Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Komolyan ennyi gerinc nincs...

Komolyan ennyi gerinc nincs benne? Miért kell ennyire megalázni valakit?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal online tegnap óta, kb. este 6 órától hajnal 3ig folyamatosan.


Nagyon sok közös téma volt, ma is folytattuk a beszélgetést.


Ez egy anonim oldal volt, tehát képet nem láttunk egymásról.

Kíváncsi volt, hogyan nézek ki, gondoltam megadom neki az instagram profilom.


3 perc után letiltott.


Nem értem.. Mármint, tisztában vagyok magammal és semmiképp sem mondanám magam csúnyának, sőt.. Edzeni járok, komolyan veszem, olyannyira, hogy versenyezni is szeretnék, adok a külsőmre. Látom magam körül az embereket és külsőre hozzájuk képest jóval magasabb szinten vagyok, bármennyire is tűnik egy nagyképűnek.

Nem vagyok nagyképű, csak ezt egyszerűen nem lehet máshogy megfogalmazni.. :D


De mindegy. Oké, nem jöttem be neki. De miért nem lehet ezt közölni?

Rohadt sok baj van az önbecsülésemmel, önbizalmam 0, kövér voltam, lefogytam. De egy ilyen akció nagyon bántó. Nem az, hogy nem jöttem be neki, hanem, hogy nem tisztel meg annyival, hogy ezt közölje, helyette letilt.. Most teljesen rosszul érzem magam, és azt gondolom, hogy senkinek sem kellenék soha..

Megalázva érzem magam, hogy ennyit sem érdemlek, hogy írjon egy olyat, hogy "Bocsi, nem fog menni."

Letilt a semmiből, úgy, hogy 8 órát egyhuzamban folyamatosan beszélgettünk, ez a problémám és nem is megalázva érzem magam, hanem dühít, hogy felnőtt ember és ilyet csinál..


Ismerkedéstől 1-1 ilyen nagyon eltudja venni a kedvem, nem mintha sokat ismerkednék, pont emiatt..



okt. 9. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim válasza:
60: ezt - a koromat tekintve - bóknak veszem, köszi! :D
okt. 11. 21:46
 62/65 anonim válasza:
Orulj neki, lehet hogy valami dagadt allat volt vagy nem is no 😂🤣
tegnapelőtt 05:59
 63/65 anonim válasza:

Nem olvastam a kommenteket, így nem tudom írták-e már a feminista nőtársaim: de az írásodból látszik, hogy egy passzív-agresszív, gaslightingoló, valószínűleg erősen nárcisztikus és nyilvánvalóan hímsoviniszta állat vagy!

A külsőd is lehet, hogy borzalmas, ezt nem tudjuk. De a tegnapi beszélgetőtársad nem emiatt, hanem a rothadó személyiséged miatt tiltott le, az biztos.

Azért nem írt előtte, mert félt, hogy bullyingolni fogod, esetleg bántod utána. Na, csak ennyire vagy agreszzív állat.

tegnapelőtt 12:48
 64/65 anonim válasza:
Lehet hogy valami korabbi szexpartnered volt akinek nincsenek szep emlékei veled
tegnapelőtt 14:30
 65/65 anonim válasza:

Ha tudnád hány ilyen nő van kérdező. Egoisták, sokat gondolnak magukról. Sokan még azt se mondják szia, csak eltűnnek. Mert nem tetszik a képünk. Én el tudok fogadni sokféle csajt attól hogy nincsenek benne a top 10ben mondjuk, de visszafelé ez náluk nem megy. Ez szomorú és utalatos.


Volt olyan aki a telefonba azt mondta nekem nála elvárás hogy a randin mindent a férfi fizessen és legyen jó anyagi keresete. Engem ez a duma nagyon felháborított. 30 mpen belül megmondtam neki hogy taszít ez a stílus és befejeztem az ismerkedést. Mindezt csak telefonon, nem is vesztegettem vele sok órát. Hamar eldőlt hogy nem lesz értelme a találkozónak.

Ha már telefonon oké akkor élőben is van rá esély. Az idő az egyetlen dolog ami ismerkedésnél fontos. Nem kell minden jött ment aranyos lánykával hosszasan beszélgetni, mert csak az idődet fogják rabolni. Az eredmény meg totális kudarc lesz. Nincs lelkiismeretük. Tisztelet a kivétel.

tegnapelőtt 16:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!