Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt a gyakorin tényleg csak...

Polarbeer kérdése:

Itt a gyakorin tényleg csak defektes nők vannak, vagy van kivétel?

Figyelt kérdés

Ezt komolyan nem hiszem el, h mi van itt a napokban...


Szeretek itt ismerkedni, sokkal jobb, mint egy akármilyen társkereső! Itt értelmesen lehet beszélgetni, lehet fotókat is küldeni, szóval bármilyen őskori felület, adja magát a dolog és tökre működik :D


De az elmúlt napokban a 3 lány az sajnos... nem szép ilyet mondani, de mind defektes volt.

Az egyik konkrétan kérte, akarta a durva erőszakot... a másik mindenről hazudott (még a saját nevéről is)... a harmadik pedig a legdurvább feminista volt, akivel életemben dolgom volt, képes volt leírni azt a mondatot, hogy "Engem csak az érdekel, amit a feminista tudósok írnak".


Pedig tényleg nincsenek nagy igényeim :D


Egy full normális pasi vagyok, jófej, humoros. Világosbarna hajam, ápolt külsőm, fiatalos mosolygós arcom van. Imádom az állatokat, biológiával foglalkozom, most csinálom a doktorimat. Izgi a témám, a PhD kutatásomat állatok színlátásából írom. Rendszeresen járok madarászni és túrázni a haverjaimmal. Bármiről el lehet velem beszélgetni, legyen az zene, könyvek, kirándulás, töri, emberi kapcsolatok, vagy csak vicces macskás képek :D


Szóval akadna itt esetleg egy jófej 25 - 35 év közti szingli nő, aki szívesen ismerkedne?


31/F

(Budapest, de szívesen utazom, ha neked is belefér)



#ismerkedés #lány #retardált többség #normális kisebbség
2023. nov. 29. 00:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim válasza:

Hát akkor ti rettegjetek csak hogy nem ismerkedős oldal (így, kijelentve tényként) és jajj valaki rátok ír a pofátlan hogy képzeli, törlés tiltás egyből :D


Valójában meg rengeteg ember ismerte itt meg egymást a kezdetek óta, komoly kapcsolatok sőt házasságok születtek. Az hogy itt csomóan be vannak picsulva 2020 óta és rettegnek a többi embertől, az szerintem nem mérvadó. Bár tény és való, a normálisabb felhasználók tényleg tünedeznek el, és így az ittmaradt sérültek aránya is egyre magasabb lesz. De aki normálisnak tünik ott is valószínű csak az álca ami jobb, mint a többségnél. Gyakran ők a legsérültebb, legveszélyesebb figurák az oldalon.

2023. dec. 3. 19:30
 42/80 anonim válasza:
Én még azt nem szoktam érteni mikor kb 50-en leírják hogy itt szinte csak nagyon nem normális hülyék vannak, de bezzeg ők. És akkor ezt írogatja sok ember, de akkor most minden hülye azt hiszi magáról hogy normális? Mert amúgy akkor elvileg már milyen sok normális felszólalt.
2023. dec. 3. 19:31
 43/80 anonim válasza:

"Bár tény és való, a normálisabb felhasználók tényleg tünedeznek el"

Ez is akkora hülyeség. Mi ez valami tábor a hegyen ahol odamész és ottvagy? Ember, itt a legtöbb írogató néha mikor unatkozik vagy influenzás vagy várakoznia kell vagy kérdése van akkor felnéz. Nincs senki "itt".

2023. dec. 3. 19:34
 44/80 anonim válasza:
41-nek: igen ez tok jo, csak amikor a szepseg es divat-ban felteszek egy kerdest es kiderul, hogy no vagyok kapasbol ir egy tucat ferfi es belolul legalabb ketten az alattvaloim akarnak lenni, meg szexes kerdezz feleletet akar jatszani, kicsit unalmas. Nyilvan aki mar harmadjara ir hogy had kuldje el a farkat es velemenyezzem azt tiltom. Es tizbol nyolc ilyen. Azert mert a csillagok ugy alltak es valakik itt jottek ossze az nem azt jelenti, hogy ha ram ir valaki azzal mar ossze kell hazasodnom.
2023. dec. 3. 19:36
 45/80 anonim válasza:

Hát aki idióta, pofátlan, kéretlen bunkóságot vagy inzultálást küld, nyugodtan le lehet tiltani, hiszen erre való a gomb. Ezt senkinek nem kell elviselnie.


Engem csak az szokott kissé zavarni, amikor páran kategórikusan kijelentik tényként, hogy ez nem ismerkedős oldal. Miközben egyre több helyről látom és hallom hogy micsoda közösségi élet volt itt korábban, és rengetegen ismerkedtek. A jelen kissé elfajult, ez tény. De alapból nem lehet ilyen kijelenteni hogy itt nem ismerkednek emberek, mert de igen. Ugyanúgy mint bármilyen másik felületen is. Annyi hogy a névtelenség miatt több lesz az idióta, de arra meg ott a tiltás.


Csak amikor más kérdés alatt meg fennkölten hangoztatják hogy mit képzelnek azok akik privátot írni mernek és hogy normális embert is válogatás nélkül törlés tiltás kukába rakás, az kissé a rossz példával elől járás esete. Mert lehetne ezt szelektíven is csinálni. Nem kellene ilyen káros szemléleteket se nyíltan terjeszteni, mert csak ront az amúgy se túl fényes helyzeten. Tényleg egyre több a zárkózott ember itt az oldalon is, mint az országban lassan mindenhol.

2023. dec. 3. 20:08
 46/80 anonim válasza:
45-ös, a kérdező írta ki a kérdést provokálóan. Provokáló kérdésre csak provokálóan lehet válaszolni. Én is sajnálom, hogy ilyen lett a közösség itt, de ezen már nem hiszem, hogy lehet változtatni.
2023. dec. 3. 21:53
 47/80 anonim válasza:

Jó, akkor a kérdező nevében is a béke érdekében javítva, pl az én véleményem az, hogy rengeteg defektes nő és rengeteg defektes férfi egyaránt van itt :)

Plusz valamennyi kivétel aki egyáltalán nem defektes egyik nemből sem. De mostanra tényleg mintha ez lenne a ritkább.


A változtatás nekem is erősen kérdőjeles már. Szerintem ez a probléma túlmutat a gyakorin. Én úgy gondolom az egész társadalmunk vált beteggé, mert gyakorlatilag a legtöbb platformon ugyanezt a feszültséget, rosszindulatot és negativitást érzékelem mostanra. Annyi hogy mivel itt névtelen, sokkal jobban elharapódzik.

2023. dec. 3. 22:01
 48/80 anonim válasza:
Igazából szinte minden gyk felhasználó vagy függ magától az oldaltól mert beleakar látni más életében mert a sajátja egy nyomi vagy próbál segíteni másoknak mert azt hiszi hogy hasznosabb lesz a társadalomnak,de közben saját magának árt és közben lszrt nem segit(szöveggel teli van a padlás)
2023. dec. 3. 23:38
 49/80 A kérdező kommentje:

Huh, elkanyarodott a téma :D


Pedig én tényleg azt gondolom, hogy vannak itt is kedves, aranyos lányok, teszem azt, még szinglik is! :)

Csak elbújnak, nem írnak.


Pedig jó választás lennék, higgyétek el lányok!

2 kör üzenetváltással be is bizonyítom bárkinek nagyon szívesen!

2023. dec. 4. 05:15
 50/80 anonim válasza:
Kérdező te írtad ki, hogy itt csak defektes lányok vannak, már hiába próbálsz javítani a helyzeten. Melyik nő akarna így beszélni veled, hogy defektesnek hiszed? Mert én biztos nem.
2023. dec. 4. 06:34
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!