Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek ha 14 éves...

Mit tennétek ha 14 éves lányotok másodszor is terhes lenne ugyanattól a pasitól?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
41%

"azért ne szüljön gyereket mert azt gondolja,h azzal megtartja a pasiját."


A gyerektől viszont megkapná a szeretett amit családjában nem kapott. Ezért szülnek rengetegen korán, mert azt hiszik azt amit ők nem kaptak meg majd megtudják adni és viszonozzák a gyerekei.

2014. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
55%

Lehet én gondolom rosszul, de egyáltalán végeznek 1éven belül 2 abortuszt?

Nem tudom mennyi telt el az előző óta, de ezt bevállalja így egy valamit magára adó orvos egyáltalán?

2014. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
0%

utolsó:

Én hallottam olyan nőről aki 1-2 havonta ment abortuszra. Ha meglátták a kórházban, már tudták miért jött.

2014. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 A kérdező kommentje:

70.válaszoló

A lányom szerint nem szeretem mert nem engedem a percinget, a tetoválást, hogy kidobott csöccsel járjon, ott aludhasson a pasijánál, későn járjon haza,kérem tőle,hogy rendet rakjon a szobájában és a fürdőszobájában, valamint segítsen elmosogatni, kiteritgetni esetleg felmosni hát akkor tényleg nem szeretem. Ennek ellenére kiszúratta a köldökét a barátnőjével ami beggyulladt, a fülében is 4 fülbevaló van. Nem zárkóztam el ezek a dolgok elöl hozzáteszem de ne már 13-14 évesen. Nincs összhangban a felnőtt érzése mert elmondása szerint ő érettebb mint a többiek és valóban kinézetre 18 évesnek néz ki de agyilag nagyon gyerek. És igenis hibáztatom az apját mert nem ellenőrizte le valójában hova megy a gyereke . Előtte nem ilyen volt a lányom csak megérezte a szabadságot és elkallódott. Onnantól kezdődött minden rossz és ezt a lányom is bevallotta, hogy mekkora hiba volt. Szerencsére azzal a baráti társaságával szakított mert ráébredt, hogy nem akar olyanná válni mint ők.

2014. júl. 20. 14:51
 75/84 A kérdező kommentje:

70.válaszoló

Pont azért váltam mert az óvodában egy énkép felmérése szerint a lányomnak NEM szerepelt az életében az apja. Soha sehova nem vitte egyedül sőt háromasban sem voltunk sehol vele , mindig csak én vittem el mert neki fontosabbak voltak mások. Úgyhogy ne nagyon védjed már. Ráadásul nem veszekedtünk ennek nem volt soha tanúja a lányom. De amikor elváltunk ellenünk nevelte eé mindent megengedett amit én nem, óvodásként az éjszakába vitte a huszonéves haverjaival. Úgyhogy nehogy azt gondold már, hogy minta apa volt. Most sem az csak a biológiai apja mert amúgy nem apa.

2014. júl. 20. 14:59
 76/84 A kérdező kommentje:

71.válaszoló

Azt írod a gyerektől megkapja a szeretetet? Milyen szeretetre gondolsz? Arra amikor részegen elzavarta a lányom, vagy amikor verekedésbe került? Én nem szeretném ha ilyen embert szeretne. Vagy amikor az első terhesség megbeszélésére vártuk és 2 óra múlva a 14 éves lányom meg a férjem szedte elő részegen a kocsmából? Ilyen szeretetre vágysz? Biztosan van szeretet hiánya mert valóban más a két kicsi mint ő. De a kicsi 2 éves persze, h sokat van ölelve meg karban. A férjem oldaláról pedig mutass olyan embert aki más gyerekét ugyanúgy tudja szeretni mint a sajátját főleg úgy , hogy nem tartja be az általunk felálított szabályokat. Tőlem viszont mind a három gyerek ugyanazt a szeretetet kapja és a kicsikkel is ugyanígy bánnék mint vele de bízom benne , hogy ők nem lesznek ilyenek.

2014. júl. 20. 15:07
 77/84 anonim ***** válasza:
29%

Azért váltál mert egy ovis teszt ezt mutatta ki. Az én apám sem csinált velünk semmi külön programot de attól még normális apa volt.

Azt meg nem hiszem, hogy a kicsiket is kidobnád az utcára ha gond lenne velük mert a naggyal pont azt tetted amikor az apa nem fogadta be. Pontosan tudja, hogy csak azért van ott mert muszáj eltűrnöd,hisz a gyereked. Igen a gyerekétől várja azt a szeretett amit a szüleitől nem kaphatott meg.

2014. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 A kérdező kommentje:

77.válaszoló

Nem ezért váltam el csak ez erősített meg abban,hogy nincs értelme annak,h együtt maradjunk. Már bölcsisként ott kellett volna hagynom a fenébe. Természetesen sok más indoka is volt a válásnak. Sajnálom,h a te apád nem csinált veled programot. én úgy nőttem fel,h nagyon sok helyen voltunk sokat játszott velem apám. Mi is megtehettük volna de eleve nem is akarta a gyereket. Tudod mikor dobnám ki? Ha összecsomagolnám a cuccát és mehet oda ahova akar. De én az apjához küldtem hàtha ő jobban tudja nevelni. Azt nem a "kidobásra" írtam h a másik kettővel is ugyanígy tennék hanem a nevelésre. De abban id biztos vagyok,h a két kicsi apja ha velük ilyen lenne már sokkal hamarabb drasztikusabb megoldást talált volna.

2014. júl. 20. 16:43
 79/84 anonim ***** válasza:
55%
Én azt sem tudom elfogadni ,hogy az első eset után olyannyira megbíztál a 22 éves fiúba , hogy rá bíztad a fogamzásgátló vásárlását!!!! Amikor jöttek azzal , hogy nem volt gyógyszer akkor azt hogy lehet elhinni amikor ezeregy patika van, vagy a patika megrendeli. És a gumira adtál pénzt neki? A lányom életéről lenne szó , az bizros ,hogy én venném meg neki a fogamzásgátlót.
2014. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 A kérdező kommentje:
Nem olvastad ,h az 5.napon mondták el? Megbíztam benne gondoltam az első hibájukból tanulnak. Ez hiba volt tőlem . Nem nem adtam neki pénzt gumira mert amúgsem huzza fel mint megtudtam.
2014. júl. 20. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!