Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Komolyan ennyi gerinc nincs...

Komolyan ennyi gerinc nincs benne? Miért kell ennyire megalázni valakit?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal online tegnap óta, kb. este 6 órától hajnal 3ig folyamatosan.


Nagyon sok közös téma volt, ma is folytattuk a beszélgetést.


Ez egy anonim oldal volt, tehát képet nem láttunk egymásról.

Kíváncsi volt, hogyan nézek ki, gondoltam megadom neki az instagram profilom.


3 perc után letiltott.


Nem értem.. Mármint, tisztában vagyok magammal és semmiképp sem mondanám magam csúnyának, sőt.. Edzeni járok, komolyan veszem, olyannyira, hogy versenyezni is szeretnék, adok a külsőmre. Látom magam körül az embereket és külsőre hozzájuk képest jóval magasabb szinten vagyok, bármennyire is tűnik egy nagyképűnek.

Nem vagyok nagyképű, csak ezt egyszerűen nem lehet máshogy megfogalmazni.. :D


De mindegy. Oké, nem jöttem be neki. De miért nem lehet ezt közölni?

Rohadt sok baj van az önbecsülésemmel, önbizalmam 0, kövér voltam, lefogytam. De egy ilyen akció nagyon bántó. Nem az, hogy nem jöttem be neki, hanem, hogy nem tisztel meg annyival, hogy ezt közölje, helyette letilt.. Most teljesen rosszul érzem magam, és azt gondolom, hogy senkinek sem kellenék soha..

Megalázva érzem magam, hogy ennyit sem érdemlek, hogy írjon egy olyat, hogy "Bocsi, nem fog menni."

Letilt a semmiből, úgy, hogy 8 órát egyhuzamban folyamatosan beszélgettünk, ez a problémám és nem is megalázva érzem magam, hanem dühít, hogy felnőtt ember és ilyet csinál..


Ismerkedéstől 1-1 ilyen nagyon eltudja venni a kedvem, nem mintha sokat ismerkednék, pont emiatt..



okt. 9. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim válasza:
Mi ebben a megalázó??? Egy idegen, akit sem ismersz, nem is láttad, nem is tudod, hogy ki, csak pár órát beszéltél vele letiltott. Na és????? Lépj tovább, ez konkrétan semmi.
okt. 10. 10:46
 32/65 anonim válasza:
31. Semmi,csak szimplán gerinctelen,átlagos birka lányba botlott csak mivel keveset tapasztalt még ezért felvette,ennyi:D.
okt. 10. 12:13
 33/65 anonim válasza:

32: Persze, mert fiúk nem szoktak eltűnni, meg bunkók se szoktak lenni soha :D


Továbbra sem értem, hogy ebben mi a gerinctelen. Nem akarta, így letiltott egy idegent! Idegent! Nem a barátját, párját, szerelmét tiltotta le, akivel már van bármilyen kapcsolata.

okt. 10. 12:18
 34/65 anonim válasza:
Vannak,de attól még igaz lesz amit mondok mert nem teszem hozzá állandóan hogy a fiúk is tudnak ilyenek lenni.Senkit se érdekel hogy idegen,a letiltásnak az ég világon semmi értelme,egyetlen egy esetben fogadom el amikor valaki nem ért a szép szóból és zaklatja a másikat,de a lányok nagy része inkább suttyó módon tiltogat le mindenkit.Na ezért gerinctelenség,szerinted az normális lány aki például fent van társkeresőn,kiteszi az instagramját,én ráírok és letilt?:D Akkor mi a fenének van fent társkeresőn?Szimplán hagyja figyelmen kívűl ha nem akar beszélni,az ilyen alkalmazások úgyse jelzik hogy látta ha nem ír vissza.Mellesleg itt ha nem is napokat de órákat beszélgettek,szóval nem is lehet azt mondani hogy a lánynak egyáltalán nem tetszett volna semmilyen mértékben,de 2024-ben mit is várunk,könnyebb gerinctelenkedni mert annyi nincs már sok emberben hogy az INTERNETEN annyit lemerjen írni hogy ne haragudj de nem szeretném folytatni a beszélgetést,nem élőben ahol még annyi gerinc is kell hogy a másik elé állj.:D
okt. 10. 12:28
 35/65 anonim válasza:

Ha ti ilyeneken kiakadtok, akkor nem lesz könnyű életetek.

Az ilyenek szoktam megsértődni, mert nem mosolygott rájuk eléggé a pénztáros.

okt. 10. 12:31
 36/65 A kérdező kommentje:

#30


Megpróbálok reflektálni dolgokra.

Szóval:


1, 6 órától hajnal 3ig kb. max 10 perces szünet volt, amikor nem írtunk egymásnak, ez is párszor. Egyébként max 1 perc alatt folytak az üzenetváltások.


2, nem ghostolt, egyértelműen letiltott, a semmiből, érthetetlen.


4,

50 embert követek, abból kb. 35 olyan oldal, ahol tanulni tudok, pl edzés téren olyan emberek, akiket érdemesnek tartok, hogy tanuljak a posztjaikból. A maradék pedig család és közeli ismerősök. Most megnéztem, 2 lányt követek, Ők is amolyan influenszer edzést tekintve. Még azt sem lehetne mondani, hogy 500 lányt követek és ez volt neki unszimpatikus.

Írkálni nem írkálok, posztolni nem posztolok, 1 képem van kint, meg highlightban pár edzéssel kapcsolatos kép.


5, Persze, Arnold nem is lehetek, sajnos nem áldott meg az élet olyan genetikával, de 3 év alatt egész szép eredményt értem el (épp pár napja néztem rá 140kgos fekvenyomásra, ami sikerült, 80kg alatti testsúllyal). Kondiba járok heti 5x látom a körülöttem lévő embereket és izomtömeget tekintve egyértelmű a felső kategóriába tartozom, de ezzel kelek, ezzel fekszem, sok meló van ebben. Amíg más reggel alszik, én felkelek hamarabb csak azért, hogy tudjak másfél órát sétálni, vagy később fekszem le, hogy meglegyen az X lépésszámom.

100kmt utazok naponta 1-1 edzés miatt, mert 50kmre van egy jobban felszerelt konditerem. Van 10kmre is, de, ha már csinálok valamit, akkor élvezni szeretném és 100%-ot adok bele. Mindenre figyelek, hobbista vagyok, versenyzői mentalitással.


6,

Ezt nem tudom egyszerűen elmagyarázni jól, ezért tűnik fellengzősen, amit írtam.. Nyitott szemmel járok, a körülöttem lévő emberek el vannak hízva, igénytelenek. De úgy összességében sok emberrel találkozom, aki nem ad magára.

Külső visszajelzések alapján nincs gond a külsőmmel, ha ismerkedem, akkor általában megkapom, hogy jól nézek ki. Az már más kérdés, hogy végül sosem jön össze semmi, de ez leginkább abból adódik, hogy egy idő után kiderül, hogy teljesen más értékrenddel rendelkezünk.

De jó, legyen, így visszaolvasva valóban ellentmondásos egy "laikus" számára, igazad (igazatok) van.



Az, hogy ismer, lehetetlen.

Nem ismerkedtem 18 éves koromig, konkrétan nem álltam szóba lányokkal és egy teljesen más közegben voltam, mert kollégista voltam 5 évig középiskolában.

Még az sem lehet, hogy pl a barátnője ismerne engem, mert ismétlem: nem ismerkedem senkivel.

Még csak ilyen nevű női ismerősöm sincs, mint Ő lenne.


De, ez egy nagyon jó tapasztalat volt abban, hogy rájöjjek, velem van a baj. 1 napos beszélgetés után szarul érint egy ilyen dolog, konkrétan fel sem kellene vennem ezt, annyira jelentéktelen ez az egész szituáció.

Illetve, arra is jó volt ez, hogy rájöjjek, fejlődnöm kell még fejben. Építgetem továbbra is magam, most már nem csak fizikálisan, de mentálisan is jobb ember kell, hogy legyek. Amikor pedig úgy érzem megértem a dolgokra, talán adok ennek egy esélyt. A jövőbeli barátnőm még várjon egy keveset, mert úgy fogok odamenni, hogy a legjobb formámat viszem minden tekintetben.

okt. 10. 12:41
 37/65 A kérdező kommentje:

#31

Volt már olyan, hogy írtam egy lánynak, aztán a semmiből vissza sem írt, itt is hasonló volt a sztori, csak itt kevesebbet beszéltünk.

De, nem tiltott le, és konkrétan fel sem vettem emiatt. Simán nem írt vissza, ennyi.


De ez a letiltás dolog undorító és sokkal gerinctelenebb, mint egy sima nem írok vissza helyzet.


Olyan, mint amikor vitatkozol valakivel interneten, Te leírod a véleményed, és utána azonnal tiltod, hogy ne legyen esélye reflektálni. Óvoda kategória.

okt. 10. 12:48
 38/65 anonim válasza:
Mi ezen az érthetetlen? Meglátta a képeidet es nem tetszel neki
okt. 10. 12:56
 39/65 A kérdező kommentje:

#38

Nem azzal van a baj, hogy nem tetszem neki. Hanem, hogy felnőtt emberek így kommunikálnak le dolgokat.

okt. 10. 13:01
 40/65 anonim válasza:
Kérdező ne is reflektálj rá,ez megint az a magát nőnek gondoló egyén aki pár napja egy másik kérdés alatt osztotta az észt és a vége az lett hogy csak bohócot csinált magából és senki se értett vele egyet,elég szegényesen adja elő magát mert könnyen felismerhető:D.
okt. 10. 14:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!