Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyak- izom ízület, autoimmun...

Nyak- izom ízület, autoimmun betegség vagy más?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már egy éve szenvedek a tünetektől... Vírussal kezdődött minden, majd után átment egy hónap után panikrohamokba ami rengeteg tünetet produkált, és azzal együtt jött izomfeszules nyak váll stb fájdalma.. voltam röntgen mri kezdődő kiboltusulas van a nyakamba.. nem tudom hogy ez okozza e ezt vagy a panikroham okozta e ami 4 hónapig tartott folyamatosan... De azóta is bevan feszülve fáj az egész minden nap .. azóta kiderült hogy nem definiálható autoimmun betegségem is van ami kezdődő az eredményeket szerint és lupus gyanús... Erre egy hónapja szedek gyógyszert ( PLAQUENIL )

Semmi változást nem érzek még a gyógyszertől, és jelenleg amik még mindig vannak folyamat egy éve nyirokcsomó fájdalmak és azok nagyobbodása, nyaktól egészen a karomig és a hát felső része folyton fáj nagyon minden nap minden percben.. szem fájdalom úszó fekete foltok szem előtt.. szem romlás... Sokszor a lábaim is fájnak de kicsit csak .. és néha.. étkezés után folyton rosszul vagyok megjobban, gyengének érzem magam és ha kicsit is mozgok annyira felmegy a pulzusom hogy folyton érzem ahogy luktet de ha lassú akkor is érzem folyton éjszaka is hallom és fura érzés tör rám mindig elalvás előtt a szívem miatt mintha leakarna állni vagy nemtudom.. de voltam kardiológusnal is mindent is néztek még pár hónapja és nem találtak semmit.. neurológiai is ott se. Egyedül immunológia meg a nyakamnal röntgenen találtak bármit is.. nem tudom hogy ez mind az autoimmun dologhoz tartozik vagy nagy részét a nyakam csinálja... Mitcsinaljak hogy végre jobb legyen?



ma 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szió hasonló cipőbe vagyok én is. Nálam azzal kezdődött hogy találtak extrasysztolét ártalmatlan szívdobogás utána pánikoltam mindig mikor meg éreztem ma napig panikolok rajtuk volt teljes kardiologia kivizsgálásom teljesen egészséges a szívem ezeken a dobbánásokon kívül szív ct-m is volt. Nekem is fáj a nyakam lapockam hatam de en a mellkasomban bal honaljamban is erzem honapok ota . Ma megyek ortopediara kivqmcsi leszek
ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálam is van ez bal hónalj és mellkas fáj azis.. nagyon durva hogy neked is pont ezek.. felvesszük a kapcsolatot privátba?
ma 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:)
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!