Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek ha 14 éves...

Mit tennétek ha 14 éves lányotok másodszor is terhes lenne ugyanattól a pasitól?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon sajnálom kérdező! Szerintem se magadat hibáztasd, ma sajnos már itt tartunk, a baráti társaságát nem lehet megváltoztatni egy gyereknek se. Azt meg pláne nem tudod befolyásolni, hogy kivel járjon. (Bár egy feljelentést lehet, hogy megtennék a pasi ellen.)

A lányod apukájával nem tudsz beszélni, hogy ő is zárja el a lányotokat ha vele van? Vagy egy ideig ne vigye el most, hiába van láthatás? Ahogy előttem is írják sokan, itt most a drasztikus szigor segíthet - talán.

Hordanám tovább pszichológushoz is, akármennyire nem együttműködő.

Azt nem tudom mit tehetsz, ha nem akarja elvetetni, de az biztos, hogy ebben az esetben én se segíteném, ott vannak a kisgyerekeid, neked most velük kell foglalkoznod. Egy gyerek miatt ne menjen tönkre a másik kettő élete is. Csak az a baj, hogy ha megszületik a baba, a lányod pár hónapon belül sírva fog könyörögni neked, hogy fogadd vissza, arra pedig nem hiszem, hogy képes lennél nemet mondani :(

2014. júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
25%

Istenem,de szörnyű:(nagyon sajnállak.Nekem ugyan még 2 éves a lányom,de sokszor eszembe jutott,mi lesz ha ugyanebbe a helyzetbe kerülünk mint Ti!Ezesetben szerintem ahogy az egyik válaszoló is írta,megtartatnám a babáját és igenis kénytelen lenne felnőni.rájönne arra ,hogy elb...a.

Csak sajnos mindezeknek a baba inná meg a levét.

Nekem van rokonom aki 15 évesen szülte meg a lányát.

Nem neveli,inkább szórakozik,pasizik,bulizik.Nuku suli,munka.A szülei nevelik a picit:(Sajnos még egy mai 20 éves is azt hiszi jó anya és eltud bírni egy babával,de húgom is most jön rá,hogy korai volt a baba,aki már egy éves,ugyanis a pasija lelépett.Őt is a szüleim nevelik

Csak és kizárólag a mai kamasz mentalitás okolható mindezekért.

rohanó világban élünk,a fiatalok mindent megengednek maguknak,és a szülő semmit nem tehet.

Kívánom a legjobbakat Nektek!

2014. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
21%
nagyon sajnállak kérdező :( én először is bármi áron feljelenteném a pasit (még akkor is ha a kislányodnak nem tetszik) mert ezt addig fogják csinálni míg a kislányod meddő nem lesz. másodszor elmennék a pasi szüleihez elmondani hogy megint terhes a kislányod és megbeszélni a dolgokat. azért ez nem állapot hogy már 2szor terhes ugyan attól még túl fiatal a kislányod hogy anya legyen. elvinném egy jó pszichiáterhez. meg elküldeném egy nyári táborba ahol az ő korosztályával lehet együtt. (jó messze a pasitól) vagy fenyegesd meg a pasit hogy hagyja békén a lányodat vagy mész a rendőrségre feljelentést tenni nemi erőszak címmel. mivel kiskorút rontott meg meg teheted.
2014. júl. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
25%

Szia!

En.. annyira meglepodtem ezen az egeszen,hogy rohantam a ferjemhez,mrrt terhes vagyok.. valamennyire belekepzelte magat,es nekem azt mondta az elso alkalommal csak megverte volna 8napon belul gyogyulora,a masaodiknal megveri,es feljelenti.. a lanyt pedig elkudte volna az elso esetnel koleszba,illetve neki is adott volna egy ket pofont.. nagyon kiakadt.. en meg tanacsot se tudok mondani..

Ha nincs ugy mond apa a csaladban,es ugy gondolod kemenyebb eszkozokhoz folyamodnal,irj privit es segit a ferjem.. sok szerencset!

17hkm

2014. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
25%
Bár még 4 éves a lányom ,de ha beleképzelem magam a helyedbe, akkor tuti minden gyógyszer bevételt magam kontrolláltam volna és én vette mvolna meg a gyógyszert is, ha már a pasinak nem volt "kedve" gumit húzni, akkor miért törődne a gyógyszer megvétetellel.
2014. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
14%
Ha nincs gyógyszer akkor nem veszi be a fogamzás gátlót!!!!!! Persze ha van , arra sincs gatancia ,hogy beveszi , de legalább az esélyt kellett volna megadni a gyereknek!
2014. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
12%
Na ekkor mondják a 80 éves tanárok, hogy nincsen rossz gyerek, csak eleven... Kérdező, szerintem nagyon durcán el lett rontva a lányod, de (szerintem) erről te nem tehetsz. Tombolnak a hormonok, szerintem pár évig bezárva kéne tartani, aztán ha tetszik ha ne, induljon útnak... Addig úgy is csak krát tenne magában.
2014. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
85%

amelyik állat teherbeejtené a 14 éves lányomat, annak nem lenne lehetősége az életbe többet senki t teherbe ejteni, az fix, tennék róla. Az első után kellett volna tiltani, feljelenteni a gyereket, 22évesen mia frászt akar egy 14 éves KISLÁNYTÓL???? A szüleivel is elbeszélgettem volna, hogy vagy csomót kötnek a drága kisfiúk pö.csére, vagy én fogom levágni, és megtarthatják kulcstartónak...


eszem megáll....

2014. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, azt írod, várnod kell a kiábrándulásra. Lehet, hogy igazad van, főleg a fentieket olvasva.


De akkor segíts rá erre a kiábrándulásra!

Bármi jobb, mint hogy a gyerekünk élete tönkre menjen, meg az egész családé. Fenyegetés, lefizetés, megveretés, elköltözés. Persze a kis senki utánatok költözhet, de akkor kénytelen lesz magának egzisztenciát teremteni az új helyen.


És igen, a feljelentést is meg kell tenni, plusz a másik szülőpárossal beszélni. Jöjjön össze minden szülő, plusz a kedves ifjú pár, és mindenki mondja el, hogy képzeli a közeli és a távoli jövőt, hogyan és miből óhajtanak élni.

2014. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
21%
kedves válaszadók... most komolyan, még az anyukának kellett volna felügyelni a gyógyszert? Gondolom, ha a lány szól, hogy a pasi nem váltotta ki, a kérdező kiváltja. De NEM szóltak, azt hazudták, szedi... nehogy már még ezért is le legyen szólva. Ok, elcseszerintette, de ezért is ráhúzni a vizes lepedőt, kicsit sok...
2014. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!