Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek ha 14 éves...

Mit tennétek ha 14 éves lányotok másodszor is terhes lenne ugyanattól a pasitól?

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
82%
mélyen elszomorodnék, és arra gondolnék, hogy valamit igen csúnyán elrontottam a nevelésében - az apjával együtt!
2014. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
46%
Azt hogy csomagolok és viszem intézetbe a gyereket holnap reggel.
2014. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
65%
Pfúúúú,hát kétségbeesnék,hogy mit és hol rontottam el,beszélnék egy gyerek pszichológussal vagy valami más szakemberrel hogy mit javasolna mert ez nagyon nem normális.
2014. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
82%
A pofámról lesülne a bőr.
2014. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
81%

ha már szexel a kicsike, legalább tisztába kellene lennie a védekezés módjával.

Ha tetszik, ha nem, egy gyerek testben egy gyerek agyával

nem igazán ideális másik gyermeket a világra hozni. Az abortusz pedig egy életre tönkre teszi a fejletlen szerveit.

2014. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
76%

Hát én elgondolkodnék rajta, hogy ha a szép szó nem ért semmit, akkor egy kiadós pofon mind a kislánynak mind a pasijának használna-e.

Fogamzásgátlás ügyben fel vannak rendesen világosítva? Azért durva, hogy pár hónap (gondolom 14 évesen nem túl régóta él szexuális életet) alatt 2x is teherbe esik. Ilyen véletlenek nincsenek!

A pasi micsodájára meg tuti csomót kötnék.

2014. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
87%

Megbuknék, mint anya. Semmit nem értem el a lányom nevelésében. Ezek lennének a tények.


A lányom másodszor is abortuszra menne, a férfit feljelenteném, akkor is, ha nem ér semmit a per, álljon csak a bíróság előtt, mint egy 14 éves gyereklány szeretője! Jót fog neki tenni!


Végül elkezdenék végre ANYA lenni.

A 14 éves lányom 4 évre a szobájában fog lakni, ott ül és tanul. NEM megy sehová, amíg én nem kísérem el. Egyetlen uticélja az iskola, ahova én viszem, és ahova én megyek el érte. Nyílt lapokkal játszanék. Amennyiben még egyszer csak félre fordítja a fejét, úgy elp_csázom, hogy lesz mire panaszkodnia!

2014. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
63%

Kiverném a szart belőle is, a pasiból is, majd elmennék és felakasztanám magam.

Kérdéseim: 14 évesen miért él szexuális életet? Ha már megvolt a baj, gondolom abortusz lett a vége. Ennyire nem fogott fel belőle semmit? Hogy van gusztusa és egyáltalán lehetősége azzal a pasival találkozni, akciózni? Védekezés? A pasi is pont ennyire ostoba?

2014. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
29%
Segíteném amiben tudnám. Egyébként meg még jóval 14 éves kora előtt beszélnék vele a szexualitásról és a védekezés fontosságáról, ha meg tudnám, hogy van valakije, akkor vennék neki egy 100-as csomag óvszert.
2014. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
17%
Aki pedig itt verésről meg intézetről írogat, annak nem kell ilyen helyzetbe kerülnie, mert már most megbukott, mint szülő.
2014. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!