Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Komolyan ennyi gerinc nincs...

Komolyan ennyi gerinc nincs benne? Miért kell ennyire megalázni valakit?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal online tegnap óta, kb. este 6 órától hajnal 3ig folyamatosan.


Nagyon sok közös téma volt, ma is folytattuk a beszélgetést.


Ez egy anonim oldal volt, tehát képet nem láttunk egymásról.

Kíváncsi volt, hogyan nézek ki, gondoltam megadom neki az instagram profilom.


3 perc után letiltott.


Nem értem.. Mármint, tisztában vagyok magammal és semmiképp sem mondanám magam csúnyának, sőt.. Edzeni járok, komolyan veszem, olyannyira, hogy versenyezni is szeretnék, adok a külsőmre. Látom magam körül az embereket és külsőre hozzájuk képest jóval magasabb szinten vagyok, bármennyire is tűnik egy nagyképűnek.

Nem vagyok nagyképű, csak ezt egyszerűen nem lehet máshogy megfogalmazni.. :D


De mindegy. Oké, nem jöttem be neki. De miért nem lehet ezt közölni?

Rohadt sok baj van az önbecsülésemmel, önbizalmam 0, kövér voltam, lefogytam. De egy ilyen akció nagyon bántó. Nem az, hogy nem jöttem be neki, hanem, hogy nem tisztel meg annyival, hogy ezt közölje, helyette letilt.. Most teljesen rosszul érzem magam, és azt gondolom, hogy senkinek sem kellenék soha..

Megalázva érzem magam, hogy ennyit sem érdemlek, hogy írjon egy olyat, hogy "Bocsi, nem fog menni."

Letilt a semmiből, úgy, hogy 8 órát egyhuzamban folyamatosan beszélgettünk, ez a problémám és nem is megalázva érzem magam, hanem dühít, hogy felnőtt ember és ilyet csinál..


Ismerkedéstől 1-1 ilyen nagyon eltudja venni a kedvem, nem mintha sokat ismerkednék, pont emiatt..



okt. 9. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim válasza:
9. Nem hiszem hogy egoista,nem néz le másokat csak mivel edz ezért azt gondolja hogy jobban néz ki mint egy átlagos ember aki semmit se sportol.Az tény hogy szerencsétlenül fogalmazta meg mert úgy jöhet le hogy tényleg egoista de szerintem egyáltalán nem azt akarta ezzel kommunikálni.
okt. 9. 20:23
 12/65 A kérdező kommentje:

Ha ghostolt volna semmi baj nem lett volna, de ez a tiltás dolog nagyon undorító..

21 éves vagyok egyébként.


#9

Az, hogy tisztában vagyok önmagammal, mert látom a körülöttem lévő embereket és az, hogy nincs önbizalmam lányoknál az én olvasatomban nem ugyanaz. Széleskörű dolog ez az önbizalom téma.

Hiába nézek ki "jól", ha mentálisan még mindig az a kövér gyerek vagyok, akit folyamat bántottak. Ez nem tűnik el soha, aki volt kövér, az tudja, hogy mit is akarok mondani.

okt. 9. 20:26
 13/65 anonim válasza:

Én ezzel azért tudnék vitába szállni, hogy a szó nélküli ghosting, vagy a szó nélküli tiltás az undorítóbb. A tiltásnál már legalább egyértelmű a helyzet, nincs több kétely, nincs több felesleges várakozás, reménykedés, hogy biztos történt vele valami, lehet hogy hamarosan jelentkezik stb.

Azt tudom tanácsolni mint a többiek, ne vedd magadra, és idővel meg is fogsz edződni. Sajnos teljesen általános lett mostanra az ilyen.

okt. 9. 20:37
 14/65 anonim válasza:
De kérdező akkor ezek szerint beszéltetek ott is keveset vagy megadta az instajat legalább mert másképp nem tudhattad hogy letiltott.Akkor még nagyobb idióta mintha csak annyit csinált volna hogy megadod és szimplán felszívódik,bár akkor is ellehet gondolkozni hogy mennyi esze van annak aki azért beszélget 8-9 órát hogy utána eltűnjön,bár mindegy valaki szereti egyszeri beszélgetésekbe ülni a szabadidejét:D.
okt. 9. 21:00
 15/65 A kérdező kommentje:

#14

Kicsit érthetőbben elmondom:


Van egy alkalmazás, ahol tudsz anonim beszélgetni emberekkel.

Egymásra találtunk, majd beszélgettünk.


Ma délután pedig kíváncsi volt arra, hogyan nézek ki.


Megnézte az instám, majd letiltott az alkalmazáson.

okt. 9. 21:28
 16/65 anonim válasza:
Lehet felismert. Lehet szomszédod, vagy osztálytársnőd, kolléganőd.
okt. 9. 21:38
 17/65 anonim válasza:

Tényleg te sem tudod kivel beszélgettél végülis. Az se biztos lány volt. Te nem láttad őt.

Azért jobb videón kezdeni az ismerkedést, megspórolsz ilyen hulye helyzeteket!

okt. 9. 21:41
 18/65 anonim válasza:
Csak annyi időt szánj arctalan ismerkedésre, amennyit nem sajnálsz elveszíteni, ha ilyesmi történne. Bár a rossz hírem az, hogy már névvel, arccal is bármikor jöhet a tiltás vagy a ghosting. Ilyen hülye világ lett. Sőt, akár már élő ismerősök esetén is előfordulhat ez.
okt. 9. 21:44
 19/65 anonim válasza:

Én egyszer itt egy ugyanilyen szituban megírtam a pasinak, hogy idősebbnek néz ki, mint amennyinek mondta magát, úgyhogy nekem nem jön be.


Erre válaszul olyan gusztustalan, alpári, suttyó mocskolódást kaptam, amit még soha életemben.


Egyébként társkeresőn is 100-ból egy képes írni legalább egy sziát, ha normális hangnemben elutasítom és elköszönök.


Ezek után szó nélkül lelépek, ha nem tetszik a másik.

okt. 9. 22:19
 20/65 anonim válasza:
Kérdező jó hogy jobban elmondtad mivel elsőnek ezek szerint tévesen mondtad, oldalként hivatkoztál alkalmazás helyett, nagyon nem ugyanaz a kettő, így már tényleg érthetőbb.
okt. 9. 22:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!