Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Komolyan ennyi gerinc nincs...

Komolyan ennyi gerinc nincs benne? Miért kell ennyire megalázni valakit?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal online tegnap óta, kb. este 6 órától hajnal 3ig folyamatosan.


Nagyon sok közös téma volt, ma is folytattuk a beszélgetést.


Ez egy anonim oldal volt, tehát képet nem láttunk egymásról.

Kíváncsi volt, hogyan nézek ki, gondoltam megadom neki az instagram profilom.


3 perc után letiltott.


Nem értem.. Mármint, tisztában vagyok magammal és semmiképp sem mondanám magam csúnyának, sőt.. Edzeni járok, komolyan veszem, olyannyira, hogy versenyezni is szeretnék, adok a külsőmre. Látom magam körül az embereket és külsőre hozzájuk képest jóval magasabb szinten vagyok, bármennyire is tűnik egy nagyképűnek.

Nem vagyok nagyképű, csak ezt egyszerűen nem lehet máshogy megfogalmazni.. :D


De mindegy. Oké, nem jöttem be neki. De miért nem lehet ezt közölni?

Rohadt sok baj van az önbecsülésemmel, önbizalmam 0, kövér voltam, lefogytam. De egy ilyen akció nagyon bántó. Nem az, hogy nem jöttem be neki, hanem, hogy nem tisztel meg annyival, hogy ezt közölje, helyette letilt.. Most teljesen rosszul érzem magam, és azt gondolom, hogy senkinek sem kellenék soha..

Megalázva érzem magam, hogy ennyit sem érdemlek, hogy írjon egy olyat, hogy "Bocsi, nem fog menni."

Letilt a semmiből, úgy, hogy 8 órát egyhuzamban folyamatosan beszélgettünk, ez a problémám és nem is megalázva érzem magam, hanem dühít, hogy felnőtt ember és ilyet csinál..


Ismerkedéstől 1-1 ilyen nagyon eltudja venni a kedvem, nem mintha sokat ismerkednék, pont emiatt..



okt. 9. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim válasza:
19. Szóval pár negatív tapasztalat miatt ugyanolyan gerinctelen lettél mint sok nemtársad, gratulálok. Társkeresőn se mindegy milyen szituációba utasítasz el valakit, ha badoon vagy tinderen teszed akkor minek matchelsz vele? Ha meg rád írnak akkor ne válaszolj. Azokat sose értettem akik vissza írják hogy nem akarnak beszélni vagy ez az miatt inkább nem, én több értelmét látom hogy ilyenkor hagyja úgy, az insta vagy messenger úgyse jelzi ha kérésbe marad hogy a másik látta-e vagy nem de arra nem sokan kíváncsiak hogy feleslegesen kapnak egy elutasító választ.
okt. 9. 22:25
 22/65 anonim válasza:
Ne hagyd hogy rabolják az idődet ezek. Nem sok korrektség szorult egyikbe sem.
okt. 9. 22:33
 23/65 anonim válasza:

#21


Nem, csupán a továbbiakban nem hagyom, hogy az ilyen nulla alakok megalázzanak. A 100-ból 1 kivétel pedig ezentúl köszönje a ghostolást a nemtársainak.


Arról pedig nem én tehetek, hogy nem képesek kitölteni az adatlapjukat, pl. van-e gyerekük…

Nekem kell megkérdezni, és igen, ha van, akkor elköszönök, mert ez számomra kizáró dolog.

Vagy nem jelzi, mit keres…

Ezt is kérdezni kell…

Ó hát ő csak dugni akar…

És hiába írom meg, hogy akkor nem ugyanazt keressük, szó nélkül lépnek le.


Én nemrég kezdtem ezeket az appokat használni, tapasztalatnak jó volt.

Most már kapásból ignorálom, aki arra sem képes, hogy alapvető információkat megadjon magáról.

okt. 9. 22:37
 24/65 anonim válasza:

Tehát te szó nélkül hagyhatsz bárkit,de az ugye nem baj,csak veled nem szabad ilyet csinálni:D Vicces,de megértem hogy beleőrültél az online ismerkedésbe,tényleg szörnyű. A kérdezőnek is csak ennyit tudok mondani,nem érdemes túl komolyan venni és sok időt pazarolni rá,mostanra egyszerűen ilyen toxikus lett minden.

Amúgy meg lehet nem is lánnyal beszéltél,kamus is legalább annyi van mint öntelt paraszt

okt. 9. 23:15
 25/65 anonim válasza:

Éppen azt mondom, hogy tapasztalatnak jó volt. Eleinte a lelkemre vettem ha szó nélkül léptek le, de már nem izgat, akkor azt kapják amit adnak.

Meg egyébként nem is nagyon érdemes magyarázkodni, ha azt merem írni, hogy nem vagy az esetem, vagy számomra kizáró ok a gyerek, esetleg nem keresek alkalmi kapcsolatot, a legtöbb férfiból kihozza a suttyót.

okt. 9. 23:25
 26/65 anonim válasza:

Sajnos egyetértek a 24 essel, nagyon toxikus mar az internetes ismerkedés. Plusz hogy mindenki túl akar sunyiskodni mindenkit, mutyiba több kapcsolatot akar, okosnak akarja érezni magát, azáltal, hogy másokat átver, szebbnen es jobbnak, azáltal, hogy másokat visszautasít, megaláz!

Én ma már ennek nem tenném ki magam!

okt. 9. 23:28
 27/65 anonim válasza:
Nem tetszel neki
okt. 10. 07:29
 28/65 anonim válasza:
Üdv a való világban. Egész életedben így lesz, de addig biztos, amíg lehet tiltani. Ez nem kor kérdése.
okt. 10. 08:58
 29/65 anonim válasza:
Kuldj képet
okt. 10. 09:28
 30/65 anonim válasza:

sFigyelj broder. Felsorolom a problemakat.


1, az a este 6 tol hajnalig beszelgetes ilyen 2 orankent uzengetunk?


2, sok kozos tema, lehet ghostolt?


3, kepet akart rolad, hat ez lehet nem ghostolas, lehet tagadom a 2. pontot, de vannak olyanok akik szorakoznak pasikkal ahogy forditva, de semmi komolyat nem gondolnak, akarnak, hisznek, de ezt minden jozan ferfi tudja szerintem


4, megadtad neki az instagramodat, hat sok problema lehet. Kovetok szama, milyen a profilod, valoban hogy nezel ki, miket irkalsz, ezek lehet valamelyike, egesze nem tetszett neki, 3 perc mulva ranezett a telora es letiltott mert ahogy irtam, csak poenkodott veled. Ami nekem eleg gyanus.


5, Amit mar talan az elso oldalon eloszor emlitettek, azert mert kinyomod az izmaidat, sportolsz, ezt meg azt iszol, adsz magadra, oke jo dolog, de nem leszel rogton Arnold fiatal(abb) koraban. Hiaba feszitesz csajnak es csak azt latja, felrenez. Plane ha jatszadozik.


6, Elegge fura a szemelyiseged. Olyan mintha metron utaznal, biztos van jogsid amugy, de tegyuk fel. Metron utazol, ~185cm vagy ami valljuk be "oke", nyomkodod a telot, neha korulnezel es "azert en kemenyebb vagyok mint barki korulottem" - jo nem igy, lehet enyhebben, de ezt erzed/gondolod. Egyebkent ez is atlag, sokan igy gondolkodnak. Ami legfurabb ami most jon, hogy erre elkezded 0 onbizalmad van. Ez teljesen hulyeseg, ellentmondas.


De valoban most csak a te dolgaidat emeltem ki, a csajnak meg valoban illik egy pofon, hogyha tenyleg huzza az agyad ennyi ideig. Ez a plazacica kategoria ezek szerint. Azt se lehet tudni hany eves. Miert nem te kerted vissza, hogy akkor most o mutassa meg o hogy nez ki ha te megtetted. Az 1 ne 1-0 legyen hanem 1-1. Itt nem hiszem onbizalomrol van szo a reszedrol, hanem nem nagyon erted meg az embereket, foleg a noket mert ok nagyon labilisak erzelmek teren. De igen, jogos toled ez az elvaras, hogy valahogy kozli, hogy bocs szerintem ennyi, de belegondolva egy anonim oldalon nem tudsz hogy elkoszonni vegleg valakitol... egyszeruen nem irsz neki aztan kesz. De nem tudom miert tiltott le, az mar egy nagyobb fokozat. Valami olyat irtal neki vagy ismerettsegi korbol lehet ezert nem kuldott o magarol semmit, ahogy irtak lehet felismernetek egymast, holott nem vagy az esete, de valoban akart valamit. A tiltas az erdekes, a tobbi, hogy fel vagy haborodva hat... hozza kell szokni anonim oldalon, sot.. talan eloben mert ott is talalkoztok -> hazamentek -> csaj reszerol vagy te reszedrol (de inkabb csaj) dolik el hogy ki fogja ott befejezni ghostolva.


A szemelyes talalkozok sem 100%-osak, mert mosolyog meg minden, erkolcsi jegyeket betartva viselkedik, "oh tenyleg? Nem is tudtam, basszus! Ja igen, hat figy nem tudom... ezt erdekes lenne megbeszelnunk de bocsi sietnem kell, de orultem hogy osszefutottunk!" te meg elkered az instajat vagy valami, megadja persze mert ha azt mondja nem az mar bunko lenne, de mondhatna, hogy o olyan szemelyiseg, hogy nem hasznal ilyet, te meg eloben nem fogod elokapni beirva a nevet. Aztan elhuz egy "szia!"-val. Ez a "normalis", de itt is belegondolva, egy csaj hogy razhatna le egy sracot ha nem igy?


Velem is tortent ilyen, de eloben. Ugy tett mintha sietne, o kezdemenyezett raadasul, egyik fuleben az earbud, en meg szoltam neki mert ahol lakik ott van valami gond, ez az o erdeke. Aztan "oh.. koszi ez kedves hadd mutatkozzak be". Rovidre fogta a dumamat, mert mondom ugy beszelt, vette a tempot a labaival mintha egne a lakasa, de mindegy. Tovabbment, lattam, hogy massal konkretan a szomszeddal vagy 30 percet dumal. En euforiaban voltam, hogy kaptam 1 percet. Aztan persze en is szarul ereztem magam, de talan ahogy irtam igy szoktak lerazni eloben a sracot a csajok, ami hat... tudjuk mirol szol, o is tudja, valamennyire illedelmes is, csak szar, neki ciki, neked idegesito mert mar 29-ik alkalom. Plane ha latod, hogy massal 30 percet, 1 orat dumal, veled meg "sietnem kell mert xy dolgom van".


Duhito ferfi reszrol, ciki no reszerol elhajtani. Ha meg forditva akkor felcserelodnek az erzelmek, bar lehet egy sracnak nem ciki otthagyni egy csajt barmilyen modon. Ferfikent mondom.

okt. 10. 10:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!