Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt a gyakorin tényleg csak...

Polarbeer kérdése:

Itt a gyakorin tényleg csak defektes nők vannak, vagy van kivétel?

Figyelt kérdés

Ezt komolyan nem hiszem el, h mi van itt a napokban...


Szeretek itt ismerkedni, sokkal jobb, mint egy akármilyen társkereső! Itt értelmesen lehet beszélgetni, lehet fotókat is küldeni, szóval bármilyen őskori felület, adja magát a dolog és tökre működik :D


De az elmúlt napokban a 3 lány az sajnos... nem szép ilyet mondani, de mind defektes volt.

Az egyik konkrétan kérte, akarta a durva erőszakot... a másik mindenről hazudott (még a saját nevéről is)... a harmadik pedig a legdurvább feminista volt, akivel életemben dolgom volt, képes volt leírni azt a mondatot, hogy "Engem csak az érdekel, amit a feminista tudósok írnak".


Pedig tényleg nincsenek nagy igényeim :D


Egy full normális pasi vagyok, jófej, humoros. Világosbarna hajam, ápolt külsőm, fiatalos mosolygós arcom van. Imádom az állatokat, biológiával foglalkozom, most csinálom a doktorimat. Izgi a témám, a PhD kutatásomat állatok színlátásából írom. Rendszeresen járok madarászni és túrázni a haverjaimmal. Bármiről el lehet velem beszélgetni, legyen az zene, könyvek, kirándulás, töri, emberi kapcsolatok, vagy csak vicces macskás képek :D


Szóval akadna itt esetleg egy jófej 25 - 35 év közti szingli nő, aki szívesen ismerkedne?


31/F

(Budapest, de szívesen utazom, ha neked is belefér)



#ismerkedés #lány #retardált többség #normális kisebbség
2023. nov. 29. 00:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim válasza:
Kerdezo, ha igazak rolad azok, amiket leirtal, akkor nem itt kell erolkodnod es reklamoznod magad, nem a normalis ferfiak tarskeresoje ez az oldal. Mondjuk furcsa, hogy igy probalod bizonygatni, hogy igen te jo fej okos vicces vagy stb. Kb mindenki ezt hiszi magarol, szoval ez nagyon sablon duma.
2023. dec. 4. 18:16
 62/80 anonim válasza:

Hát a legtöbb mostani válasz alapján tényleg rengeteg itt a defektes ember. Sovány vígasz de ők máshol se fognak tudni normálisan ismerkedni, és valószínűleg mindig a másik lesz hibásként beállítva, meg a helyzet, meg a helyszín, meg a körülmények. Zárt tudatú, kicsinyes, megkeseredett emberek, akiknek nyilván az elvárásaik is az egekben vannak, férfi és női oldalról is egyaránt. Empátiát pedig nyomokban sem tartalmaznak.

Ha nektek nem ment az szívás, de ezt a sok bődületes ostobaságot tényként jelenteni ki, meg kiforgatni amiket a kérdező is állít és mond, ezzel csak és kizárólag magatokat járatjátok le. Ez a fajta erőszakos megmondóemberség amivel ti itt kijelentetek itt dolgokat tutira, már alapból is gáz és intő jel. Tipikusan a sikertelen és sérült emberek sajátja. De bizonyára igazatok van, én nem vitázom feleslegesen.

2023. dec. 4. 18:28
 63/80 anonim válasza:
Jól van 62-es, akkor tök jó, higy egy lány küldött magáról egy képet és beszélgettetek két napig..tényleg nagy siker. Ha itt 100 beszélgetésből ha 1-2 pár napnál tovább tartana..debkehet így is sokat mondok. Ez olyan mint a lottó, kehetséges megnyerni, de az nagyon ritka. Nyílván van olyan, hogy itt kialakul egy komolyabb kapcsolat, de nagyon-nagyon ritka és ezt akarom tudatni az emberekkel, hogy persze lehet lányokkal beszélgetni pár napig, de azon kívül nincs ebben több.
2023. dec. 4. 18:44
 64/80 anonim válasza:

Hát ez is a jelenkori klasszikus gyakoris szindróma része. Sok más kérdésben is ugyanez zajlik. Jön csomó frusztrált és csalódott ember, aki a saját sérüléseit és tapasztalatait megpróbálja általánosnak beállítani. Sőt már mindenki más egyéni tapasztalatait is jobban akarják tudni mi és hogyan történt. Nem véletlen mondtam hogy oké, nem vitázok, kb felesleges, ismerem én ezt jól. Tudom amit tudok, mások szintén, nekem ennyi elég :)

Másrészt ez még mindig nem arról szól hogy itt kellene görcsösen kapcsolatot keresni bárkinek is, én és a kérdező is csak arról beszéltünk hogy itt is nyitottak vagyunk másokra, ahogy az élet más területein is. Akik meg ennyire lesújtó véleménnyel vannak az oldalon születő ismerettségekről, nekik még mindig ott a tinder és a többi hasonló jóság, bár gyanítom ott még nagyobb kiégés lenne és panasz, vagy akármelyik másik felületen szintén. Dehát manapság az egyedüllét is opció már a mai világban az ilyen embereknek, nincs ebben semmi rossz.

2023. dec. 4. 19:01
 65/80 anonim válasza:
Beszélgetni lehet itt persze, de aki többet akar ennél, az nagyon rossz helyen van.
2023. dec. 4. 19:12
 66/80 anonim válasza:
Te 62, szoktál tükörbe nézni? Mert a szöveged alapján kb magadat jellemezted, nem baj? Férfiként olvasva is gáz a szöveged.
2023. dec. 4. 19:15
 67/80 anonim válasza:

66 ha már személyeskedés, akkor legyen. Nekem volt gáz férfiként olvasni a te sérült, korábbi toxikus rinyálásodat. Az hogy te csak 2 napig jutsz el meg nem írnak neked vissza mert béna vagy, az nem a nők hibája, és nem kellene az itteni sikeresebb embereket se lefikázni, akik ennél jóval tovább jutnak. A múltban is rengeteg ilyen példa van, de még az elborult jelenben is.

Erre jössz te, kategórikusan kijelentesz dolgokat, a saját sikertelenségedet megpróbálod más emberekre is szintén kijelentőbe ráhúzni, majd még amikor ezt kijavítják, te totál hülyeséggel vádolod meg a másikat. Maradjunk annyiban ez nem engem jellemez.

Én tényeket közöltem mit adsz elő hisztit már sokadik komment óta (a kijelentőmódos hazugságokat meg engedjük is el most kegyesen), erre te nem tudsz mit felelni csak személyeskedést. Ezt ismertem fel, milyen ember vagy, nem csoda a sikertelenséged sem. De ilyen emberekkel meg felesleges vitázni is, mert pontosan az van amit a 62-ben írtam. Hogy mindig a másik lesz a hibás, meg a körülmények.

További jó siránkozást, de lehetőleg a sarokba tedd, ne a gyakori amúgy is romló morálját szennyezd vele.

2023. dec. 4. 19:24
 68/80 anonim válasza:
Utolsó, én most írtam ehhez a kérdéshez először. 66 voltam és ez a 2. kommentem. Soha életedben nem csináltál olyat, hogy nem voltál teljesen biztos a légből kapott teóriáidban? Mert ha nem akkor ideje lenne elkezdeni. Legalább valami "valószínű, lehet, úgy tűnik" vagy hasonló alapokon teóriázni.
2023. dec. 4. 19:30
 69/80 anonim válasza:

Ha valóban igaz amit állítasz, akkor pedig a rossz helyre álltál oda támogatni. Én teljesen érthető és logikus, bizonyítható állításokat tettem. Míg a másik fél idióta és fals kijelentéseket a saját példájukból kiindulva (99% nem ismerkedik itt, mindenki csak 2 nap levelezésig jut és társai).

Ha valóban csak a 2. kommented, akkor is hiba volt belém állnod, mert ha értelmes aggyal végiggondolnád amiket ide leírtam, látnod kéne amit. De szerintem sokkal inkább arról lehet itt szó hogy a korábbi állításaim találtak be.

Igazából meg mindegy is. Hiszed vagy sem, épp most is egy gyakoris nő válaszára fogok választ írni privátban. Tehát a felesleges vitázást elengedtem. Akinek meg szeme van, úgyis látni fogja mi a helyzet a kérdésben, meg a valóságban, de még itt a gyakorin is.

Teóriák... :)

2023. dec. 4. 19:41
 70/80 anonim válasza:
Húha, válaszolni fogsz egy üzenetre, na ez már valami, ezért megéri írni napi 8 nőnek, köszönjük a bizonyítékot. Ha meg ilyen sikeres vagy miért nem tartod magadba? Legalább a sok "hülye" nem jön rá mikyen könnyű itt becsajozni. Ne értsd félre, én imádom ezt az oldalt, de nem társkeresésre alkalmas. Most azért, mert írt egy üzenetet neked egy nő az ég világon semmit nem jelent.
2023. dec. 4. 19:50
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!