Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérem írja le vki az abortusz...

Kérem írja le vki az abortusz minden lépését, onnan kezdve, hogy egyáltalán hol kell rá jelentkezni?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok le részletesen, hogy mennyi időt vesz ez igénybe. Nagyon fontos lenne, kérlek komoly válaszokat írjatok, és főként olyanok, akik átestek rajta, vagy járatosak benne. Nem kell lehülyézni, tényleg ez az egyetlen megoldás most számomra. Nagyon köszi előre is.
2010. jan. 24. 17:03
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
86%
Nőgyógyászhoz elmész. Megállapítja a terhességet. Kapsz majd mindenféle papírokat, amivel el kell menjél a helyi családvédelmi szolgálathoz. Ott is kapsz papírokat, kikérdezgetnek, mindenről, amihez nincs közük arról is. Megkapod a papírokat, majd kapsz pár nap kötelező gondolkodási időt, és utána újra vissza kell menned megerősíteni a döntésedet. Ekkor a családvédelmis fog telefonálni a kórházba, ahol időpontot adnak majd, általában reggelre. Előző nap éjféltől már nem szabad enni, műtét előtt 4 órával ihatsz még egy pohár vizet. Bemész, kapsz egy vénás/gázos altatót, megtörténik a műtét, majd felébredsz a szobádban egy óra kellemes alvás után, kicsit még lábadozol és mehetsz haza. Ha még nem szültél, akkor esélyes, hogy egy nappal előtte be kell feküdni, és éjjelre felhelyeznek egy méhszáj tágítót, ami kicsit kellemetlen, menstruációs görcs szerű fájdalmat érezhetsz tőle, de kibírható.
2010. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
17%
Nem védekeztél vagy valami hiba csúszott be? Tényleg csak a gyilkosság az egyetlen megoldás?
2010. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen lelkiállapotban amiben egy abortusz előtt álló ember van, tök jó dolog, ha még le is gyilkosozzák. Grat az előttem szólónak.
2010. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan úgy történik minden, ahogy az első válaszoló leírta. A második kötsöggel meg ne foglalkozz. Erőt, kitartást kívánok Neked!
2010. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
97%
Elmész a nőgyógyászhoz aki kiadja azt a papírt amivel el kell menni a családvédelmishez. Ott kérdezgetnek majd kitöltenek egy papírt amivel 3 nap múlva visza kell menni. A 3 nap gondolkodási idő. Amikor visszamentél a családvédelmishez ad egy csekket ami kb: 30000ft, de vannak tényezők amivel ezt csökkenthetik.Ha ez megvan a doki megmondja az időpontot, hogy mikor kell bemenned a kórházba. A megadott napon a papírjaiddal és a befizetett csekkel reggel befekszel a kórházba, délelőtt megcsinálják altatásban. Nem érzel semmit az ágyadban fogsz ébredni. Ha minden jól megy akkor délután már mehetsz is haza. Senki sem fog megalázni vagy lekezelően viselkedni veled, mert valószínű, hogy fognak itt ilyeneket is írni. Ezekkel ne foglalkozz. Ha első terhességed akkor előtte való nap kell befeküdni tágítás miatt. Nem hülyézlek le , mivel ti tudjátok hogy miért nem tudjátok vállalni a babát.
2010. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
26%

Én nem tudom hogy működik ez, de nem is szeretném soha megtudni... Mielőtt tényleg rászánod magad, nézd meg ezt a 2 videót, hátha segít a döntésedben: http://www.youtube.com/watch?v=UMe6-A9Hifo

[link]

2010. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
76%
Miért kell mindig valakinek abortuszos hülye linkeket beszúrnia? Nyilván nem örömből megy a kérdező abortuszra, és nem egy megcsinált videótól fogja meggondolni magát.
2010. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
25%
A 2. "kötsög" vagyok. Nyugodtan le lehet pontozni csak azért mert ki merem mondani azt, amit sokan nem. Más örülne ha gyereke lehetne. Szüld meg és add örökbe, még az is jobb megoldás, minthogy elveteted.
2010. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
26%
Én szúrtam be a hülye abortuszos linket, és azért, mert ha rosszul dönt szegény leányzó, akkor egy életen át bánhatja. Szerencsére én nem tapasztaltam meg ezt a borzadályt, de van nagyon jó barátnőm, aki átesett rajta és azóta is bánja, mert nem tud teherbe esni. Ha tényleg nem tudod felnevelni, szerintem is add örökbe, nagyon sokan várják...és addig is időt nyersz, és addig még meggondolhatod magad. Szorítok, hogy jó döntést hozz!
2010. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
85%

Az emberek jobban megvetik azt, aki megszüli és eldobja magától, mint azt, aki elveteti. Hiszen a terhesség nem látszik rajtad, a kutya sem mondja meg, hogy abortuszon voltál. De ha minden ismerősöd, munkatársad, családtagod látja, hogy terhes vagy és három nap múlva lapos hassal egyedül jössz haza, akkor eláshatod magad egy életre. A családtagjaidnak sem kell tudni, hogy abortuszra mész, nem tartozik ez senkire sem.


Majd írd meg, hogy mire jutottál. Drukkolok.

2010. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!