Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt a férfiak,...

Miért gondolják azt a férfiak, hogy csak úgy bármelyik lánynak/nőnek dudálgathatnak a kocsijukból, plusz mutogatnak meg fütyülgetnek, mert d*gni akarnak!?

Figyelt kérdés
nagyon idegesítő és megalázó is egyben!!
2012. szept. 25. 16:12
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom, de nekem nagyon tetszett egy srác, míg utánam nem fütyült... azonnal kiábrándultam belőle, kutyának néz vagy mi? ilyen hülyéket...
2012. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
verebek..
2012. szept. 25. 16:25
 3/5 anonim válasza:
A kérdés helyesen:Miért gondolják azt bizonyos férfiak...Én is férfi vagyok és sohasem dudáltam ,fütyültem lányokra és soha nem is értettem ennek mi az értelme.
2012. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem akartam általánosítani,de...mindennap ez van,akárhova megyek,és már nagyon unom.!
2012. szept. 25. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok, megadom a kérdésedre a választ. De először is, ezt ne vedd sértésnek, mivel ez egy jelzés, hogy bejössz a pasinak. Az meg már az ő sara, hogy akkora paraszt, hogy csak füttyögni, meg dudálni tud, ahelyett, hogy akár leszólítana...[Ezek a tagok ált. kevesebb ésszel vannak megáldva, mint a többi. A nőket szexuális eszközként tekintik, persze tisztelet a kivételnek.] Ne érezd megalázónak, nem céljuk szerintem megalázni.


Végső soron minden férfi nemi kontaktust akar :) Akár hiszed akár nem majd a férjed is azért fog odamenni hozzád, hogy megdöntsön... (persze neki nem CSAK ez lesz a célja :D)


F

2012. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!