Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Komolyan ennyi gerinc nincs...

Komolyan ennyi gerinc nincs benne? Miért kell ennyire megalázni valakit?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal online tegnap óta, kb. este 6 órától hajnal 3ig folyamatosan.


Nagyon sok közös téma volt, ma is folytattuk a beszélgetést.


Ez egy anonim oldal volt, tehát képet nem láttunk egymásról.

Kíváncsi volt, hogyan nézek ki, gondoltam megadom neki az instagram profilom.


3 perc után letiltott.


Nem értem.. Mármint, tisztában vagyok magammal és semmiképp sem mondanám magam csúnyának, sőt.. Edzeni járok, komolyan veszem, olyannyira, hogy versenyezni is szeretnék, adok a külsőmre. Látom magam körül az embereket és külsőre hozzájuk képest jóval magasabb szinten vagyok, bármennyire is tűnik egy nagyképűnek.

Nem vagyok nagyképű, csak ezt egyszerűen nem lehet máshogy megfogalmazni.. :D


De mindegy. Oké, nem jöttem be neki. De miért nem lehet ezt közölni?

Rohadt sok baj van az önbecsülésemmel, önbizalmam 0, kövér voltam, lefogytam. De egy ilyen akció nagyon bántó. Nem az, hogy nem jöttem be neki, hanem, hogy nem tisztel meg annyival, hogy ezt közölje, helyette letilt.. Most teljesen rosszul érzem magam, és azt gondolom, hogy senkinek sem kellenék soha..

Megalázva érzem magam, hogy ennyit sem érdemlek, hogy írjon egy olyat, hogy "Bocsi, nem fog menni."

Letilt a semmiből, úgy, hogy 8 órát egyhuzamban folyamatosan beszélgettünk, ez a problémám és nem is megalázva érzem magam, hanem dühít, hogy felnőtt ember és ilyet csinál..


Ismerkedéstől 1-1 ilyen nagyon eltudja venni a kedvem, nem mintha sokat ismerkednék, pont emiatt..



okt. 9. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim válasza:
Add az instádat, megmondom szép vagy-e vagy sem
okt. 11. 06:19
 52/65 anonim válasza:

"nem akart megbántani, ezért nem búcsúzott el tőled szépen."


Benézek a lábtörlő alá, hátha ott vagy.. Te valami súlyos önbecsülés-hiányban szenvedhetsz ha szerinted normális az, hogy szó nélkül lelépünk hosszas ismerkedés után.

Milyen torz világban élünk már...

okt. 11. 08:19
 53/65 anonim válasza:

Az jobb lett vona ha azt irja: nemtetszel, csá

Es kilép

okt. 11. 08:29
 54/65 anonim válasza:
Kérdező én neked adok igazat, mert én is ismerkedek neten és hasonlón átmentem már. Tényleg undorító az, hogy te mutatsz magadról instant profilt, ő meg lecsekkol, majd le is tilt szó nélkül, amikor előtte annyit dumàltatok. Vhogyan hiányzik a mostani emberekből a tisztesség a másik felé. Egyszerűen ezt nevelték beléjük vagy tanulták meg, hogy ez a legkönnyebb, egyből tiltani és kész. Őszintének nem mernek lenni, mert nem akarjàk a másikat megbántani, végülis az egybőli tiltás az nem bántàs ugye. Illetve hogy nem mernek konfrontációba belemenni, hogy bocsi de nem jössz be, mert akkor lehet a másik fél nem tudná elfogadni és menne a szitkozódàs...stb. De tényleg nagyon torz világot élünk, hogy sokan könnyebb utat választják, pedig ha vki ilyen, az másban is ilyen. Én azt tudom neked tanácsolni, csak annyi időt és energiát fordíts a netes ismerkedésre, amennyit nem sajnálsz és ha valóban van kedved hozzá.
okt. 11. 15:19
 55/65 anonim válasza:
Szerintem azért tiltott mert ismer, vagy szimplán nem jöttél be neki. De az hogy nem mondja meg, az gerinctelenség.
okt. 11. 16:14
 56/65 anonim válasza:

Ez 20 éve is igy volt

Fel orat vitatkoztunk hogy ki kuldjon kepet elore, amikor kuldtem neki kilepett

okt. 11. 17:02
 57/65 anonim válasza:

"Benézek a lábtörlő alá, hátha ott vagy.. Te valami súlyos önbecsülés-hiányban szenvedhetsz ha szerinted normális az, hogy szó nélkül lelépünk hosszas ismerkedés után.


Milyen torz világban élünk már..."



Nem, nem vagyok ott! :D


Én egy szóval sem írtam, hogy normális lenne, hanem csak azt, hogy ez még nem megalázás, mert nem az....


Torz világ pedig nem itt kezdődik.


Mondjuk csak azért belekötsz másik hozzászólóba és személyeskedel vele, mert neked nem tetszik a véleménye, na ez a te problémád!


Ezeknél a dolgoknál sokkal rosszabb esetek is megtörténnek - nekem is van bőven rossz tapasztalatom -, de azért nem kellene ezt úgy beállítani, mintha a világ vége lenne.


Csalódások sora által van kikövezve a boldogsághoz vezető út és aki már a legelején megfutamodik, az soha nem ér célba és talán meg sem érdemli.


Tovább kell lépni és nem a következőt vagy random embereket büntetni más hibájáért.


A legtöbb pasi ott szúrja el, hogy egy-egy ilyen eset után megkeményíti szívét és így amikor már az igazival találná szembe magát, akkor is őt büntetné a korábban szerzett tüskék miatt vagy inkább marad magának a négy fal között és szidja az egész női nemet, ami még rosszabb, netán motherless-felhasználó lesz belőle csak azért, mert valahol, valaki (egy nő) megbántotta a kis lelkét és akkor vesszen az összes és halál reájuk?!

Na, ne!


Ez nem a jó út!


Elhiszem, hogy most még fáj a kérdezőnek, de majd valamikor jön egy jobb, aki boldoggá teszi - már akkor, ha képes ezt a sérelmet elengedni és tovább lépni....

okt. 11. 20:13
 58/65 anonim válasza:
57. Nincs szükségünk egy újabb kislányra aki bevédi a mai lányokat,írhatsz regényt is akkor is egy szánalmas világot élünk ahol a nemtársaid talán veled együtt úgy elvannak szállva hogy azt rossz nézni nem hogy tapasztalni.
okt. 11. 20:39
 59/65 anonim válasza:

58: Sajnálom, hogy megerősítetted írásomat....



Kérdező!


Te még változtathatsz a hozzáállásodon, ne legyél ilyen!

Legyél jobb!


Tök mind1, hogy xy mit csinált, mert mások viselkedésén nem fogsz tudni változtatni, hanem csak a sajátodon.


A világot nem lehet megváltoztatni, hanem csak a te saját világodat és majd akkor fog változni a világ is, ha az egyén változtat saját magán....

okt. 11. 20:48
 60/65 anonim válasza:
59. Ekkora bullshit szöveget is csak egy kislány tud kreálni.
okt. 11. 21:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!