Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Komolyan ennyi gerinc nincs...

Komolyan ennyi gerinc nincs benne? Miért kell ennyire megalázni valakit?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal online tegnap óta, kb. este 6 órától hajnal 3ig folyamatosan.


Nagyon sok közös téma volt, ma is folytattuk a beszélgetést.


Ez egy anonim oldal volt, tehát képet nem láttunk egymásról.

Kíváncsi volt, hogyan nézek ki, gondoltam megadom neki az instagram profilom.


3 perc után letiltott.


Nem értem.. Mármint, tisztában vagyok magammal és semmiképp sem mondanám magam csúnyának, sőt.. Edzeni járok, komolyan veszem, olyannyira, hogy versenyezni is szeretnék, adok a külsőmre. Látom magam körül az embereket és külsőre hozzájuk képest jóval magasabb szinten vagyok, bármennyire is tűnik egy nagyképűnek.

Nem vagyok nagyképű, csak ezt egyszerűen nem lehet máshogy megfogalmazni.. :D


De mindegy. Oké, nem jöttem be neki. De miért nem lehet ezt közölni?

Rohadt sok baj van az önbecsülésemmel, önbizalmam 0, kövér voltam, lefogytam. De egy ilyen akció nagyon bántó. Nem az, hogy nem jöttem be neki, hanem, hogy nem tisztel meg annyival, hogy ezt közölje, helyette letilt.. Most teljesen rosszul érzem magam, és azt gondolom, hogy senkinek sem kellenék soha..

Megalázva érzem magam, hogy ennyit sem érdemlek, hogy írjon egy olyat, hogy "Bocsi, nem fog menni."

Letilt a semmiből, úgy, hogy 8 órát egyhuzamban folyamatosan beszélgettünk, ez a problémám és nem is megalázva érzem magam, hanem dühít, hogy felnőtt ember és ilyet csinál..


Ismerkedéstől 1-1 ilyen nagyon eltudja venni a kedvem, nem mintha sokat ismerkednék, pont emiatt..



okt. 9. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim válasza:
Ez konkrétan rablás, megrabolta az idődet. 8 óra az tudod mennyi? Az egy teljes munkanap, ami alatt te pénzt kereshetnél, élhetnél a hobbidnak vagy épp aludnál. Különben ez a legbosszantóbb dolog, amikor valaki az idődet húzza. Ha nem vagyok érdekes neki, ghostoljon egyből, leszarom, nem veszem a lelkemre. De ez így már kegyetlen.
okt. 10. 15:50
 42/65 anonim válasza:

Remélem eljön még az a kor amikor a most még "nagyon népszerű" lányok majd - szingliként/alkalmi dugópartnerrel aki másra nem is való - nagyon kétségbe lesznek esve 1-1 probléma kapcsán, és szó szerint minden bejelölt ismerősüknél megpróbálnak hozzá sos segítséget kérni, segítségért kuncsorogni. Aztán az egyik fele láttamozza őket és ennyi, a másik fele úgy tesz mintha nem is látná sőt ghostingolja, a harmadik fele meg szimplán letiltja őket. Végül is kvázi majdnem idegenek neki, mit kell úgy megsértődni ha semmibe vesznek :D

Remélem a férfiak szép lassan a talpukra állnak, és felhagynak a méltatlan simpeléssel. Kérdező, ez most nem neked szól, a te storyd igazán sajnálatos. De sajnos manapság már átlagos. Azért is kellene változás, mert ez így csak egyre rosszabb lesz, ahogy egyre több nő kap vérszemet, hogy nekik már bármit lehet büntetlenül. Sőt, még a másikat próbálják meg hibásnak beállítani, akinek a kárt okozták.

okt. 10. 16:29
 43/65 anonim válasza:
41-es igen, sokan ezt próbálják manapság elkenni nők, hogy ez nem sima beszélgetés, hanem többnyire udvaroltatás és hitegetésen/átverésen alapuló "ingyen" egótuning. Ennek a hatványozottan undorító fajtája amikor ez hetekig zajlik mert a nő sunyi és hazug, és csak utána szabadul meg tőled, hasonló aljas módszerekkel. Sőt, simán belefér akár még pár randi is. Hogy a végén pattintsa le, miközben addig folyamatosan dobálta neki a morzsákat vagy épp hitegette, biztatta. Itt tartunk most, ez lett a jelenkor, sok nő szerint ezzel semmi probléma, sőt még annak a k anyját aki ez ellen szót emel. Mert az erőszakos, birtokló, nárcisztikus és társai. Ezek után pedig csak a 42-es kommentet tudnám megismételni, mint jó megoldást. A probléma egyre inkább rendszerszintű.
okt. 10. 16:34
 44/65 anonim válasza:
42. Rajtunk is múlik. Én azt hiszem,a sok simpelő férfi miatt kanászodtak el a lányok. Ha végre megtanulnának a férfiak uralkodni a saját farkukon, és mindkét nem egyenlően részesülne az elutasításból, kiegyenlítődne a párkeresési piac. Undorító látni a sok nyáladzó férfit, aki bárkire rámászik, aki csak ránéz, így aztán nem meglepő, hogy könnyű dolguk van a lányoknak és játszadoznak a normális férfiakkal is.
okt. 10. 16:35
 45/65 anonim válasza:
43. Igen mert a legtöbb férfi megmámorosodik, ahogy egy nő szóba áll vele. Érthető, mert áll a fasza és reméli, hogy becsalizza a nőt és ezért végtelen időt hajlandó feláldozni. Ha nem álló fasszal állna szóba mindenki nőkkel, akkor kevesebb ilyen sztori születne.
okt. 10. 16:39
 46/65 anonim válasza:
Az sem kizárt, hogy túl jól nézel ki és nem hitte el. Velem többször előfordult, hogy a képeim elküldése után lelépett az illető vagy hitetlenkedve megkérdezte, hogy biztosan én vagyok-e a képeken. Így járnak a jóképűek, akik a párjuk mellett akarnak egy kis izgalmat találni.
okt. 10. 17:05
 47/65 anonim válasza:
45 és mi van ha a nő csalizza be? Hitegetésekkel és kamu ígéretekkel, hogy áldozzon csak rá végtelen időt és figyelmet. Persze tudom, ez olyan hogy tegyünk meg mindent hogy ne dőljünk be a csalóknak se, akik a pénzünkre pályáznak. Nőknél ugyanez, csak ők többnyire időt és figyelmet lopnak ebben a formában a férfiaktól. Fontos lenne az ilyen sunyi nőket időben felismerni, és kivágni. Meg hogy lehetőség szerint senki ne etesse őket. Ettől is ilyenek, hogy van egy fix online udvartartásuk, akik orrba szájba simpelnek nekik, felmentik minden bűnük alól, és érdemtelenül pumpálják az egóját is nyalizással, a nagy semmire. Vagy épp hasonló ködös, hamis ígéretekre.
okt. 10. 17:32
 48/65 A kérdező kommentje:

#43

Volt már hasonlóban részem, másfél hónapig hitegett a lány, még csak találkozni sem akart, mert neki túl gyors az ütem.. Nem feleségül akartam volna venni, csak 1-2 órára beülni valahová..

Én pedig naivan "vártam", semmi értelme nem volt. A végén még neki esett rosszul, hogy folyamatosan távolodtam el tőle és még Ő volt felháborodva. Aztán, amikor elmagyaráztam neki, hogy a férfiak 99%-a nemhogy másfél hónapot, de 1 hetet sem várnak találkozás nélkül, végül Ő zárta le annyival, hogy nincs tisztában magával és nem tudja, akar-e kapcsolatot.


Itt sem az volt a baj, hogy nem lett belőle semmi, hanem az, hogy olyan szinten hülyére vett, hogy azóta is kb. legbelül bohóc jelmezben járkálok.. :D


Engem egyáltalán nem a farkam vezérel. Bármennyire hihetetlen, teljesen megvagyok egyedül. Soha nem voltam ilyen boldog, csak szimplán az ember egy társas lény és néha adok neki egy esélyt, hátha, de semmi értelmét nem látom.

okt. 10. 17:35
 49/65 anonim válasza:
Milyen magas vagy és hány kiló?
okt. 10. 19:48
 50/65 anonim válasza:

Már azt hittem, hogy tényleg megaláztak.


De ez semmi!


1. Nem jöttél be és nem akart megbántani, ezért nem búcsúzott el tőled szépen.

2. Rájött, hogy ő túl kevés hozzád és megijedt.


Hidd el kérdező, téged ezzel nem aláztak meg.


Csalódtál, ennyi!


Lépj tovább!


Legközelebb még beszélgetés elején mutasd meg magad a partnernek, aztán akkor megspórolsz egy csomó időt-energiát és akkor csak tényleg azzal fogsz csetelni, aki szimpinek lát téged.


Ha 1-1 ilyen eset el tudja venni a kedved, akkor nem is akarod te igazán azt a boldogságot!


Én is csalódtam vagy 1000-szer, aztán az 1001. lett a nagy ő, szóval ne add fel!


Nem ér annyit....

okt. 10. 21:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!