Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt a gyakorin tényleg csak...

Polarbeer kérdése:

Itt a gyakorin tényleg csak defektes nők vannak, vagy van kivétel?

Figyelt kérdés

Ezt komolyan nem hiszem el, h mi van itt a napokban...


Szeretek itt ismerkedni, sokkal jobb, mint egy akármilyen társkereső! Itt értelmesen lehet beszélgetni, lehet fotókat is küldeni, szóval bármilyen őskori felület, adja magát a dolog és tökre működik :D


De az elmúlt napokban a 3 lány az sajnos... nem szép ilyet mondani, de mind defektes volt.

Az egyik konkrétan kérte, akarta a durva erőszakot... a másik mindenről hazudott (még a saját nevéről is)... a harmadik pedig a legdurvább feminista volt, akivel életemben dolgom volt, képes volt leírni azt a mondatot, hogy "Engem csak az érdekel, amit a feminista tudósok írnak".


Pedig tényleg nincsenek nagy igényeim :D


Egy full normális pasi vagyok, jófej, humoros. Világosbarna hajam, ápolt külsőm, fiatalos mosolygós arcom van. Imádom az állatokat, biológiával foglalkozom, most csinálom a doktorimat. Izgi a témám, a PhD kutatásomat állatok színlátásából írom. Rendszeresen járok madarászni és túrázni a haverjaimmal. Bármiről el lehet velem beszélgetni, legyen az zene, könyvek, kirándulás, töri, emberi kapcsolatok, vagy csak vicces macskás képek :D


Szóval akadna itt esetleg egy jófej 25 - 35 év közti szingli nő, aki szívesen ismerkedne?


31/F

(Budapest, de szívesen utazom, ha neked is belefér)



#ismerkedés #lány #retardált többség #normális kisebbség
2023. nov. 29. 00:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 Barnabas333 válasza:
Az egész emberiség defektes, de tényleg 8-10 éve jobb volt az oldal. 46 F
2023. nov. 29. 14:21
 22/80 anonim válasza:
1-es itt degradál mindenkit közben az értelmi szintje nem üti meg a minimum szintet a válaszai alapján. Elég szánalmas hogy bárkit megakar ítélni mert éppenséggel itt akar ismerkedni. Biztos azok is defektesek akik sikeresek voltak már itt az évek során. De azért ő is itt tölti a drága idejét, szép öngól.
2023. nov. 29. 14:48
 23/80 anonim válasza:
Te hol tudsz itt fotókat küldeni?
2023. nov. 29. 15:55
 24/80 anonim válasza:
21. Mondasz valamit.
2023. nov. 29. 16:25
 25/80 A kérdező kommentje:

#23-nak:

Privátban lehet fotókat küldeni, ami tök jó arra, h át akarunk-e menni pl FB-ra.

2023. nov. 29. 18:30
 26/80 anonim válasza:
Elég fura ha tenyleg olyan vagy amilyenek irod magad mégsincs senkid. :) Kiváncsi lennék hogy nézzel ki :)
2023. nov. 29. 18:33
 27/80 anonim válasza:
Pontosítanék. Privátban is csak képfeltöltő oldalon keresztül lehet küldeni.
2023. nov. 29. 19:34
 28/80 anonim válasza:

Valódi nőkkel szóba tudsz itt állni? Már sikeresebb vagy mint a 90%😆

Egyébként igen, én itt kevés normálissal találkoztam, ők pedig olyanok hogy csak barátok vagyunk, párkapcsolatilag nem passzolunk, de nagyon örülök hogy megismertem őket.

2023. nov. 29. 22:00
 29/80 anonim válasza:
Ha 200 esetből egy sem volt megfelelő ott már nem biztos hogy a csajokban kell keresni a hibát :D
2023. nov. 29. 23:03
 30/80 anonim válasza:

Régen megismertem itt pár fura lányt,de szerintem az kevés ahhoz, hogy véleményt tudjak mondani, pláne mert 10 év eltelt.

33/F

2023. nov. 30. 16:11
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!