Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérem írja le vki az abortusz...

Kérem írja le vki az abortusz minden lépését, onnan kezdve, hogy egyáltalán hol kell rá jelentkezni?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok le részletesen, hogy mennyi időt vesz ez igénybe. Nagyon fontos lenne, kérlek komoly válaszokat írjatok, és főként olyanok, akik átestek rajta, vagy járatosak benne. Nem kell lehülyézni, tényleg ez az egyetlen megoldás most számomra. Nagyon köszi előre is.
2010. jan. 24. 17:03
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk azt azért még megkérdezném, hogy ugyan mi a nő teste? Egy nagy méh, vagy inkubátor amiben a gyerek kifejlődhet? Miért is nincs joga a nőnek eldönteni hogy mi történik a SAJÁT testében?

Na mindegy, sosem fogunk egyetérteni, de én legalább nem ócsárlok senkit, és nem hiszem azt hogy én tudom csak a tutit... A tiéd is csak egy vélemény, és azért kiabálsz ennyire mert tudod hogy senkit nem érdekel, aki el akarja ezt végeztetni az el fogja.

2010. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
28%

"Jogom van hozzá..."


Csak ezt tudod hajtogatni, hogy jogod van a véleményedhhez, az anyának (ja bocs, nem anya az ilyen, csak a nőnek) a magzatát elvetetni. Védekezni és gondolkodni nem lenne kötelessége? Joga mindenkinek mindenhez van, csak a kötelesség veszett el.

2010. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez nem az én dolgom hogy a kérdező védekezett-e csak zavar hogy mindenkinél ottteremtek sipítozni amikor úgysem fog senkit befolyásolni. Aki meg így beszél az ártatlan kiskutyákról (aki nem tehet róla hogy ki mit gondol az abortusztól ellenben az ilyen beképzelt emberek miatt szenved) azért mert más nem osztja a véleményét az szánalmas és úgysem ér el semmit az égvilágon mégha igyekszik is sértőt mondani...
2010. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem meg az a szánalmas, aki fel sem fogja, hogy mi is egy abortusz lényege. De akiből a lelkiismeret meg az értelem kimaradt, annál nem tudom mire akarunk hatni...:(
2010. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
18%

20:52:


"...Aki meg így beszél az ártatlan kiskutyákról (aki nem tehet róla hogy ki mit gondol az abortusztól ellenben az ilyen beképzelt emberek miatt szenved)..."


Már megbocsáss, de azért vagytok ti "állatvédők", mert ez a divat. Tudod, aki az életet tiszteli, az minden életet tisztel, nem csak az állatokét. Én macskákat tenyésztek, és menhelyről van a kutyám. Miattam ugyan még egyetlen állat sem szenvedett, sőt, ahol tudok, segítek az állatokon is! Úgyhogy ezzel a hasonlatoddal mellélőttél, legalábbis nálam!


Ha a magzat szenvedése hidegen hagy, akkor nem hiszem el, hogy őszintén sajnálod az állatokat. Egyszerűen azért, mert az emberi lélek nem így működik.

2010. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
4%

Még csak annyit tennék hozzá:


Ha találkoznál itt egy kérdéssel, ami valahogy így hangzana:


"Megbüntethetnek-e azért, hogy agyonrugdostam a kutyámat?" vajon mit tennél? Odamennél, és válaszolnál egy sima igennel? Nem hiszem! Elkezdenéd vizsgálni, hogy vajon mi vezetett odáig, hogy a "gazda" megrugdosta azt a kutyát? Vagy odamennél, és hangot adnál a jogos felháborodásodnak, és kifejtenéd a véleméyed a cselekedetről?


Hát képzeld el, engem sem érdekel, hogy lepontoztok-e, vagy sem. Lepontozhattok, nem a kérdésre válaszoltam. Hamarosan megteszem azt is...

2010. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
92%
"Előbb sajnálnak meg egy jaj de édes cukik kutyikát, amit a csúnya gazdi rugdos, " Ezt tán te írtad? Én úgy láttam egy 10% magasabb átlagú egyén volt... Akkor ki lőtt mellé? És nem arról van szó hogy én mit gondolok az abortuszról, mert azt én megtartom magamnak mint ahogy azt is hogy kit akarok sajnálni, arról volt szó hogy miért kell bántani a kérdezőt amikor semmi közötök nics hozzá az égvilágon! Az a baj hogy rám akármit mondtok nem fog érdekelni, nem ti, akik nem ismertek, fogjátok megmondani hogy én sajnálom-e az állatokat, vagy hogy mit gondolok az abortuszról... :) Szóval rám nem fogtok hatni ne is erőklödjetek, csak felháborít hogy egyesek mit meg nem engednek maguknak, aztán ha ők kapják vissza akkor nyivákolnak, hogy hát mégis mit képzel az aki adta... Nem ér próbálom magamból hülyét csinálva meggyőzni a többieket hogy márpedig az valami ami a téma az úgy van ahogy én mondom és kész... De erőlködjetek tovább. :)
2010. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
0%

21:14:


Tudod, pont nem érdekel, hogy szerinted én mennyire vagyok bunkó azért, mert meg akarok védeni valakit egy rossz döntés meghozásától. Lehet, sőt, valószínű, hogy a kérdező nehéz helyzetben van, hiszen különben nem döntött volna az abortusz mellett. (Legalábbis remélem, hogy nem egy szimpla "műtéti fogamzásgátlóval" van dolgunk...)


Nem érdekel, hogy mit gondoltok rólam. Nem érdekel, mert akkor is le kell írnom azt, amit leírok, akkor is, ha nem vezet eredményre. Akkor is, ha ezer abortuszból egyet sem tudok vele megakadályozni. De egyszer, valaki majd máshogy dönt, és akkor már megérte! És egyszer talán az emberek nagyobbik része fogja azt gondolni, amit én, és akkor talán egy normálisabb világban fogunk élni, ahol minden élet fontos, azé is, aki nem tudja megvédeni magát...


Nem értesz, mert nem akarsz érteni. Ettől nem én leszek kevesebb. Örülj neki, hogy a te anyád annak idején az életedet válsztotta, és most itt lehetsz. Ő is dönthetett volna másképp, hiszen az ő testében fejlődtél! Nem a te érdemed, hogy másképp döntött, hidd el.

2010. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
27%
Egyébként pedig egyetlen szóval nem bántottam a kérdezőt. Az abortusz intézményét bántottam. Csak azt ítéltem el. Pont.
2010. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem én sértegetlek téged, te idegelted fel magad... :) Ha anyám nem szül meg akkor nem élnék tehát nem lenne tudatom meg ilyesmi szóval akkor rosszul sem tudnám magam érezni, így erről ennyit... Amúgy anyám tervezett engem és volt háttere. Te viszont nem tudod a kérdezőről hogy vele mi van! Lehet hogy az utcán lakik, vagy beteg, vagy a gyereke beteg vagy ezer oka lehet!

De te tisztára elfelejtetted hogy nem is én írtam ezt a kérdést és engem támadsz... No mindegy, én tökéletesen felfogom amit mondasz, csupán nem értek egyet/máshogy gondolkozom.

2010. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!