Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt a gyakorin tényleg csak...

Polarbeer kérdése:

Itt a gyakorin tényleg csak defektes nők vannak, vagy van kivétel?

Figyelt kérdés

Ezt komolyan nem hiszem el, h mi van itt a napokban...


Szeretek itt ismerkedni, sokkal jobb, mint egy akármilyen társkereső! Itt értelmesen lehet beszélgetni, lehet fotókat is küldeni, szóval bármilyen őskori felület, adja magát a dolog és tökre működik :D


De az elmúlt napokban a 3 lány az sajnos... nem szép ilyet mondani, de mind defektes volt.

Az egyik konkrétan kérte, akarta a durva erőszakot... a másik mindenről hazudott (még a saját nevéről is)... a harmadik pedig a legdurvább feminista volt, akivel életemben dolgom volt, képes volt leírni azt a mondatot, hogy "Engem csak az érdekel, amit a feminista tudósok írnak".


Pedig tényleg nincsenek nagy igényeim :D


Egy full normális pasi vagyok, jófej, humoros. Világosbarna hajam, ápolt külsőm, fiatalos mosolygós arcom van. Imádom az állatokat, biológiával foglalkozom, most csinálom a doktorimat. Izgi a témám, a PhD kutatásomat állatok színlátásából írom. Rendszeresen járok madarászni és túrázni a haverjaimmal. Bármiről el lehet velem beszélgetni, legyen az zene, könyvek, kirándulás, töri, emberi kapcsolatok, vagy csak vicces macskás képek :D


Szóval akadna itt esetleg egy jófej 25 - 35 év közti szingli nő, aki szívesen ismerkedne?


31/F

(Budapest, de szívesen utazom, ha neked is belefér)



#ismerkedés #lány #retardált többség #normális kisebbség
2023. nov. 29. 00:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 A kérdező kommentje:

#50-es:

Sajnálom de nem, nem azt írtam ki, hogy mindenkit defektesnek nézek!

Olvasd vissza kérlek, arra utalt a kérdésem, hogy van-e kivétel.

Pont a kivételt keresem.

2023. dec. 4. 13:50
 52/80 anonim válasza:
Jó de mit vársz? A nők 99%-a nem azért jön ide fel, hogy ismerkedjen, szóval felesleges ezzel próbálkozni szerintem.
2023. dec. 4. 15:04
 53/80 anonim válasza:

99% nem ezért jönne fel? Micsoda tudományos számok és eredmények.


Csak épp ennek ellent mond hogy még a jelenkori elromlott és csökkent aktivitásos negatív időkben is csomó olyan nőt látok itt, aki egyedüllétre panaszkodik és konkrétan nyílt keringőre hív fel másokat a kérdések alatt is. Vagy itt van ez a kategória, itt is sok nő ír ki kérdést, saját szemünkkel látjuk. Vagy itt az én példám, rám is jópár nő rámírt az elmúlt időszakban, ilyen olyan témák kapcsán, ahol végül valahogy mindig ismerkedésbe fordul. Csak nyitott emberek kellenek hozzá, de vannak.


A defektek kapcsán pedig egyet kell értenem. De egyrészt tisztában vagyok a magyar társadalom jelenkori mentális állapotával így nem várok el csodákat, másrészt nem minden defekt toxikus hatású, így lehet válogatni. Meg aztán én is része vagyok ennek a csodás magyar társadalomnak, szóval miért kéne többet elvárnom a másiktól mint ami nálam is adott a magam módján?


De ez, hogy itt nem ismerkednek emberek, és felesleges sőt káros és zavaró privátozni, ez kifejezetten csak tovább rombolja az itteni emberek fejében élő egyre tévesebb képet az itteni ismerkedés kapcsán is. Ráadásul én úgy érzem a kérdező is olyan aki elég hatékonyan ismerkedik itt elég régóta, csak az utóbbi időben futott érdekesebb eredménybe. Pl már az ő esete is megcáfolná ezt a 99% nem ismerkedni jár ide baromságot. Ennyire szerencsére még nem őrült meg és zárkózott be a világunk, hogy így legyen. De az ilyen téves kijelentések terjesztése pontosan abba az irányba visz, ezernyi más negatív jelenkori tendenciával egyetemben.

2023. dec. 4. 15:39
 54/80 anonim válasza:
És abból a kiírásból mennyi lehet ténylegesen nő? Az hogy unalomból beszélget egy nő férfiakkal az nem azt jelenti, hogy komolyabban ismerkedne, csak unaloműzésből. Én is csak unalomból járok fel és hidd el, velem együtt sok nő van még így.
2023. dec. 4. 15:46
 55/80 anonim válasza:

Lehet hogy akadnak köztük kamu nők is, de akikkel nekem volt dolgom azok nagyon is igaziak voltak, bizonyítékot szereztem róla. A kamunők aránya inkább a szexualitás témakörben lehet magasabb, ott elég sok perverz lehet aki ezen is élvezkedik, vagy troll.


Azt hogy sokan unalomból ismerkednének azt sem tagadom (bár látom mindkét nem felől már jóideje ugyanezt, hogy mennyien nem találják egymást), de ilyen alapon a tinderen és máshol se jobb az arány. Ott is rengetegen unaloműzésből vagy egotuningból vannak fent. Meg aztán ki mondta hogy férfiak között nem ez lenne a helyzet ugyanúgy? Én se az életem párját keresem itt, többnyire csak nyitott vagyok a kötetlen beszélgetésekre is, ha az érdekes vagy szórakoztató. Amiből meg lehet bármi ha esetleg passzol a két fél, mert nem zárkózok el, ahogy szerencsére sokan mások sem.

2023. dec. 4. 16:05
 56/80 anonim válasza:
Jól van hidd csak ezt, mások meg azt hiszik, hogy valaha is rátalálnak itt valakire. Azért, mert beszélgetsz 1-2 nővel itt, az nem jelent semmit.
2023. dec. 4. 16:22
 57/80 anonim válasza:
51 Kérdező szerintem ha ismerkedni szeretnél ilyen szöveggel akkor max olyan nőket fogsz találni aki szeret kibeszélni másokat, de ő majd veled is ezt tenné a kapcsolat végén. Mert szerintem így hogy leírod 90 % defektes, nem hiszem hogy bárki lottóötöst akar veled játszani, pl mitudomén egyszer nem veszi fel a telefont, rögtön azt hiszed házas mert a gyakorin szinte csak defektesek vannak. Ez így mindent megakadályoz.
2023. dec. 4. 16:38
 58/80 A kérdező kommentje:

#57-es:


Nem írtam százalékokat. Nem írtam, hogy 90% defektes.

Azt írtam, hogy 3 (HÁROM, nem kétszáz) lánnyal beszélgettem innen az elmúlt időszakban, ez inspirálta a kérdésemet.

Szerintem nem az van, hogy vannak a "gyakoris lányok", "tinderes lányok", "bulis lányok", stb. Hanem vannak élő, rendes, húsvér emberek, akikre itt vagy ott vagy amott lehet ráakadni.


Ha itt ismerek meg egy normálisat, akivel jól el tudok beszélgetni, összeillünk, stb, akkor ez a platform is alkalmas az ismerkedésre. Többek komentje is alátámasztja ennek a lehetőségét.


Én pasiként alkalmasnak tartom magam, nyitott vagyok, szívesen ismerek meg embereket. Igen, még a gyakoriról is.

2023. dec. 4. 16:52
 59/80 anonim válasza:
Akkor nyugodtan ismerkedj itt,pazarold tovább az idődet és az energiàdat.Csak mélyebbre fogod magad ásni és élőben álmodban nem fogol összeszedni egy nőt ,még defektest se nem hogy normálisat.
2023. dec. 4. 17:45
 60/80 anonim válasza:
Kérdező ne higgy a válaszolóknak, akik azt mondják, hogy lehet itt ismerkedni. A legnagyobb jóindulattal mondom, hogy nem lehet, nincs lány, aki itt komolyan gondolna egy ismerkedést. Akik azt mondják lehet, minden egyes női felhasználóra ráírnak minden kategóriában, ez nem normális, nem erre van az oldal.
2023. dec. 4. 18:05
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!