Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek ha 14 éves...

Mit tennétek ha 14 éves lányotok másodszor is terhes lenne ugyanattól a pasitól?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
40%

Nem minden esetben a szülő a hibás.

Ebben a mocskos mai világban hiába van rendesen nevelve egy gyerek, föleg ha lány.

Itt már divat tizenévesen szexelni.

Köszönhető a sok mocskos műsornak is.

2014. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
62%

Sajnálom a lányodat, de legfőképpen téged. Ő még annyira gyerek, hogy nem fogja fel az abortuszok súlyát.

Ha büntetésben volt, hogy tudott a pasival találkozni?

Én biztos bezárnám a szobájába, nehogy már a kistestvérein álljon bosszút.

Nekem nem egyértelmű a dolog. Már túl van a 2. műtéten is, vagy még előtte áll. Ő mit akart? Nem lehet, hogy ez a 2. terhesség nem is a véletlen műve, hanem direkt akart teherbe esni?

2014. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
85%

15 vagyok, gondolkodtam, nem mondok semmit, mert tényleg ugy van, ahogy irta az utolso válaszolo..átgondoltam. édesanyám minket ugyanugy nevelt, mégis teljesen mások vagyunk...és most, hogy igy belegondoltam a helyzetedbe, eszembe jutott anyum, hányszor sirt a bátyám miatt, hányszor átkozta magát és kérdezte azt magátol, hogy mit rontott el...

szoval..nem irok én semmit, nem tudok ehhez semmi okosat hozzáfüzni. csak az ember sajnos tul könnyen itélkezik, mikor ilyen vagy ehhez hasonlo kérdéssel találkozik.. szoval, bocs, kérdezö, nem akarlak én bántani téged.

2014. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
62%

úgy bizony, egy-két jó alapos tökön rúgás kell annak a senkiházinak, valami módon megszervezném, hogy szakítson szépen, aztán húzzon el igen messzire.


A kislánynak pedig valami beépített, titkos pszichiátert vonnék be az életébe. Azt is látnia kéne, hogy élnek a kortársai, akik koruknak megfelelően nyaralnak, buliznak, sportolnak, ismerkednek. Ha van olyan felnőtt, megbízható rokon, akire hallgat, akkor menjen el vele pár napra valahová.

2014. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 A kérdező kommentje:

18/19 válaszoló

Az első terhességét is csak onnan tudtam meg, h egyszerre van meg a mensink de neki nem jött meg. Váltig állította , h még szűz de elmentem és vettem tesztet, h azonnal csinálja meg. Őrjöngtem a csalódástól mert bíztam a gyerekemben. Nagyon rossz volt amíg eldöntötték, h nem tartják meg a gyereket. Talán akkor döntöttek úgy amikor tudatosult bennük, hogy én lennék a gyámja. Hiába érveltünk azzal, h neki még tanulnia kell nem csekket fizetnie,gyereket nevelnie, háztartást vezetnie stb. Nem bocsájtottam meg a pasinak, hogy ezt tette a lányommal. De a lányom miatt elviselem. A második esetben is az anyai megérzésből tudtam meg, h terhes. Persze akkor is hazudott, h én vagyok a gáz neki megvan a mensije. A pasi azt mondta ha már jönni akar hagy jöjjön.Nincs állandó munkája , semmije nincs. De azért bevállalta volna. Én mondtam, h felejtsék is el hiszen ilyen felelőtlenül nem szülheti meg csak azért, h "hagy Jöjjön". Egyáltalán nem értem hogyan is vetődhetett fel bennük. Azt sem értem, h nem tanultak a hibáikból. Először elakartam tiltani a pasitól de félek, h valami olyat csinál a lányom ez miatt ami visszafordíthatatlan. Így pedig végignézhetem ahogyan elrontja ezzel a pasival az életét de a lányom állítólag boldog.

2014. júl. 18. 22:14
 26/84 anonim ***** válasza:
81%

1.Telefon, internet, TV megvonása. (Igen, ha krédezi azért, mert megtehetem).

2. Velem mehet el valahova. CSAK velem.(fagyi, mozi, bánom is én, ilyenek után örüljön, hogy mehet...)

3. Tanuljon.Muszáj! (Bár szerintem fejen állva mekeghetnél, akkor is leszarná, mit mondasz neki)

4. Alaposan elbeszélgetnék vele. Gondolom már megvolt, de akkor is. Szerintem akkor a leghatásosabb, ha az apja, és az anyja is ott van, esetleg a pszchológus, bár ez nem muszáj.

5. Mivel gondolom 14 éves kora előtt is élt nemi életet, az abortuszról meg van papír, valahogy bizonyítani is tudjátok, hogy a pasi csinálta fel, vinni bíróságra.

6. Nem, a barátaihoz sem mehet, és zenét sem hallgathatna!


Igen, morbid. Visszaolvasva is az. 2.-ra is. De azért álljunk már meg, 14 évesen másodszorra vetélés? Ennyi szenvedés kijár neki. Lehet morbid, és le leszek pontozva, de ez a véleményem, hasonlóképp tennék.

2014. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
78%
26, ok, egyetértek, de mi van akkor, ha ez a gyerek fogja magát és egyszer csak lelép.....irhatunk itt bármit, hogy had menjen..meg, hogy kitagadnánk stb. stb.. az anyja szive meg szép lassan megszakadna
2014. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy drasztikus megoldást kell találnod. Jelentsd fel a srácot a rendőrségen. Ha még 14 sem volt, lesz neki "nemulass". Legyél kemény, tegyél meg mindent, hogy szétválaszd őket. Én még a gyerekem miatt sem viselnék el egy ilyen férget a családom közelében.
2014. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
25%
27# bezárod. Nem vicc. (26. vagyok)
2014. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
25%

Ebben az esetben egy ferfi kez(apa) es egy bentlakasos iskola. A pasit esetleg meglatogatni apanak,ha kell en penzt ajanlanek neki,hogy szalljon le a lanyomrol,mert tonkreteszi az eletet!! Undorito mod,de egy 22eves ketszerteherbe ejt egy 14evest,nem csinal vmit az allam? Tudom,nem 14ev alatti,de pont 14... ez tarthatatlan... jesszusom.. en nem ia tudom mihez kezdenek,valszeg ilyesmikhez folyamodnek,de csak azert,amig beno a feje lagya biztonsagban legyen es megvaltozzon a vilagszemlelete!

17hkm

2014. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!