Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit tegyek ha alám akarnak...

Mit tegyek ha alám akarnak rakni hogy ne legyek jó 3 lánynak?

Figyelt kérdés
Próbálok chatelni csajokkal a facebookon, utóbbi időben nyomulós voltam, ami lehet még helyre is jön ( szerintem nagyon nagyon kevés rá az esély), de még erre rá jön az hogy minimum 1 volt osztálytársam próbálkozik alám rakni most is mint mindig. A csajt alkotásaimmal szereztem meg , mert örül nekik, de nem tudott a kapcsolatunk stabil lábra állni még. Ugyanez van még 2 barátnője esetében is.

2020. aug. 15. 14:36
A kérdező szavazást indított:
mutassak több alkotást
beszéljek többet a csajokkal
próbáljam meg kitakarítani a szemetet másképp,
próbáljak vicces lenni a csajokkal
11 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
A csajok évfolyamtársak és iskolatársak is. Lehet hogy 1 ellenségem iskolatárs lesz majd szeptemberben.
2020. aug. 15. 14:37
 2/5 anonim válasza:
Nem teljesen értem mi az az aládrakás. Azt a gyökeret meg kell szégyeníteni ország-világ előtt!
2020. aug. 15. 14:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont az biztos hogy rosszindulatból jelölte be a volt osztálytársam a csajokat, mert a csajok közel nem cigiznek, nem mennek bele olyan dolgokba, mint amilyenekbe az ellenség, de szerintem inkább banda. A csajokat rendes normálisnak gondolom, az ellenség, de szerintem banda meg energiaitalozik, cigizik, iskolai zaklatásokat tett ellenem, alámrakott ha bírt, amikor általánosba jártam még. Általánosba ez többemberes dolog volt ellenem.
2020. aug. 15. 14:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Az aládrakás / alámrakás az azt jelenti, hogy ahol tud ott támad be valaki valakit de a megtámadott személy háta mögött pl ( mikor valaki mindenféle rosszat terjeszt az emberről, jópofizás).
2020. aug. 15. 14:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg amúgy sem ismerkedek könnyen.
2020. aug. 15. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!