban...


Szeretek itt ismerkedni, sokkal jobb, mint egy akármilyen társkereső! Itt értelmesen lehet beszélgetni, lehet fotókat is küldeni, szóval bármilyen őskori felület, adja magát a dolog és tökre működik :D


De az elmúlt napokban a 3 lány az sajnos... nem szép ilyet mondani, de mind defektes volt.

Az egyik konkrétan kérte, akarta a durva erőszakot... a másik mindenről hazudott (még a saját nevéről is)... a harmadik pedig a legdurvább feminista volt, akivel életemben dolgom volt, képes volt leírni azt a mondatot, hogy "Engem csak az érdekel, amit a feminista tudósok írnak".


Pedig tényleg nincsenek nagy igényeim :D


Egy full normális pasi vagyok, jófej, humoros. Világosbarna hajam, ápolt külsőm, fiatalos mosolygós arcom van. Imádom az állatokat, biológiával foglalkozom, most csinálom a doktorimat. Izgi a témám, a PhD kutatásomat állatok színlátásából írom. Rendszeresen járok madarászni és túrázni a haverjaimmal. Bármiről el lehet velem beszélgetni, legyen az zene, könyvek, kirándulás, töri, emberi kapcsolatok, vagy csak vicces macskás képek :D


Szóval akadna itt esetleg egy jófej 25 - 35 év közti szingli nő, aki szívesen ismerkedne?


31/F

(Budapest, de szívesen utazom, ha neked is belefér)



#ismerkedés #lány #retardált többség #normális kisebbség
2023. nov. 29. 00:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim válasza:
En nő vagyok, és nem értem, hogy az emberek miért hiszik azt, hogy ez egy társkereső? Szerintem nincs olyan nő Magyarországon, aki itt keresne magának férfit. Menj társkereső oldalra. Amint valaki megtudja a válaszom alapján, hogy nő vagyok, egyből rám írnak. Nem is tudom mit hisznek itt az emberek.
2023. nov. 30. 17:48
 32/80 anonim válasza:
Szerintem azért írogatnak itt nőknek mert itt tilos a reklám, és legalább a reklámozó kamunők nincsenek itt. A társkeresőn állítólag a nők nagy része insta youtube tiktok stb fióknak akar követőket, ezt mondják ismerős pasik. Itt legalább azok a nők nincsenek.
2023. nov. 30. 17:51
 33/80 anonim válasza:

Ide kellene beírnom, hogy én aztán nem vagyok defektes nő? :-) :-)

Kinek mi a defektes... Annak a palinak, aki reggel 7-kor rámrúgja az ajtót, hogy akkor maszturbáljunk, biztos én vagyok a defektes, hogy ez nem nyerte el az érdeklődésem (nem csak a reggel 7).

Pasidefektek GYK módra:

Randi alatt nem néz rám, nem néz a szemembe

Vagy eltűnik, de előkerül

Vagy eltűnik és nem kerül elő

Vagy kiböki, hogy ő most más után epekedik, aki most távol van, de addig talizzunk

Vagy én küldök képet kérésre, állítólag nagyon tetszem, de 3 nap alatt sem tud küldeni képet (mindig van valami gond és nincs a telefonján friss kép, ami gondolom, okosabb, mint ő)

Vagy olyan képet küld, amiről üvölt, hogy valahonnan lopta

Vagy olyan képet küld, ami minimum 10 éves

Vagy 2 nap után szerelmet vall

De lehet, hogy én vagyok tényleg defektes és mindenki más normális.

2023. nov. 30. 18:05
 34/80 anonim válasza:
Ezeket a nem gyk-s pasik is csinálják, semmi extra
2023. nov. 30. 19:09
 35/80 A kérdező kommentje:

#33-nak:

Huh, igen, ez tényleg vérkínos.

Sajnálom, h férfitársaimtól ennyire futotta...


Ezek közül egyiket se hozom, én tök normális, jófej srác vagyok, eskü. :D

Na jó... hazudok, a 2 nap után szerelmet vallás az tőlem is megvolt, kb. 5.osztályban :D


Ciki visszagondolni rá, de írtam egy szerelmeslevelet és eldugtam a táskájában.

Szóval nem áll tőlem sem távol a defekt, viszont bátran ki merem jelenteni, hogy fejlődtem! Ma már kivárnám a 3. napot is :D

2023. nov. 30. 21:28
 36/80 anonim válasza:
#33 az kom
2023. dec. 1. 22:00
 37/80 anonim válasza:
Hallod felejtsd el. Defektes mind vagy kamus. Unaloműzésre jó. Ha akad is normális, akkor térjetek a lényegre, ne halassz. De valamiért tényleg kamus itt mindenki, ahogy bebizonyosodott.
2023. dec. 3. 18:30
 38/80 anonim válasza:
Dehát ez egy anonim oldal mucus cucus. Itt a kérdések és az információcsere a lényeg, nem az hogy legyen nőd.
2023. dec. 3. 19:03
 39/80 anonim válasza:
Mert sok ferfi itt elvarja, hogy ha visszair itt egy no mar le kell fekudnie vele..ezt az oldalt nem arra talaltak ki, hogy ismerkedjenek az emberek. Van, hogy az eletkorat nem merik leirni aztan amikor nagy nehezen kinyogi kiderul, hogy 50 felett van, amikor meg kioffolom elkuld a fenebe, higy en ilyen aprosagokkal foglalkozom, mint a kor..
2023. dec. 3. 19:06
 40/80 anonim válasza:
#39 vigyázz mert ahogy most kiderült hogy nő vagy 100+ üzeneted lesz😆😆
2023. dec. 3. 19:24
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!