Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek ha 14 éves...

Mit tennétek ha 14 éves lányotok másodszor is terhes lenne ugyanattól a pasitól?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy ha nem akarja elvetetni,te sem kényszerítheted rá hiába kiskorú.
2014. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 A kérdező kommentje:

36.válaszoló

Pontosan jól látod! Ezért mentünk el nevelési tanácsadóba mert nem átlagos tiniről van szó és valóban nem tudom mivel teszek jó és mivel rosszat a gyerekemnek, és igen szerinted hogyan dolgoznám fel ha egy rossz döntésem miatt öngyilkos lenne vagy drogokhoz nyúlna a gyerekem? Igazából pontosan tudom, hogy mit kellene tennem csak nem kivitelezhető. Nem tudok mást tenni mint kivárni h kiábránduljon ebből a szerelemből.:-(

2014. júl. 18. 22:39
 43/84 A kérdező kommentje:
Igen! A megtartást is átbeszéltük. De nem nekem szülné a gyerek hanem maguknak. Én nem támogatnám anyagilag max a gyerektartást kapná meg. A tanulást nem tudná folytatni mert én nem fogok a picire vigyázni legfőképpen mert ott van a két kis gyerekem 2 és 6 évesek akiket még nevelhetek. Nálunk nem lakhatnának nekik meg nem lenne pénzük magukat sem nemhogy egy pici gyereket eltartani. Fogalmuk sincs milyen felelősség gyereket szülni úgy h egy életen át felelős vagy érte. A megtartás semmiképpen nem jó döntés lenne.Én is felelős vagyok a lányomért . Nem tudom mit hibáztam a legjobban .Nem ilyennek neveltem , Nem is olyan mint én , az értékrendje is teljesen más mint anno nekem volt. Hiába küzdök én érte ha ő nem mellettem van hanem ellenem. És hiába küzdök próbálom a normális mederbe terelni ha más géneket örökölt.
2014. júl. 18. 22:49
 44/84 anonim ***** válasza:
11%

Tehát ha megtartaná,semmilyen módon nem támogatnád?

Lehet nem véletlenül lett ilyen defektes...

2014. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
17%
De miért nem segítetted fogamzásgátló tablettával , főleg az első terhesség után?
2014. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
81%

"Az első abortusz után írattunk gyógyszert. Egy hónapig szedte de utána nem váltotta ki a 22 éves pasija mondván sehol nem volt. Mind a kettő esetben azt hazudták, hogy gumival védekeztek."


bevenni már csak nem veheti be az anyuka a gyerek helyett.. ha meg azt hazudja, hogy kiváltotta, majd kiderül, hogy ki sem váltották..addigra meg már megint terhes... valoszinüleg ugy gondolta az anyuka, hogy elég nagy lecke volt ez az abortusz egy 14 éves lánynak..és hogy ezekután pláne fog szedni gyogyszert...hát nem. :-S

2014. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 Vilcsianyuja ***** válasza:
25%

Isten ments, hogy netán rossz anyának tartsalak, de azt hiszem, itt a klasszikus eset áll fenn: tönkrement kapcsolat, szülők szétmennek, gyerek marad anyunál, anyu új párra lel, és közös gyerekeket vállalnak. Persze ehhez neked megvolt a jogod, de ami a lányoddal történik, az azt bizonyítja, hogy ő a bizonytalan családi háttér miatt lett ilyen durván sérült lelkű. Le merném fogadni, hogy a kicsilányaid apjával ki nem állhatják egymást. A szülőapja meg persze az isten a szemében. Ez a nagy szerelem nem más, mint hogy téged gyötörjön. Téged hibáztat minden nyomorúságért. Persze hogy ez mennyire tudatos vagy tudatalatti, az más kérdés. Amíg a lány fejében nem lesz rend, addig csak lefelé fog haladni a lejtőn, akár marad a 22 éves pasija meg a baba, akár nem. És rend csak akkor lesz, ha valahogy a kettőtök közti kapcsolatot sikerül újrafogalmazni. Értesd meg vele, hogy mennyire szereted és fontos neked.

Esetleg nem tudná egy időre az apja átvenni a nevelését? Te meg úgymond újraismerkedhetnél vele.

2014. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
30%
De nem a lány pasijára kellett volna bízni a fogamzásgátló vásárlását ,hanem anyukának megvenni!
2014. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
12%
22eves a pasija??te jó isten..soha nem hagynam neki,h a lanyom közelèbe menjen főleg miutàn mar megtortent a baj..ne haragudj elhiszem,h felsz,h a lanyod hulyeseget csinal de en akar bezarnam a szobajaba de nem talalkozhatna ezzel a barommal!!mint anya mondom ezt,es en is problemas kamasz voltam halat adnek ha akkor anyám egy ket hulyetől eltîltott volna vagy lett volna egy erős kezű apàm..en nem estem teherbe de sok baromsàgot csinaltam..
2014. júl. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
67%

"De nem a lány pasijára kellett volna

bízni a fogamzásgátló

vásárlását ,hanem anyukának

megvenni!"


És talán anyuka szedje is be a lánya helyett ?

Arra mi a garancia, hogy anyuka kiváltja és a lánya beveszi? Semmi.

Vagy minden egyes gyógyszer bevételnél legyen ott anyuka?


Nagyon sajnállak kérdező!

Szerintem nem benned van a hiba.

A mai fiatalok ilyenek.

Undorító világot élünk.

2014. júl. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!