Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek ha 14 éves...

Mit tennétek ha 14 éves lányotok másodszor is terhes lenne ugyanattól a pasitól?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 A kérdező kommentje:
Az első abortusz után írattunk gyógyszert. Egy hónapig szedte de utána nem váltotta ki a 22 éves pasija mondván sehol nem volt. Mind a kettő esetben azt hazudták, hogy gumival védekeztek. A srác az abortuszt sem fizette ki a másodikat azért mert "azért fizessen, h elvegyék a gyerekét".Azt rontottam el,h engedtem őket együtt járni de a lányom szerint bármit csinálhattam volna úgyis megoldotta volna, hogy együtt lehessenek. Voltunk nevelési tanácsadóban de hajlandó együtt működni a pszichológussal. Teljesen behálózta ez a pasi.
2014. júl. 18. 21:54
 12/84 anonim ***** válasza:
34%
elsüllyednék szégyenemben...........a csalodottságtol teljesen összetörnék. fel keresnék egy pszichologust az egész családnak...
2014. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
65%
zárdába vagy zárt intézetbe adnám.bár lehet a zárt osztály a naki való.
2014. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
62%
Elküldeném az ország másik végére valami bentlakásos apácaképzőbe azt megemlegetné az biztos.
2014. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
33%
14 évesen szexel...egyáltalán, hogy a gyerek viselkedése ilyen lett, hogy "ez" az érdeklödési köre..hogy szoba áll egy suttyo 22 évessel...- visszapofázik, pasizik...mind a szülöt minösiti...nagyon el lett cseszve ez a gyerek
2014. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 A kérdező kommentje:

7/15 válaszoló

Ezt csináltam én is vittem ,hoztam nem mehetett sehova nem beszélhetett a pasival. Csak őrjöngött, hogy most büszke lehetek magamra meg biztosan élvezem, h ezt teszem vele. A két kis hugával agressziv lett állandóan üvöltözött velük.

2014. júl. 18. 22:00
 17/84 anonim ***** válasza:
77%
Ezek tudatában a pici làny orra előtt veretném pépesre ezt a suttyót, különös tekintettel a golyóira. A kölykömmel meg közölném, hogy takarodik vmi bentlakásos lányiskolába, lehetőleg apácák neveljék. A kis hazug qva... azt hiszem ez lenne az a pont, amikortól megtagadnám mint gyermekem. A csávót pedig tuti kicsinálnám. Nagyon csúnyán.
2014. júl. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
25%
sajnállak kérdezö :( kell valami radikális megoldást találni..
2014. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 A kérdező kommentje:

15/16 válaszoló

Légyszíves mondd el , hogy szerinted milyen szülő vagyok! Miben hibáztam! Érdekelne mit gondolsz rólam!

2014. júl. 18. 22:02
 20/84 anonim ***** válasza:
25%
Nyilván hibáztál,mert ez nagyon nem általános és nagyon nem normális.De most már mindegy,helyre kell hozni.Megnyomorítja egy életre ez a két abortusz.,..
2014. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!