Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Komolyan ennyi gerinc nincs...

Komolyan ennyi gerinc nincs benne? Miért kell ennyire megalázni valakit?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal online tegnap óta, kb. este 6 órától hajnal 3ig folyamatosan.


Nagyon sok közös téma volt, ma is folytattuk a beszélgetést.


Ez egy anonim oldal volt, tehát képet nem láttunk egymásról.

Kíváncsi volt, hogyan nézek ki, gondoltam megadom neki az instagram profilom.


3 perc után letiltott.


Nem értem.. Mármint, tisztában vagyok magammal és semmiképp sem mondanám magam csúnyának, sőt.. Edzeni járok, komolyan veszem, olyannyira, hogy versenyezni is szeretnék, adok a külsőmre. Látom magam körül az embereket és külsőre hozzájuk képest jóval magasabb szinten vagyok, bármennyire is tűnik egy nagyképűnek.

Nem vagyok nagyképű, csak ezt egyszerűen nem lehet máshogy megfogalmazni.. :D


De mindegy. Oké, nem jöttem be neki. De miért nem lehet ezt közölni?

Rohadt sok baj van az önbecsülésemmel, önbizalmam 0, kövér voltam, lefogytam. De egy ilyen akció nagyon bántó. Nem az, hogy nem jöttem be neki, hanem, hogy nem tisztel meg annyival, hogy ezt közölje, helyette letilt.. Most teljesen rosszul érzem magam, és azt gondolom, hogy senkinek sem kellenék soha..

Megalázva érzem magam, hogy ennyit sem érdemlek, hogy írjon egy olyat, hogy "Bocsi, nem fog menni."

Letilt a semmiből, úgy, hogy 8 órát egyhuzamban folyamatosan beszélgettünk, ez a problémám és nem is megalázva érzem magam, hanem dühít, hogy felnőtt ember és ilyet csinál..


Ismerkedéstől 1-1 ilyen nagyon eltudja venni a kedvem, nem mintha sokat ismerkednék, pont emiatt..



okt. 9. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim válasza:
Szerintem túl nehéz ismerkedni. Interneten és személyesen is. Szerintem ne vedd magadra, nem veled volt a probléma. Sajnos ezt a részét el kell engedni. Én is kb havonta megallapítom, hogy teljesen felesleges volt emberekre időt szánni.:)
okt. 9. 19:21
 2/65 anonim válasza:
Megértelek, de idővel ezzel kénytelen megbarátkozni az ember, sok ilyen van, el kell fogadni, én már nem tudom magamra venni az ilyet, nem is foglalkozom vele, inkább csak pozitívan, örülök, hogy addig is hozott egy kis boldogságot az életembe. Sokszor úgy történik ilyen, hogy még csak képet sem látott rólam az adott lány.
okt. 9. 19:24
 3/65 anonim válasza:

Ha nem is láttad az arcát, akkor azt sem tudhatod, hogy egy lánnyal beszélgettél


Szerintem ne anonim oldalakon keresgélj

okt. 9. 19:27
 4/65 anonim válasza:
Lehet azért lépett le, mert azt gondolta, hogy ő lenne kevés hozzád.
okt. 9. 19:47
 5/65 anonim válasza:
Vagy azért tiltott, mert ismer a való életben 🤔
okt. 9. 19:50
 6/65 anonim válasza:
Aki így viselkedik, az egy értéktelen személyiségű ember. Szerencse, hogy ilyen gyorsan kiderült és tudsz tovább lépni.
okt. 9. 19:59
 7/65 Senior Séf válasza:
Talán ismer személyesen is.
okt. 9. 20:01
 8/65 anonim válasza:
Rossz dolog de ne vedd fel ennyire.Tudod én mennyi ilyet tapasztalok meg akár heti szinten?:D Nem tudom hány éves vagy de ha elkezdesz társkeresőzni akár ott ez 1000x jobban így van.A mai lányok ennyire semmibe veszik a másik nemet.Ha már nem szórakoztatod egy részét akkor megy a láttamozás,ghosting,ha meg valami csoda folytán beszélgettek napok óta akkor is legtöbbször kattan náluk valami és vagy szintén eltűnnek vagy mondvacsinált dolgokkal letiltanak.Nekem is megvolt már ez a időszakom ahol az ilyeneket felvettem és sokat idegeskedtem de nem tudsz mit csinálni,aki hülye az hülye.Legyen az a tanulság hogy ne szánj órákat feleslegesen olyan emberre akit nem is láttál és nincs vele semmilyen elérhetőség,sejtem melyik anonim oldal lehetett de az ilyen oldalakon az a nyerő taktika ha fél óra,max 1 óra után elkérsz elérhetőséget,aki komolyan gondolja az adni fog,aki meg nem azt ott kell hagyni vagy azzal a tudattal folytatod vele hogy egyszeri beszélgetés lesz,én ezért sem adtam előre évek óta ilyen oldalakon elérhetőséget mert vannak ilyen gerinctelen lányok,mindig én kértem el tőlük elérhetőséget.
okt. 9. 20:02
 9/65 anonim válasza:
Nem bántásként,de azt írod nincs önbizalmad. Hát....nekem nem ez jön le. Vagy inkább nevezzük egoizmusnak?
okt. 9. 20:15
 10/65 anonim válasza:
Na, mutasd magad.
okt. 9. 20:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!