Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérem írja le vki az abortusz...

Kérem írja le vki az abortusz minden lépését, onnan kezdve, hogy egyáltalán hol kell rá jelentkezni?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok le részletesen, hogy mennyi időt vesz ez igénybe. Nagyon fontos lenne, kérlek komoly válaszokat írjatok, és főként olyanok, akik átestek rajta, vagy járatosak benne. Nem kell lehülyézni, tényleg ez az egyetlen megoldás most számomra. Nagyon köszi előre is.
2010. jan. 24. 17:03
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem tudjátok elfogadni valaki döntését? Semmi közötök hozzá, ő azt csinál amit akar, és a kérdés sem ez volt! Nem bírtok magatokkal? Biztos jobb dolgotok is van mint "gyilkosokkal " diskurálni! Az is az ő dolga ha megbánja!

Kedves kérdező ne hallgass rájuk ez csak azt bizonyítja hogy egy egyszerű kérdést nem tudnak értelmezni és a csodás kis balesetük mellett túl sok idejük van más életébe beleszólni!

2010. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
47%

POnt ma lesz szó a NAplóban arról, hogy a gyereknek már a magzati korból is lehetnek emlékei és vannak akik túlélik az abortuszt, ők aztán jó emlékekkel indulnak...


Érdekes, hogy aki itt azt meri mondani, hogy legalább gondold végig, azokat azonnal lepontozzák. nem a pontozás számít (az nem érdekel) csak hogy mennyire úgy veszitek legtöbben, hogy az abortusz olyan, mint egy rutinvizsgálat. Bemész, műtét, el is felejted, kész. Hát, ha nektek belefér a lelkiismeretetekbe, akkor csináljátok...:(

2010. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
60%
Azért vagytok lepontozva mert semmi köze nem volt a szándékosan bűntudatkeltő monológotoknak a kérdéshez... Amúgy hogy lehet túlélni egy abortuszt? Ilyet még nem hallottam, csak hogy nem hatott a 72 órás tabi, vagy a fogamzásgátló...
2010. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet, hogy a kérdés kiírása óta nem jutott számítógépközelbe? Nem mindenki ül a gép előtt a nap 24 órájában. Van aki csak naponta egy órára jut oda, nem gondolod?
2010. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
33%
Nem, azért vagyunk lepontozva, mert ma ciki ellenezni az abortuszt, maradi és őskövület dolog azt mondani, hogy ez igenis gyilkosság és sokkal trendibb azt mondani, hogy semmi baj, pár abortusz belefér, nem lesz ennek semmi nyoma sem lelkileg sem fizikailag és csináld nyugodtan, mindenki ezt csinálja, akkor miért lenne káros. De le van ejtve a pontozás, a tiszta lelkiismeret "egy kicsit" fontosabb...
2010. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
16%

Remélem, volt bátorságotok végignézni a Naplót. Nesztek.


Szövetcsomó, ugye...?


Remélem, végighallgattátok az abortuszt túlélő nőt. És azt, hogy mit érzett. Hogy mit érez egy magzat. Neki legalább volt módja rá, hogy elmesélje. A testvérének már nem volt...


Ennyire tudattalan egy magzat. Nem is mondok mást. Szánalmas, hogy még azt pontozzátok le, aki az életért küzd! Jogai nem csak a felnőtt nőknek kellene, hogy legyenek... De számotokra csak ti magatok léteztek.


Nektek nem létezik elegendő bizonyíték az abortusz gyilkos voltára! Nem elég a sikító magzat képe, nem elég egy felnőtt nő vallomása, a szakember véleménye. Ti csak azt hajtogatjátok, hogy "nincs más megoldás"...

2010. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
60%
Nem szoktam tv-t nézni mert csak a butaság megy bene. És elhiszem hogy sikít meg hogy mit élt ált az a nő, meg hogy él, de akkor sincs más életéhez közötök, miért nem foglalkoztok a saját dolgaitokkal? Mert ezzel itt nem sokra mentek, lehet ez alatt az idő alatt valami hasznosra tanítottáktok volna a gyereketeket... -.-'
2010. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
2%

Mi az, hogy nincs közünk más életéhez???


Ennyi erővel senkinek semmi köze hozzá, ha valahol valakit megölnek, hiszen mindenki foglalkozzon a maga bajával, nemde?


Mondd, érted te egyáltalán, hogy miről van szó? Szerintem nem! Javaslom, keress rá erre a Napló riportra, aztán gondolkozz el a hülyeségen, amit írtál!


A magzat NEM a nő teste! Nincs joga megölni! Felfogtad? Nem egy piercing, amit kivehetsz, hanem egy érző lény!


Gondolom rosszul vagy, ha valahol azt látod, hogy rugdosnak egy kiskutyát... Pedig az sem a te kutyád, de érző lény, és ezért sajnálod, és segíteni akarsz rajta! Ugyanez igaz a magzatra is! Nem az én gyerekem, de gyerek! Csak még apró, és fejletlen, de attól még érez!


Ilyen nehéz ezt megérteni???

2010. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
92%

Ennek semmi értelme, értem miről beszélsz, de más véleményen vagyunk ha belegebedsz, akkor is. Ennyi. Jogom van hozzá...

Te meg törődj a saját dolgoddal. Azt sem tudod mi az indoka a lánynak, és szerintem nem is rád tartozik...

2010. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
33%

Hagyd, nem tudod őket meggyőzni, hogy gyilkosság az abortusz. Én is ezen a véleményen vagyok, de amíg csak azt szajkózzák, hogy foglalkozzon mindenki a saját életével és a saját problémájával, addig ők is olyan önzők, hogy csak a saját kis vinnyogásaik érdeklik és már életével nem foglalkoznak. Előbb sajnálnak meg egy jaj de édes cukik kutyikát, amit a csúnya gazdi rugdos, mint egy magzatot, mert afölött JOGA VAN a nőnek ítélkezni és azzal semmi baj, az belefér.

Na lehet nyomni a lepontozást, ez a véleménynyilvánítás csúcsa nálatok...

2010. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!