Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek ha 14 éves...

Mit tennétek ha 14 éves lányotok másodszor is terhes lenne ugyanattól a pasitól?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 A kérdező kommentje:
Még az abortusz előtt áll. Én is azt gondolom, h direkt csinálta a lányom mert elmondása szerint kiszámolta a peteérést. Persze pont akkor voltak együtt amikor 100% terhes lehet. Pedig megbeszéltük hogyan kell számolni és azt is, hogy ezzel nem lehet számolni mert más egy kalkulátor és más az emberi szervezet. Azt mondta , hogy én nem kényszeríthetem rá, h ne tartsa meg. Igen! Mind a kettő rossz döntés. De a két rossz közül rosszabb ha megtartaná hiszen ő maga is fejlődő szervezet. Még gyerek. Az abortusznál meg csak reménykedek, h lehet még gyereke és annak szül majd akire rábízhatja az életét . De sajnos ő azt hiszi, h ennek a pasinak is szülhet. Nem lát előre, hogy mi várna rá mellette. Tényleg a sráctól kéne megszabadulnia de annál jobban ragaszkodik hozzá minél jobban tiltom.
2014. júl. 18. 22:25
 32/84 anonim ***** válasza:
25%
A srác szülei mit szólnak ezekhez a dolgokhoz? Velük beszéltetek már?
2014. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
31%
Majd nem lesz boldog ha oda jut,hogy lesz egy normális férje,házassága,élete és szülni akar,csak majd nem tud,de tudod mit? Egy ilyennek nem is való gyerek.Soha!Más kezét-lábát törné,hogy legyen egy gyereke,ezek meg szaporodnak mint a nyulak.Bocsánat,tudom vulgáris vagyok,de a hülyeségnek is van határa.
2014. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 A kérdező kommentje:

32/33 válaszoló

A következő lépés ez lesz. Az első esetről állítólag tudnak. Mondták, h mindenben támogatják őket. Az abortuszt azóta sem tudta kifizetni a gyerek.

2014. júl. 18. 22:29
 35/84 anonim ***** válasza:
25%
29, és ha ez a szerelmes kis hülye még öngyilkosságot is elkövetne, amiért minfdentöl tiltva van és még be is van zárva?
2014. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
20%
Van egy mondás: "Aki hülye,az haljon meg" vagy leegyszerűsítve az anyuka nem tud a lánya helyett döntéseket hozni,innen is látszik.Mit lehet már tenni így,hogy ennyire elfajult ez az egész? Ha tiltod már az se jó,ha engeded meg az se.Itt már nagyon nehéz megoldást találni.
2014. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 A kérdező kommentje:
Hiába vigyázok én a gyerekemre ha az apja meg az ellenkezőjét csinálja! Amikor nála volt a lányom azt hazudta neki, h a barátnőjénél alszik de a pasinál volt megis lett a baj. A második esetben is a fogantatás elvileg akkor volt amikor az apja felügyelete alatt volt de akkor is hazudott valamit az apjának mert már délben a gyereknél volt holott én teljesen nyugodtan vártam,mert azt hittem az apjánál van.
2014. júl. 18. 22:32
 38/84 anonim ***** válasza:
32%

Menjetek el hozzájuk a férjeddel, amikor a kis kujon is otthon van. A szülei előtt legye nagyfiú.

Meg akarják tartani a babát? Ezek? Úristen, még egy kiskutyát sem bíznék két ilyen felelőtlen kamaszra, nemhogy egy kisbabát. És mégis mit gondoltak? Megszületik a pici, Ők élik tovább a kis életüket, Te meg neveld fel a gyereket. És persze tartsd el őket is! Kerek perec közöld velük, hogy erre ne pályázzanak, ne vagy rá hajlandó. Sem anyagilag, sem morálisan.

2014. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
25%
kasztrálnám a pasit
2014. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
3%
Hát akkor szülje meg.Még lehet ez lenne a legjobb,mert egyrészt lehet észhez térne ha látná mekkora felelősség a gyerek.Másrészt ha megszületne a baba kb fél évet adok ,és a pasi sehol sem lesz.Illetőleg nem lesz meddő,mert ha ezt a 2 ab-ot is bevállalja akkor 80% hogy meddő lesz.Persze anyagilag nektek kell megoldani.
2014. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!