Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt a gyakorin tényleg csak...

Polarbeer kérdése:

Itt a gyakorin tényleg csak defektes nők vannak, vagy van kivétel?

Figyelt kérdés

Ezt komolyan nem hiszem el, h mi van itt a napokban...


Szeretek itt ismerkedni, sokkal jobb, mint egy akármilyen társkereső! Itt értelmesen lehet beszélgetni, lehet fotókat is küldeni, szóval bármilyen őskori felület, adja magát a dolog és tökre működik :D


De az elmúlt napokban a 3 lány az sajnos... nem szép ilyet mondani, de mind defektes volt.

Az egyik konkrétan kérte, akarta a durva erőszakot... a másik mindenről hazudott (még a saját nevéről is)... a harmadik pedig a legdurvább feminista volt, akivel életemben dolgom volt, képes volt leírni azt a mondatot, hogy "Engem csak az érdekel, amit a feminista tudósok írnak".


Pedig tényleg nincsenek nagy igényeim :D


Egy full normális pasi vagyok, jófej, humoros. Világosbarna hajam, ápolt külsőm, fiatalos mosolygós arcom van. Imádom az állatokat, biológiával foglalkozom, most csinálom a doktorimat. Izgi a témám, a PhD kutatásomat állatok színlátásából írom. Rendszeresen járok madarászni és túrázni a haverjaimmal. Bármiről el lehet velem beszélgetni, legyen az zene, könyvek, kirándulás, töri, emberi kapcsolatok, vagy csak vicces macskás képek :D


Szóval akadna itt esetleg egy jófej 25 - 35 év közti szingli nő, aki szívesen ismerkedne?


31/F

(Budapest, de szívesen utazom, ha neked is belefér)



#ismerkedés #lány #retardált többség #normális kisebbség
2023. nov. 29. 00:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim válasza:

Ki írt napi 8 nőnek? Én biztosan nem, se időm se kedvem nem lenne erre. De megint ezek a kijelentések másokról, tényként beállítva :D Ez a kedvencem.

Egyébként a kutyát se érdekelné valóban, én se hoztam volna szóba, de ezek után hogy még egyesek megpróbálják letagadni amit szó szerint valóságként élek, hát kissé nevetségesnek hatott.

És alapvetően egyetértek, nem társkereső oldal. De attól még nagyon sokan erre is használták a múltban és sikeresen. Nem zárta ki a többi funkciót sem. Sőt még a jelenben sem, pedig mostanra aztán már alaposan szét van cs*szve itt sokminden. És sok itteni korábbi kijelentés is romboló hatással van erre a tendenciára. De szerencsére még közel sem lehetetlen a helyzet, sőt.

2023. dec. 4. 20:59
 72/80 anonim válasza:
Én rengeteg férfi véleménye és a aaját tapasztalataim alapján mondom ezeket. Hiába adod elő, hogy milyen könnyű ismerkedni, a részemről tudom, hogy mennyi férfi írkál sablon szövegeket és a beszélgetés sehova nem fut ki, ami nem csoda, mert ez az oldal nem erre lett kitalálva.
2023. dec. 4. 21:24
 73/80 anonim válasza:

Sírok :D Itt egyesek mintha sportot űznének abból hogy kiforgassák a válaszokat.

Szóval akkor mégegyszer. Én nem mondtam olyat hogy könnyű. Én csak azt mondtam létezik és nem olyan ritka, és régebben könnyebb volt itt is, ez is tény. De közel sem lehetetlen (99%) és közel sem úgy (2 nap levelezés max) ahogy itt páran állítják.

Egyébként abban egyetértek hogy az oldal nem erre lett kitalálva, de ez sokakat nem gátolt meg ebben sem. Ugyanaz a felállás szinte mint a többi fórumon, ahol szintén kialakul mindenféle változatos viszony privátban, szimpátia alapon. Szerintem az lenne a fura ha nem így lenne.

2023. dec. 4. 22:00
 74/80 anonim válasza:
Amit irsz csak velemeny, tenyek mast mutatnak.
2023. dec. 4. 23:07
 75/80 anonim válasza:
Tehát amit én megélek az csak vélemény, amit meg te csak úgy kijelentesz és mindenki másra is ráhúzol az meg tény. Oké, menj csak szépen vissza a felnőtt párkapcsolatokba, ott tárt karokkal várnak, mert nagyon díjazzák ezt a fajta szellemiséget :D
2023. dec. 4. 23:12
 76/80 anonim válasza:
Ez az eszmecsere jól mutatja, miért nem érdemes itt beszélgetésbe bonyolódni. Sokak eleinte igen kellemes társaságnak tűnnek, aztán idővel, ha mondjuk valami nem tetszik nekik, vagy máshogy gondolnak valamit, már kimutatják a valódi énjüket, jön a 180 fokos fordulat.
2023. dec. 5. 06:22
 77/80 anonim válasza:

Kérlek, ugyanez történik meg a való életben mostanság bárhol máshol is. Annyi hogy már párbeszéd se lesz róla, csak egyszerűen szó nélkül otthagyják az embert aki már nincs hasznukra, vagy lehetetlenítik el teljes mértékben az együttműködést, hogy neki se maradjon más lépése csak a távozás. Vagy fordulnak ellene, esetleg hozzák ki mindenben hibásnak is, még mielőtt teljesen leépítik.

A modern korban alap lett az önzés, a másik kihasználása és a megtévesztés. De ez gyakoritól független tényező.

2023. dec. 5. 06:29
 78/80 anonim válasza:

Meg hát azokról se feledkezzünk meg akik tévesen állítanak dolgokat, mások kijavítják a tévedésüket, erre a másikat aki kijavította őket egyből leszólják sőt támadják, amiért az meg meri kérdőjelezni őket :D Miközben ők maguk meg lábbal taposnák a másik igazságát, és ráadásként őt vádolják azzal amit maguk követnek el. Micsoda igazságtalanságok, itt tényleg már csak az eltörlés segíthet :D

De ugyanezt tudom mondani, az ilyen viselkedésjegyek bárhol máshol is red flag gyanusak kell legyenek. Van a gyakorin is bőven ilyen, tapasztaltam. De ugyanúgy máshol is, mert kezd egyre inkább tömegjelenséggé válni.

2023. dec. 5. 06:47
 79/80 anonim válasza:
Kamusok, sérültek, személyiségzavarosok és elmebetegek gyűjtőhelye lett ez az oldal. Még az a kevés is aki nagyjából normális, a valódi életben a problémások közé tartozna. És ez idővel mindig meg fog mutatkozni. Régen lehetett ismerkedni itt, manapság inkább lebeszélnék mindenkit erről. Nem véletlen menekülnek az értelmes felhasználók.
2023. dec. 22. 10:23
 80/80 anonim válasza:
Nekem volt innen párkapcsolatom és több is lehetett volna csak sokszor áthidalhatatlan a távolság mert mindenki külföldön lakik vagy az ország másik felében
2023. dec. 22. 16:15
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!