Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek ha 14 éves...

Mit tennétek ha 14 éves lányotok másodszor is terhes lenne ugyanattól a pasitól?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
68%

50-es válaszolóval értek egyet!


Sok anyuka nem tudja, hogy a lánya mekkora r.banc és mit megtesz azért, hogy egy menő autóba akár 1 kört vigyék...és NEM! nem az anyukák hibája.. Egyszerűen ilyen társaságba keveredtek és így ilyenek lettek. Ma Szombat buli mennek szépen bulizni sokan az anyjuk tudta nélkül..r.bancos ruhába minél többet lássanak a pasik..aztán 1 éjszaka alatt 6 pasival együtt van.. :)


Igen Drága anyukák ez mindenhol megvan nem hinném, hogy csak a 15km-es környezetemben van ilyen..Ez a mai divat.

2014. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez elég kemény sztori. Remélem csak kamu.

De ha nem:

Leülnék a lányommal újra. Megpróbálnám kideríteni, hogy egyáltalán hogy jutott idáig a dolog. Nyilvánvaló, hogy a második terhesség szándékos volt, úgyhogy megkérdezném tőle, miért. Miért akar 14 évesen babát. Úgy gondolja, hogy akkor a pasi örökre vele marad? Vagy mégis mi motiválta az egészet?

A végén pedig rábíznám a döntést. Ha akarja, tartsa meg. Persze én is tudom, hogy segítenem kellene benne, és segítenék is. De megpróbálnék kompromisszumot kötni vele. Én nevelném a gyereket, neki meg folytatnia kellene a sulit, utána pedig munka. Ha talpra állt, akkor viheti a gyereket.

2014. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
16%
Nem egyszerű a helyzet! Én egy ennyi idő kamaszodó lányt főleg az első eset után elvittem volna a nőgyógyászhoz és felírattam volna a gyógyszert neki, ahogy te is tetted! DE NEM HISZEM EL, HOGY MINDEN NAP, NEM LETT VOLNA 2 PERCED ARRA, HOGY FIGYELMEZTESD A LÁNYODAT, HOGY VEGYE BE A GYÓGYSZERT, SŐT HA AZ ÉN GYEREKEMRŐL LENNE SZÓ, ÉN OTT ÁLLTAM VOLNA MINDEN NAP MELLETTE MÍG BEVESZI A GYÓGYSZERT ÉS AKKOR ILYEN NEM FORDULHATOTT VOLNA ELŐ! 14 ÉVES MÉG GYEREK, NEM VALÓ GYEREKNEK GYEREK, FŐLEG ILYEN RENDEZETLEN HÁTTÉRREL ILYEN APÁVAL, TÁMOGATÁS NÉLKÜL! El kell vetetni a babát, és nagyon kordában tartani a leányzót! Tiltani nem szabad mert annál jobban fogja csinálni! El nem engedném semerre sem, hanem megmondanám neki, hogy eljöhet a fiú hozzánk, de nem aludhat nálunk, és nem mehet veled sehova. Tetszik vagy nem!
2014. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 A kérdező kommentje:
Amikor az első havi fogamzásgátlót megvették néztem mindennap,h bevette e? A második havinál az 5 napon szóltak,h nem lehetett kapni. De megígérte a lányom h gumit húznak. Mind a ketten pontosan tudták h mi a következménye annak ha nem védekeznek. Egyébként a srác mondta,h kiváltja a gyógyszert,így beszéltük meg.
2014. júl. 20. 07:59
 65/84 A kérdező kommentje:

Igen! Most azt mondom,h nem támogatnám ha megszülné a gyerekét de valószínűleg mire

megszületne megenyhülnék hiszen a lányomat szeretem és az unokám is szeretném. De tanulni hogyan tanulna tovább? Én nem tudnék vigyázni a kicsire mert dolgoznom kell. Biztos vagyok benne,h elrontaná vele az életét . én azt mondtam neki,h azért ne szüljön gyereket mert azt gondolja,h azzal megtartja a pasiját.

2014. júl. 20. 08:08
 66/84 A kérdező kommentje:

47. válaszoló

Tavaly nyáron az apja elvitte a nyári szünetben az őrá eső fél időre. Szinte mindennap beszéltem a lányommal mert egyébként nem rossz a viszonyunk. Kiderült,hogy az ideje nagy részét az apja engedélyével a barátnőjénél töltötte felnőtt felügyelete nélkül. Ez idő alatt rászokott a cigire, megverték egy bevásárló üzletben, ,drogos haverjai voltak de ezeket mind azután tudtam meg miután beleszerelmesedett egy drogos majomba aki azt hazudta,h öngyilkos lett miatta és kórházban van. Sírva hìvott fel a lányom,h vigyem el a gyerekhez hiába mondtam neki h kamu hagyja a fenébe csak elment. A lényeg ,h amikor az apjától haza jött nem ismertem rá a saját gyerekemre olyan szinten kifordult magából. Hiába kértem az apját,h vigyázzon rá a válasz mindig az volt,h amikor nála van odamegy ahova ő engedi. Gondolkoztam,h megtiltatom a láthatást a gyámügyön de ez nem elég indok. Amiért elmeséltem az h ezután jött a mostani barátja és akkor változott jó irányba a lányom. Sokáig jó viszony volt kõztünk addig amíg a lányom nem rontott az iskolàban de ez is fogadó órán derült ki mert az egyeseket elfelejtette beírni a kisasszony az ellenörzőbe. én meg nyugodt voltam h jól tanul,boldog minden rendben volt. De ugye jött a szigorúság, az ellenörzés,nem találkozhatott a gyerekkel amíg nem javít. Kikérdeztem a leckéjét mindennap. De becsapott mert nem mondta el,h mi a lecke vagyis mást mondott. Utána már az osztálytársait kérdeztem. Vittem,hoztam a suliba. Vissza mentem dolgozni és utána már nem tudtam megoldani azt h vigyem. Volt úgy,h rajta kaptam hazugságon idehívattam a gyereket és símán belehazudott a szemembe. Az édesapja segítségét is kértem . Egyszer a sok hazugság után eldurrant az agyam . összecsomagoltam a cuccait,h

menjen az apjához mert itt nem tartja be a szabályokat hátha majd az apját tiszteli meg jobb lesz neki ott. Az apja nem vitte el magához,hanem azt mondta,h milyen anya vagyok én h kidobom a gyerekem meg,h az a másik két gyereket helyezem előtérbe az első szülöttel szemben. Csak azt nem érti,h nekem mindhárom gyerekem egyforma.

2014. júl. 20. 08:43
 67/84 A kérdező kommentje:
Meg ő nem tudja nevelni mert dolgozik. A gyerektartást is 3 éve csökkentette mivel kevesebbet keres. Igaz nekem meg akkor nem volt munkám de azt mondta oldjam meg ! Minden segítség kérésemre az a válasz,h ő nem hibás. Nem ő neveli a gyereket meg nem szólhatott bele a nevelésébe. Azt sérrlmezi 9 év utàn,h amikor első osztályos volt a lányom mondtam neki h ne jöjjön el az évzárójára mert nem az ő érdeme a kitünő eredménye.
2014. júl. 20. 08:49
 68/84 anonim ***** válasza:
0%
elköltöznék jó messzire és apácazárdába záratnám a lányomat. Az apját nem minősítem. A gyámügyön pedig mindent jelents!
2014. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire akar menni, hagyj fel a felesleges erőlködéssel. Hagy menjen az apjához! FIgyelmeztesd, hogy elbaxa az életét, és hagy menjen!
2014. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
0%

Azért én ennyire nem verném a társadalomra. Ilyen lenne a társadalom akkor minden második 14 éves ilyen lenne, de erről szó sincs. Válásba, veszekedésbe tönkretett gyerek, akik a családtól nem kapta meg a szeretett így egy férfi karjaiba menekült 14 évesen.

Most se csinál mást a kérdező csak az apa hibáztatja pedig nagyrészt akkor is az ő nevelése. Ő megneveli a gyereket akkor láthatási idő alatt sem lesz k-rva.

2014. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!