Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérem írja le vki az abortusz...

Kérem írja le vki az abortusz minden lépését, onnan kezdve, hogy egyáltalán hol kell rá jelentkezni?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok le részletesen, hogy mennyi időt vesz ez igénybe. Nagyon fontos lenne, kérlek komoly válaszokat írjatok, és főként olyanok, akik átestek rajta, vagy járatosak benne. Nem kell lehülyézni, tényleg ez az egyetlen megoldás most számomra. Nagyon köszi előre is.
2010. jan. 24. 17:03
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%

Erőszak csak egy szélsőséges példa volt hogy még akkor is ellenzik akik nem látnak tovább...

Amúgy akkor gondolom szűzen mentél férjhez, sosem szexeltél addig amíg nem terveztél gyereket! Én ha pl sosem akarok gyereket, tehát senki gyerekét nem vállalom, akkor nekem nincs jogom szexelni? Vagy ha valakinek örökletes betegsége van és nem akarja örökíteni, akkor neki sincs joga? Mert hogy 100%-os védelem nincs... Itt nem kis p*csákról van szó akik buliról bulira járnak... Azt hiszem mi is és a kérdező is ennél jobbak vagyunk. Azokat kell elitélni akik évente 3x járnak...

És végre az utolsó mondott egy normálisat...

2010. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy akkor gondolom szűzen mentél férjhez, sosem szexeltél addig amíg nem terveztél gyereket!"


Nem mentem szüzen férjhez, de akkor szexeltem, amikor arra is késznek éreztem magam, hogyha a védekezés mellett becsúszik egy baba, akkor fel tudnám nevelni. Amúgy meg a 72 órást úgy kapkodják sokan mint a cukrot, akkor ilyen esetekben miért nem gondolnak erre?


Tényleg meddő vita, aki abortuszpárti, azt úgysem lehet meggyőzni, hogy gyilkosság amit tesz, menj és csináld, senkinek nem ártasz vele, a te életed és a te boldogságod, tedd, ha ettől lesz szebb az életed, hogy ilyen önző módon gondolkodsz. Végülis, nem kell senkiről gondoskodnod, marad időd magadra és a saját kis önző világodra.

2010. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%

72 órás tabletta csak akkor jó ha gumit használsz esetleg megszakítással védekezel... Merthogy egyéb esetben nem látod rögtön hogy baj történt! Pl ha nem használ a rendesen szedett gyóygszer, azt te nem fogod kitalálni csak amikor már nem jön meg! Na mindegy... Nem akarok én meggyőni senkit, csak nem kéne ennyire elvakultan támadni...

Önző meg te is lehetsz, akkor is ha szülsz 10 gyereket, ez egyáltalán nem ettől függ... Felelős sem csak a gyerekért lehetsz hanem sok más nagyon komoly dolgért a világban, amúgy meg nem én tettem fel a kérdést, de szerintem még a kérdezővel sem kéne így beszélni ha neki szólt...

2010. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Túl vagy rajta?
2010. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Mindig nehéz döntés egy abortusz. Ilyen esetekben nem szabad ítélkezni az amúgy is hatalmas lelki teherrel küzdő anyákról.
2012. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!